CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Košíře
« 1112131415161718
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kmartinka
Newbie

Registrován: 06.12.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 257 

Old Post 08.08.2004 v 19:14
kmartinka je offline   Click Here to See the Profile for kmartinka   Find more posts by kmartinka   Click here to Send kmartinka a Private Message   Click Here to Email kmartinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 258 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 04.09.2004 v 21:18
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jzednik
Newbie

Registrován: 24.03.2003
Příspěvků: 4

Nadrazni.czfree.net Příspěvek č. 259 

Ahoj, mam nasledujici dotaz ...

Ci je pripojny bod Nadrazni.CZfree.net? Chytam ho z okna, na mape neni ... nemuzu zjistit, ci to je ...

Jirka

__________________

jzednik

Old Post 07.09.2004 v 10:42
Jzednik je offline   Click Here to See the Profile for Jzednik   Find more posts by Jzednik   Click here to Send Jzednik a Private Message   Click Here to Email Jzednik   Visit Jzednik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meluzin
Newbie

Registrován: 30.12.2003
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 260 

Dotaz: je nějak možné, abych se připojil na AP pomocí např. AirLive WL-5420AP - multi-point bridge a na něj další lidi? Nebo jsou potřeba dvě zařízení- jedno pro AP a druhý pro přijení dalších lidí?

Dík

Old Post 18.09.2004 v 12:52
meluzin je offline   Click Here to See the Profile for meluzin   Find more posts by meluzin   Click here to Send meluzin a Private Message   Click Here to Email meluzin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The BigShow
Newbie

Registrován: 15.12.2002
Příspěvků: 43

Příspěvek č. 261 

__________________

Finallly, the SHOW is come back to this thread!!!

Old Post 20.09.2004 v 20:42
The BigShow je offline   Click Here to See the Profile for The BigShow   Find more posts by The BigShow   Click here to Send The BigShow a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikomt
Newbie

Registrován: 06.12.2004
Příspěvků: 4

Připojení - Ke Kotlářce Příspěvek č. 262 

Rád bych zjistil, jaká je možnost připojení z lokality Ke Kotlářce. Jsem laik, takže uvítám jakékoliv info. Díky

Old Post 07.12.2004 v 10:54
Vikomt je offline   Click Here to See the Profile for Vikomt   Find more posts by Vikomt   Click here to Send Vikomt a Private Message   Click Here to Email Vikomt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikomt
Newbie

Registrován: 06.12.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 263 

Old Post 07.12.2004 v 11:01
Vikomt je offline   Click Here to See the Profile for Vikomt   Find more posts by Vikomt   Click here to Send Vikomt a Private Message   Click Here to Email Vikomt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kmartinka
Newbie

Registrován: 06.12.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 264 

Old Post 07.12.2004 v 11:08
kmartinka je offline   Click Here to See the Profile for kmartinka   Find more posts by kmartinka   Click here to Send kmartinka a Private Message   Click Here to Email kmartinka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sameleon
Newbie

Registrován: 28.10.2002
Příspěvků: 64

Příspěvek č. 265 

__________________

ByE,
Sameleon

Old Post 13.12.2004 v 21:46
sameleon je offline   Click Here to See the Profile for sameleon   Find more posts by sameleon   Click here to Send sameleon a Private Message     Visit sameleon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PJSmith
Newbie

Registrován: 14.12.2004
Příspěvků: 1

Question Plzenska 215 Příspěvek č. 266 

Ahoj lidickove, mam zajem se take pripojit. Mam tu ADSL a nejsem uplne spokojen s download, uplink 64k. Mam zajem se take pripojit a nabizim pripojei do moji linky.

Co vidim, no moc ne, protoze jsem az dole, primo na Plzensky. Bydlim v rohaku na konci Plzensky, primo na Kotlarce, vidim z jednoho okna budovy primo nad obratkou tramvaji a z druhyho ten velky vezak co je za parcikem, a v dali benzinku A*AL, kde je primej vyhled, ale smerem k vam nahoru nic, jen stomy.

Je nekdo, kdo by nabidl pripojeni, smerem na Kavalirku, popr kdo bydli v tom velkem vezaku? Jsem schopen nabidnout i IT sluzby a dodavku HW za celkem dobry ceny. Napise nekdo? Jsem k zastizeni skoro porad na vsech konkatkech.

Co mam, mam ADSL firewall/router a nejaky kompy, co se daj pouzit na Linux a dalsi SW vybaveni neni problem. Dejte vedet.

__________________

Diky
"PJ Smith"
ICQ:45124145
Emal:pj@is-bohemia.cz
url:http://www.is-bohemia.cz

Old Post 14.12.2004 v 19:21
PJSmith je offline   Click Here to See the Profile for PJSmith   Find more posts by PJSmith   Click here to Send PJSmith a Private Message   Click Here to Email PJSmith   Visit PJSmith's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vac1
Newbie

Registrován: 26.11.2004
Příspěvků: 1

Smile Připojení v Motole Příspěvek č. 267 

Jsem tu poprvé, bydlím v Motole a vidím několik AP. jen nevím na koho se obrátit s pomocí při vstupu do sítě. WIFI mi funguje na Eurotelu, vidím na Golf a Train, Faust, a mám zájem o mnohem upřímnější připojení. Jsem v panelácích pod memocnicí, s výhledem do údolí, na Řepy a na Jinonickou dálnou od letiště. Tak že JV až Z.
Prosím o nějaký kontakt na provozovatele některého z bodů.
Děkuji a těším se na kontakt Vláďa OK1VAC

Old Post 14.12.2004 v 19:22
vac1 je offline   Click Here to See the Profile for vac1   Find more posts by vac1         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martin.farka
Newbie

Registrován: 09.02.2005
Příspěvků: 1

Pripojeni Nad Budankami Příspěvek č. 268 

Ahoj,

Bydlim v ulici Nad Budankami (vedle Indonezskeho velvyslanectvi primo nad Kavalirkou ve svahu). Z terasy vidim cely protejsi kopec (Cibulka, Smukyrka, ZPA, Kostel sv. Jana Nepomuckeho...). Registroval jsem se na czfree.net a zanesl svuj bod (Budky) do mapy. Je nejaka moznost pripojeni?
Predem diky za odpoved a toleranci me neznalosti.

Martin

Old Post 10.02.2005 v 14:46
martin.farka je offline   Click Here to See the Profile for martin.farka   Find more posts by martin.farka     Click Here to Email martin.farka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sameleon
Newbie

Registrován: 28.10.2002
Příspěvků: 64

Re: pripojeni - ulice miksovskeho Příspěvek č. 269 

__________________

ByE,
Sameleon

Old Post 27.02.2005 v 14:39
sameleon je offline   Click Here to See the Profile for sameleon   Find more posts by sameleon   Click here to Send sameleon a Private Message     Visit sameleon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mocoft
Newbie

Registrován: 11.05.2004
Příspěvků: 1

připojení Příspěvek č. 270 

Zdravim, bydlím U tyrše 2/159(roh s plzeňskou) na mapě už jsem(mocoft) a Hw už taky mám, vidim slušně na srandu a yellowhill, máte na ně někdo kontakt, co dál? díky

Old Post 08.03.2005 v 12:17
mocoft je offline   Click Here to See the Profile for mocoft   Find more posts by mocoft   Click here to Send mocoft a Private Message   Click Here to Email mocoft     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jointer
Member

Registrován: 05.07.2002
Příspěvků: 405

Příspěvek č. 271 

Sranda uz je plnej, neprijima prozatim nove lidi, ale holt mi napis mail co bys jako chtel, jsem spravce YH.
(uz me ale fakt nebavi vysvetlovat kazdymu co ma delat, lidi ctete trochu forum nez zacnete nekomu psat)

__________________

>>----------------<<
ALL YOUR WI-FI ARE BELONG TO US!
JOIN(T) US!

Old Post 08.03.2005 v 20:23
jointer je offline   Click Here to See the Profile for jointer   Find more posts by jointer   Click here to Send jointer a Private Message     Visit jointer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kacouch
Newbie

Registrován: 05.07.2006
Příspěvků: 3

Wifi v Košířích Příspěvek č. 272 

Ahoj, chci se zeptat na možnosti připojení přes wifi v Košířích. Bydlím v Dubrovnické - na kopci a ke všemu v paneláku, takže vysoko, nejsem si tím pádem jistá, jestli je tam vůbec pokrytí. Může me nějaká dobrá duše poinforomovat? Díky moc, Katka

Old Post 05.07.2006 v 20:01
kacouch je offline   Click Here to See the Profile for kacouch   Find more posts by kacouch   Click here to Send kacouch a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1112131415161718  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz