CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > 2.4GHz > ZCOMAX XI-626
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
oldfrog
Senior Member

Registrován: 28.07.2002
Příspěvků: 772

Příspěvek č. 81 

Jo, jo, duvod spatne komunikace uz jsem vysvetlil - byl na me strane, mel
jsem preplneny mailbox :-). Snad si uz i zapamatuji to poradi znaku v "i4",
mnemotechnika - i486.

__________________

Ondrej Nemecek alias 'OldFrog'

Old Post 22.11.2002 v 00:57
oldfrog je offline   Click Here to See the Profile for oldfrog   Find more posts by oldfrog   Click here to Send oldfrog a Private Message   Click Here to Email oldfrog   Visit oldfrog's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 82 

phiLe a jaké máš antény a jak to vypadá s cestou signálu odkud jde a kam? Jaká je vzdálenost mezi vysílačem a přijímačem a co je mezi nimi nebo v okolí za překážky či co?

__________________

J.

Old Post 22.11.2002 v 01:31
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 83 

Old Post 22.11.2002 v 16:56
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiří Šíma
Junior Member

Registrován: 25.10.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 84 

Tos mě dostal . Myslel jsem si na nějakou blbost (třeba nekvalitní signál vlivem všesměrových antény nebo něco co je nabíledni, že může způsobit problémy) ale teď mě nic nenapadá. A jak vám to jede když to máte na stole vedle sebe? To je OK? V každém případě musíš zjistit, jestli je závada ve vf nebo "počítačové" části a pak pokračovat. Já se naprosto nevyznám v problematice počítačových sítí a mám jen trochu (10 let) praxe se šířením a chytáním vf signálu. Tam ti můžu možná pomoct ale jinak nevím... Ono těch 4,5 km není málo a 20 m kabelu je dost. Zkus jít k tomu AP blíž, co to udělá.

__________________

J.

Old Post 22.11.2002 v 20:07
Jiří Šíma je offline   Click Here to See the Profile for Jiří Šíma   Find more posts by Jiří Šíma   Click here to Send Jiří Šíma a Private Message   Click Here to Email Jiří Šíma     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 85 

Old Post 22.11.2002 v 22:19
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xbob
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 81

Příspěvek č. 86 

Old Post 22.11.2002 v 22:55
xbob je offline   Click Here to See the Profile for xbob   Find more posts by xbob   Click here to Send xbob a Private Message   Click Here to Email xbob     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

Příspěvek č. 87 

Old Post 22.11.2002 v 23:27
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 88 

Bleskojistka, aspon ta rezonancni (ne plynova) by snad mela byt pruchozi jenom pro pasmo na ktere je delana, takze by mela vyfiltrovat AFAIK ostatni pasma, coz je ovsem jedno, ty ta karta stejne nevidi....

Old Post 23.11.2002 v 00:49
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

NetStumbler Příspěvek č. 89 

Ten NetStumbler - ukazuje taky uroven signalu, nebo jenom SNR? Zahlid jsem tam jeste nejake hodnoty pro "signal", ale ta cisla (130-140) nevypadala jako uroven signalu (cekal bych tech -60 az -90dB). To je co za cislo, nebo jak zjistim tu uroven?

Dik, Wanthalf

Old Post 25.11.2002 v 15:24
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
element
Junior Member

Registrován: 19.09.2002
Příspěvků: 215

Příspěvek č. 90 

Old Post 25.11.2002 v 16:02
element je offline   Click Here to See the Profile for element   Find more posts by element   Click here to Send element a Private Message   Click Here to Email element   Visit element's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Aha Příspěvek č. 91 

Aha, videl jsem jiny tabulky. Ale tohle je vlastne asi jen pro Windows, ze?

Old Post 25.11.2002 v 16:29
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Aha Příspěvek č. 92 

Old Post 25.11.2002 v 22:42
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirkaa
Newbie

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 73

XI-626 a kernel 2.2 Příspěvek č. 93 

Zdarek vsem,
mam nejakou sanci jednoduse rozchodit XL-626 na kernelu rady 2.2, vsude v navodech na instalaci je popisovane jen jadro 2.4, kde je to proklate primitivni... Ovsem pod tou 2.2 se s tim morim uz den a nic ... Nejako nejdou ani zkompilovat ovladace :(

Ja vim, chyba je mezi zidli a klavesnici )

Old Post 08.12.2002 v 18:57
jirkaa je offline   Click Here to See the Profile for jirkaa   Find more posts by jirkaa   Click here to Send jirkaa a Private Message   Click Here to Email jirkaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

db -> Troska teorie......... Příspěvek č. 94 

Mohl by nekdo fundovany zde trosku do hloubky vyvetlit, v cem spociva hodnota "decibel" pri uziti ve VF technice? Kdysi jsem slysel, ze to neni nejaka primo meritelna velicina (na rozdil od Voltu, Amperu, Ohmu atd...), ale ze ma vyjadrovat jakysi pomer mezi jinymi hodnotami. At teda alespon vime, o cem se tu bavime. Alespon ja to chvilema nevim ;-)

L@zna

__________________

Old Post 09.12.2002 v 10:44
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Kismet, dB a souvislosti Příspěvek č. 95 

Ad decibely: probiralo se to uz v nekterych forech, patrne oddeleni hardware-ustredna, temata jako "Vysilaci vykon ??" a "pocitani vykonu". Mozna i nekde jinde.

Ad KISMET: Diky, zkusil jsem jen netusim, co to tam ukazuje za hodnoty. Celkova kvalita signalu je vzdycky na nule (co jsem zatim meril), silu signalu jsem meril tak mezi 20-50 a sum 10-25. Co ty cisla znamenaji, da se z toho vykoukat realny prijem v dBm???

Wanthalf

Old Post 09.12.2002 v 13:02
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: XI-626 a kernel 2.2 Příspěvek č. 96 

__________________

Old Post 09.12.2002 v 14:47
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz