CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Újezd nad Lesy
123456789 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
k0C0UR
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 33 

No vidíš, já jsem právě v tom druhym sedmipatráku ) Takže by teoreticky neměl bejt žádnej problém? Kdo a kde je v tom přede mnou?

Jinak je mi 19 a znám tě od vidění ;o)

Dneska jsem se byl mrknout na tvůj barák a na ty dva sí?ovy kabely jsem teda valil bulvy )

Old Post 29.09.2002 v 23:13
k0C0UR je offline   Click Here to See the Profile for k0C0UR   Find more posts by k0C0UR   Click here to Send k0C0UR a Private Message   Click Here to Email k0C0UR   Visit k0C0UR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

Tak uvidime Příspěvek č. 34 

oki tak to poresime nekdy na ICQ... jestli jsi to teda ty kdo si me pridal do CL ))

Old Post 30.09.2002 v 09:51
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StarejPes
Newbie

Registrován: 28.09.2002
Příspěvků: 2

Question Nova skola Příspěvek č. 35 

Coz zkusit dat neco na strechu nove skoly v Ujezde. Je plna anten na mobily...
Troichu se znam s p. reditelem Kurkou, mohl bych s nim promluvit. Co vy nato?

Old Post 30.09.2002 v 10:43
StarejPes je offline   Click Here to See the Profile for StarejPes   Find more posts by StarejPes   Click here to Send StarejPes a Private Message   Click Here to Email StarejPes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

Příspěvek č. 36 

to zni velmi zajimeve... jde o to jestli je ze skoly dobry vyhled... mam pocit ale ze stejne nejvyssi bod jsou panelaky na rohozniku... chtelo by to nafotit panorama ze strechy...

ale kazdopadne je to zajimavy napad

Old Post 30.09.2002 v 17:28
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZK
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 37 

Ty paneláky budou určitě vyšší. Co se týče školy, obávám se jedné drobnosti- jaký subjekt, proč nájem...., je to veřejná budova.

Diskuze o tom, jestli má mít czfree.net nějaký statut se vede na jiných stránkách fóra.

__________________

ZK

Old Post 30.09.2002 v 17:51
ZK je offline   Click Here to See the Profile for ZK   Find more posts by ZK   Click here to Send ZK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

neni to jedno Příspěvek č. 38 

vzdyt je to jedno... neresilo by se nic spis by se to resilo prehlizenim... nikdo by se to nikdy nemusel dozvedet...

Old Post 30.09.2002 v 18:08
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZK
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 39 

já jsem spíš starej a opartrnej. Pokud by to šlo bez problémů, tak to přivítám

__________________

ZK

Old Post 30.09.2002 v 19:22
ZK je offline   Click Here to See the Profile for ZK   Find more posts by ZK   Click here to Send ZK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0C0UR
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 40 

Sedmipatrák, ve kterým se nachází moje maličkost je jistojistně jedna z nejvyších budov z celého Újezda. Problém je v tom, že nový půdní přístavby znemožňujou jakoukoliv možnost umístit něco na střechu, protože místní obyvatelstvo nemá moc pochopení pro "tajcten Internet", pokud z toho nějakym způsobem neprofituje (a připojení zdarma se rozhodně nepočítá). Na druhou stranu, kdyby se je povedlo přemluvit, je zde výhled na HODNĚ slušnou část Prahy... Zkuste vymyslet nějakou fintu, jak donutit šedesátiletýho cholerika připevnit si anténu na střechu a spusti linuxovej server někde poblíž... )

Old Post 30.09.2002 v 21:42
k0C0UR je offline   Click Here to See the Profile for k0C0UR   Find more posts by k0C0UR   Click here to Send k0C0UR a Private Message   Click Here to Email k0C0UR   Visit k0C0UR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZK
Newbie

Registrován: 29.09.2002
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 41 

Mám trochu technický dotaz. byl jsem u testování WiFi ( výrobce nevím), a tam byl kvůli zpoždění signálu SW omezen dosah na 1500m, když byl dosah signálu i síla dostačující. U vašeho HW tomu tak není?

__________________

ZK

Old Post 30.09.2002 v 23:02
ZK je offline   Click Here to See the Profile for ZK   Find more posts by ZK   Click here to Send ZK a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

ZK? Příspěvek č. 42 

na koho presne mas dotaz? tohle je room pro ujezd nad lesy a tady s vysokou pravdepodobnosti nikdo bezdratove pripojeni nepouziva )))

Old Post 01.10.2002 v 00:16
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0C0UR
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 43 

endere budeš dneska na ICQ? Jestli jo, napiš v kolik a hodíme konečně reč. Já se přizpůsobim

Old Post 01.10.2002 v 10:06
k0C0UR je offline   Click Here to See the Profile for k0C0UR   Find more posts by k0C0UR   Click here to Send k0C0UR a Private Message   Click Here to Email k0C0UR   Visit k0C0UR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

ICQ Příspěvek č. 44 

byvam na ICQ jak mam cas...

tak treba v osm... ale nemuzu to zarucit jiste... ale byvam kazdy vecer tak od 8-12... aspon dve hodiny

Old Post 01.10.2002 v 11:46
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0C0UR
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 18

Super Příspěvek č. 45 

No tak parádička... Já tu dneska budu určitě mezi 22-01, tak se prosím připoj )

Old Post 01.10.2002 v 17:12
k0C0UR je offline   Click Here to See the Profile for k0C0UR   Find more posts by k0C0UR   Click here to Send k0C0UR a Private Message   Click Here to Email k0C0UR   Visit k0C0UR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StB
Team Leader

Registrován: 05.06.2002
Příspěvků: 221

ender, kOCOUR Příspěvek č. 46 

Cau kluci,

pocitejte pls taky s moznosti spojeni od vas na jih, smer Ricany pro muj spoj do Mnichovic. ender by se do CZFree mel snad napojit od Tomcata14. Dalsi potrebne vybaveni (kartu, antenu, kabely, konektory apod.) na spoj ke mne samozrejme zafinancuju. Akorat potrebuju to misto (spolehlive dostupne!!) s pokud mozno dobrym vyhledem pro antenu a 1 PCI slot v routeru pro kartu.

Diky moc, pocitam s prvnimi pokusy od vas kolem pulky rijna.

Standa

__________________

StB<Standa@Bobřík>

Old Post 01.10.2002 v 19:51
StB je offline   Click Here to See the Profile for StB   Find more posts by StB   Click here to Send StB a Private Message   Click Here to Email StB   Visit StB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Newbie

Registrován: 30.09.2002
Příspěvků: 3

Re: ender, kOCOUR Příspěvek č. 47 

__________________

Craft

Old Post 01.10.2002 v 22:39
Craft je offline   Click Here to See the Profile for Craft   Find more posts by Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Click Here to Email Craft     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ender
Junior Member

Registrován: 01.09.2002
Příspěvků: 102

CAS Příspěvek č. 48 

mam ted celkem problemy s casem protoze sem zacal zase studovat.. (((

ale kazdopadne by to chtelo schuzku vsech lidi co maji nejaky zajem abysme se o to mohli starat... (uz sem slysel od jednoho znameho z prahy jak ostani jenom rikaji "vsak on nas pripoji nemusime nic delat") a protoze mam podobne zkusenosti s realizovanim local site tak nechci aby se mi neco takovyho stalo..

sem samozrejme ochoten se podilet ale odmitam to delat sam nebo ve dvou lidech protoze je to preci jenom celkem dost prace...

takze co takhle se sejit a dohodnout se...

Old Post 03.10.2002 v 12:27
ender je offline   Click Here to See the Profile for ender   Find more posts by ender   Click here to Send ender a Private Message   Click Here to Email ender     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:17.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz