CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
12345678910111213 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
titus
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 7

Pripojeni na AP-Faust Příspěvek č. 97 

Ahoj,
hlasim se k tomu take, ale nevim jestli to bude technicky mozne, i kdyz viditelnost na Faustovo panoramatu vypada az necekane dobre. Podil na nakladech a priprave je samozrejmy.

Muzu udelat neco, jak zjistit realizovatelnost pripojeni?

titus

Old Post 26.11.2002 v 15:05
titus je offline   Click Here to See the Profile for titus   Find more posts by titus   Click here to Send titus a Private Message     Visit titus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Pripojeni na AP-Faust Příspěvek č. 98 

Zdar,

taktez bych se pripojil, ale na Fausta nevidim) (node kremilek).
Jak ty Toty?

Petr

Old Post 26.11.2002 v 15:16
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
titus
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 7

node titus Příspěvek č. 99 

Old Post 26.11.2002 v 15:22
titus je offline   Click Here to See the Profile for titus   Find more posts by titus   Click here to Send titus a Private Message     Visit titus's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Exclamation Nákup hardwaru! Příspěvek č. 100 

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 26.11.2002 v 16:56
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvyre
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 2

Ja bych se taky chtel pripojit na AP Faust Příspěvek č. 101 

Hi, taky bych se chtel pripojit k AP Faust, nebo se podilet (i financovani) na jeho zprovozneni.

Akorat bych potreboval zmerit, jestli se na nej pripojim.

__________________

>> z_v_Y_r_e <<

Old Post 26.11.2002 v 17:41
zvyre je offline   Click Here to See the Profile for zvyre   Find more posts by zvyre   Click here to Send zvyre a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smidra
Newbie

Registrován: 13.11.2002
Příspěvků: 9

Question chci taky viset na Faustovi :) Příspěvek č. 102 

...jenom bych potreboval nekoho, kdo mi zmeri, jestli mam jeho signal. notebook nemam a zkusenosti taky zadny, jedina dobra zprava je, ze se samozrejme chci podilet (financne i jinak) na budovani AP u Fausta. Jo a jeste jeden problem, linux sice mam, (Mandrake 9.0), ale spis jedu pod WinXP - nekamenujte me, jsem na ne proste zvyklej atd... pujde mi to pod nima rozchodit? na foru jsem se docetl, ze to nemusi byt problem, ale radsi se ptam diky za rady, panove ))

Old Post 26.11.2002 v 18:22
Smidra je offline   Click Here to See the Profile for Smidra   Find more posts by Smidra   Click here to Send Smidra a Private Message   Click Here to Email Smidra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

Post Ap Faust Příspěvek č. 103 

panove zatim to vypada vramci moznosti a zkousi se jestli je vubec odkud dotahnout dost silnej signál k Faustovi.
Zatim běží na mě ale bude se ještě hejbat anténkama protože to na těch 2,5km bez viditelnosti je fakt docela ok duchařina ---jednás e ještě o srandovi))

Old Post 26.11.2002 v 19:17
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
train
Newbie

Registrován: 05.09.2002
Příspěvků: 24

Připojení AP Faust Příspěvek č. 104 

Taky bych se rád připojil hned v první vlně. Viditelnost na Fausta mám ideální, finanční spoluúčast teké nevidím jako problém.

train

Old Post 26.11.2002 v 22:10
train je offline   Click Here to See the Profile for train   Find more posts by train   Click here to Send train a Private Message     Visit train's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davy
Newbie

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 5

pripojeni na AP Faust Příspěvek č. 105 

Tak konecne sem se sem pod dlouhy dobe podival. Ja se taky samozrejme chci pripojit pres AP Faust. O hardware zajem mam. Kartu, Antenu a cca 10m kabelu.

-Davy

Old Post 27.11.2002 v 17:30
davy je offline   Click Here to See the Profile for davy   Find more posts by davy   Click here to Send davy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenoch
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 7

AP-Faust a Motol Příspěvek č. 106 

Old Post 28.11.2002 v 09:23
jenoch je offline   Click Here to See the Profile for jenoch   Find more posts by jenoch   Click here to Send jenoch a Private Message   Click Here to Email jenoch     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Dotaz na hardware: Příspěvek č. 107 

Mám dotaz na lidi, kteří se chtějí připojit přes AP Faust:
To že sem píšete svoje požadavky na vybavení mam brát tak, že se chcete připojit k hromadnému nákupu (pro připojení na AP FanTomas), který tak trochu oganizuji?
Jestli ano, tak opravdu začne být zajímavé...

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 28.11.2002 v 15:49
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pert
Newbie

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 49

Re: Dotaz na hardware. Pripojeni Příspěvek č. 108 

Ahoj,
myslel jsem, ze se pripojim prez Toty, ktery se musi prisat na Fausta. Tohle asi bude na dlouhe lokte. Tak me napadlo, ze bych se mohl pripojit prez Fantomase. Je mozne nekoho pozadat o promereni. Muj node je kremilek. Na fotkach se nevidim, protoze ve vyhledu brani ty stomy.


diky

Petr

Old Post 28.11.2002 v 16:59
pert je offline   Click Here to See the Profile for pert   Find more posts by pert   Click here to Send pert a Private Message   Click Here to Email pert     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smidra
Newbie

Registrován: 13.11.2002
Příspěvků: 9

Smile Nakup hardwaru Příspěvek č. 109 

Hoja, jak s tim hardwarem fakt nevim, ale jestli mi nekdo zjisti, ze u mne signal od fausta je, tak si samozrejme ty veci porizovat budu a tohle mi prijde jako zajimava nabidka... ale jestli to u mne pojede, to fakt nevim, takze k nakupu se zatim nehlasim... :/

Old Post 30.11.2002 v 09:55
Smidra je offline   Click Here to See the Profile for Smidra   Find more posts by Smidra   Click here to Send Smidra a Private Message   Click Here to Email Smidra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROB
Newbie

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 18

Pripojení k Faustovi Příspěvek č. 110 

Ahoj, mám taky zájem o připojení k Faustovi. Počítejte se mnou až to bude aktuální. Díky ROB

Old Post 01.12.2002 v 13:29
ROB je offline   Click Here to See the Profile for ROB   Find more posts by ROB   Click here to Send ROB a Private Message   Click Here to Email ROB   Visit ROB's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Objednávka hardware Příspěvek č. 111 

Z-COM 626:     8 ks (6 už objednáno)
UTP kabel:      cca. 50 m
koaxial nízkoútlumový:    cca. 52 m
pigtail:     6 ks

Ostatní věci jako konektory RJ, antény, atd... jsou v minimálních množstvích, nebo jsou požadavky příliš roztříštěné (antény).

__________________

Dancer, プラハ

Old Post 02.12.2002 v 10:32
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dancer
Junior Member

Registrován: 25.07.2002
Příspěvků: 125

Exclamation Upozornění Příspěvek č. 112 

__________________

Dancer, プラハ

Naposledy upravil Dancer 02.12.2002 v 11:14

Old Post 02.12.2002 v 10:51
Dancer je offline   Click Here to See the Profile for Dancer   Find more posts by Dancer   Click here to Send Dancer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910111213 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz