CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Louny
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
MildaPajda
Newbie

Registrován: 05.02.2003
Příspěvků: 10

hele... Příspěvek č. 17 

....lidi...
v threjdu Kladno/Stochov ted shanim nekoho gdo by se mnou sel do site. Sem primo na Stochovskym namesti, coz je dost vysoko, a do Straseci bych moh dostriknout signalem...
ted se uvazuje o pripoj Rozdelov-Stochov-Slany takze esli ste negdo pobliz.. treba Rakovni, taxe koukejteozvat...
Treba to prese me spojime Pha-KD-Stochov-Ra ..

Old Post 14.02.2003 v 10:27
MildaPajda je offline   Click Here to See the Profile for MildaPajda   Find more posts by MildaPajda   Click here to Send MildaPajda a Private Message   Click Here to Email MildaPajda     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapa
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 18 

__________________

____
VaPa

Old Post 14.02.2003 v 13:12
vapa je offline   Click Here to See the Profile for vapa   Find more posts by vapa   Click here to Send vapa a Private Message   Click Here to Email vapa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Wink Louny.Rakovník,Stochov Příspěvek č. 19 

Do tohoto tématu jsem dlouho nepsal,od té doby nám to v Rakovníku běží jsme připojeni na NET vlastní silou.. Co se týká okolí jako Stochov,Nové Strašecí tak tam z Rakovníka žádný signál netrefí přes lesy .Ale v Kačici je šroub(nick) je též na czfree a pak ve Strašecí také Petr , nick PNS ale od té doby nevím jak to tam vypadá.Tam by se to dalo spojit . My v Rakovníku ted rozšiřujeme uživatele a budeme zkoušet první dálkový pokus.. no dálkový asi tak 7 km.
Pokud by se to povedlo ve Strašecí tak v Řevničově se na dobrém místě buduje vodojem (obecní) a z něho by bylo vidět na Nové Strašecí a přes převaděč v obci by se mohlo nakonec dostat až do Rakovníka . Pokud by byl zájem o zkušenosti co máme za 2 měsíční provoz tak není problém.ale také ještě vše nevíme.
Co budu já vědět poradím.

Old Post 14.02.2003 v 20:36
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Postoloprty Příspěvek č. 20 

Zacina me s...t Telecom diky penezum za dial-up, bydlim v Prtech v panelacich U trati - posledni patro. Mam vyhled ne cast Loun, vesnice na jihu od Prt (pokud nejsou v doliku - ze Zemech vidim jen nejakej statek a vez kostela), obilny silo u Lenesic, vyhled na zapad mi kazi Samotny mesto a byvaly statni statek, poptal jsem Azit, IBA (je na ni pichla i radnice) ma ted stranky off (pobidky jeste nedorazily), takze takhle hledam nove vyhodnejsi spojeni. Prtaci, jste tu nekdo?

Naposledy upravil yepun 04.05.2003 v 21:59

Old Post 04.05.2003 v 20:52
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 21 

Jsem take z PRT. Azit ma na lenesickem silu pristupovy bod. Ale na hry to neni, maximalne tak na www a postu. Bydlim na Dragusi uplne v doliku takze je to na nic. Jedine pres nekoho doskakat k tobe. Ale to by musely byt tak 3-4 skoky.

__________________

MG

Old Post 22.05.2003 v 13:42
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 22 

kdyby se sehnali lidi jsem ochotnej nejakou tu korunu do toho zainvestovat a zkusi se zatim propojit mezi sebou. Samozrejme kazdy by si zaplatil svoje mohla by to byt docela sranda. Tohle planuji delsi dobu, bohuzel nemohu sehnat lidi.

__________________

MG

Old Post 22.05.2003 v 13:44
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapa
Newbie

Registrován: 15.08.2002
Příspěvků: 23

Příspěvek č. 23 

__________________

____
VaPa

Old Post 23.05.2003 v 10:11
vapa je offline   Click Here to See the Profile for vapa   Find more posts by vapa   Click here to Send vapa a Private Message   Click Here to Email vapa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Příspěvek č. 24 

Skoda ze se mi zatim yepun neozval. Mohli by jsem neco podniknout.

__________________

MG

Old Post 23.05.2003 v 11:05
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 25 

Mno, nevim jestli je "hopsani" pres X node po vesnicich smerem na Prahu idealnim resenim (a vubec realizovatelnym). Co ma imho smysl je realizace lokalni propojeni a nasledne sdileni pripojeni na inet (pres ktery se udela tunel na prazsky CZf).
Na TG zapomente. V Krupy je sice nejaky zazemi, ale s pripojenim bych si nedelal nadeje (ethernetovy rozhrani tam neni a ty alternativni nejsou zrovna nejlevnejsi). Stejne tak Louny (Cencice/Obora), kde je bod TG taky - technicky moznosti nachlup stejny, tzn. hrozny - a pochybuju ze to nekdo zainvestuje jen tak "z dobre vule". Pokud technologie na sebe nevydela, tak ji nikdo neosadi - to je realita.
Takze spis uvazujte o alternativnich lokalnich ISPcich (Losan aj), konkretni zkusenosti nemam... reference lokalne nejaky jiste budou. A vyjde to urcite levnejc (nez TG rozhodne). Zadarmo vam nejspis konektivitu nikdo neda, pokud jo tak vam ji jen preju :-)

No jsem zvedav, kdy prijedu do LN a chytim nejaky ten freenet... ja tam vyrost a casto tam jezdim

Old Post 28.05.2003 v 01:00
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

Musím reagovat Příspěvek č. 26 

Old Post 28.05.2003 v 19:51
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Musím reagovat Příspěvek č. 27 

Old Post 28.05.2003 v 23:38
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 28 

Kdo je z Postoloprt, tak se tady zacina boj o dobre situovane panelaky, IBA uz me vlezla do bytu, zajimava je pro me cena 900 Kč za měsíc/192 kbs nesdilena garantovana lajna (mesicne prointernetim pres modem 1300 Kč). 1000 Kč instal poplatek + neco za kabel, a protoze maj pripojnej bod na bejvaly skole, tak hardware prej za 10000 Kc. Jejich ceny se tedy ted znacne lisi od toho co mi poslali pred 2 mesici. Maj hlavne zajem o dobre situovane panelaky. Vypada to, ze se mlati jeste s jinou firmou, cosi madam rikala, ze to chtej nekomu prebrat... Chtej to rozjet v zari, toz jsem se zapsal, jsem zvedavej. Jen ve me hloda cervicek, ze je to nejak podezrele vyhodny, posledni dobou jsem znacne neduverivej. Prtaci ozvete se, uz za vama taky byly??

Old Post 17.07.2003 v 17:39
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yepun
Newbie

Registrován: 04.05.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 29 

Ceetinar zrovna nejsem , proto ty hrubky. Jo jeste maj sdilenou linku (cca 10 - 20 lidi) 1,5Mbs za 900 Kč 2MBs sdilena za 1250, maj siroky rozpeti, vybral jsem jen neco . 64 kbs nesdilenou ted nabizej za 300 Kc/ mesic, doprcic, to je nejaky , z meho pohledu, vyhodny (samo + 100 instal + 10000 - 16000 hadware + neco za kabel ze strechy dolu (na kazdym panelaku prej bude jedna vetsi antena a budou to pak rozvadet do bytu), nevim ... Co si o tom myslite?

Old Post 17.07.2003 v 17:45
yepun je offline   Click Here to See the Profile for yepun   Find more posts by yepun   Click here to Send yepun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Postoloprty Příspěvek č. 30 

Rozjizdime wifi v Postoloprtech. 21.02.2004 jdeme montovat AP - pokud bude pocasi a nebude nam neco chybet - i kdyz doufam ze mame vsechno v bezdratech jsem zacatecnik.... Bude to na skole 1. stupni. Je videt i do Loun, takze by se dalo i v tomto smeru v budoucnu neco podniknout. Internet mame prisliben od fy. IBA, ale primarne to stejne chceme jenom na hry po lokale. Zatim je nas asi 6.

__________________

MG

Old Post 20.02.2004 v 23:45
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drod
Newbie

Registrován: 03.02.2004
Příspěvků: 22

To okolí ??? Příspěvek č. 31 

Cau.. ctu co je nového. Asi před necelým týdnem jsem se ptal kdo má sit s SSID Neptun Route.. Tipoval jsem to na Podbořany ,ale to bude možná jinde. Zkrátka pokud zachytím něco s Podbořan a budu z toho s tím komunikovat nabízím spoj mezi Kožlany,ale napřed by mě museli pustit na jednu vysokou budovu a to ve Vysoké Libini s anténama a HW AP..

Pokud naměřím tam dostatečný signál možná by byl další spoj na obzoru ,tedy pokud nebude nkdo proti.

Zatím tedy jen teorie,ale jakmile bude možnost budu pokračovat.

Honza

Old Post 21.02.2004 v 12:46
drod je offline   Click Here to See the Profile for drod   Find more posts by drod   Click here to Send drod a Private Message   Click Here to Email drod     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MG
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 101

Uspesna instalace anteny Příspěvek č. 32 

__________________

MG

Old Post 22.02.2004 v 22:19
MG je offline   Click Here to See the Profile for MG   Find more posts by MG   Click here to Send MG a Private Message   Click Here to Email MG   Visit MG's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz