CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Řečkovice - funkční AP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Abraxis
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 28

Řečkovice - funkční AP Příspěvek č. 1 

Old Post 03.08.2003 v 22:17
Abraxis je offline   Click Here to See the Profile for Abraxis   Find more posts by Abraxis   Click here to Send Abraxis a Private Message   Click Here to Email Abraxis   Visit Abraxis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Autacek
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 2 

Nechapu, kdyz to nabizis za prachy, proc jsi to pojmenoval CZFREENET, je to docela uhozenej zpusob, jak nalakat zakazniky, a pak od nich chtít inkasovat. Nebo jsem to špatně pochopil z tvého webu ?

Old Post 19.09.2003 v 08:38
Autacek je offline   Click Here to See the Profile for Autacek   Find more posts by Autacek   Click here to Send Autacek a Private Message   Click Here to Email Autacek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Příspěvek č. 3 

Old Post 19.09.2003 v 09:33
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 4 

Autacek: CZFree.net je NEZISKOVA, ale nikoliv ZADARMO. Jednotlive
nody ci casti site jsou pripojeny k internetu prostrednictvim
komercnich ISP, a uzivatele sdileji naklady. Predstava,
ze CZFree.net = internet zadarmo je zcela mylna.
Na druhe strane by mel kazdy spravce nodu, ktery od klientu
vybira prispevky, svym klientum pravidelne predkladat vyuctovani,
z ktereho by bylo patrne, ze si z toho neudelal vydelecny podnik.

Abraxis: na tech webovych strankach je trochu nestastna formulace
"co potrebuji k pripojeni". Mozna prave tohle Autacka spletlo.
Myslim, ze by tam melo byt "co potrebujete k pripojeni".

Jinak blahopreji k zahajeni provozu a preji hodne uspechu
a malo problemu.

Zmatik

Old Post 19.09.2003 v 09:38
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Autacek
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 5 

Nevim, me se zda 500,- dost, uvazim li, ze v oblasti Reckovic muzu mit UPS pres kabelovku podstatne levneji, pripadne za vetsi penis s prenosovkou celo pro sebe, tak ze zadna sdilenka, a navic mam jakous takous zaruku, ze to pojede, narozdil od tohoto inzerovaneho. Za takovy penize je to takrka bezna komercni cena.

Pochopitelne nenamitam nic aby se lide skladali, ze to neni zadarmo, chapu aji prispevek na udrzbu a obnovu zarizeni, ale cena ktera tu padla je v Brne vice mene komercni, proto jsem se ozval.

Vzhledem k tomu ze doptoho tak trosku delam, dovedu si udelat predstavu docela dobrou.

Mejte se, at se dari.

Old Post 19.09.2003 v 10:26
Autacek je offline   Click Here to See the Profile for Autacek   Find more posts by Autacek   Click here to Send Autacek a Private Message   Click Here to Email Autacek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Jo?? Příspěvek č. 6 

Jde o to, ze takveto site a nabidky primarne vznikaji tam, kde neni moznost one kabelovky ci jeneho (podletebe levneho)pripojeni, nebo tam, kde lide nechteji davat 1200-2000kc mesicne, jelikoz jim staci mail a semtam stranky, obcas neco stahnout atak. Kazdej nepotrebuje tahat jak oteklej :-). Nikdo te taky nenuti se pripojovat, to je vec volby. Pokud nekdo usoudi,ze je pro nej nabidka zajimava, pujde do toho. Pokud ma to AP uz cca5-8 uzivatelu, jak myslim pise na wwwcku, tak to asi nekoho oslovilo.
Ad spolehlivost: nekdy muze byt jistejsi, kdyz mas cislo primo na cloveka co ti spravuje APcko v ulici, nez se dohadovat s nejakou vylizanou operatorkou ISP nekde v praglu, co o tom vi prd a pak cekat, az se nekdo uraci zacit resit tvuj problem.

Howg
Martin

Old Post 19.09.2003 v 10:46
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abraxis
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 28

Abych to vyjasnil Příspěvek č. 7 

Old Post 19.09.2003 v 12:24
Abraxis je offline   Click Here to See the Profile for Abraxis   Find more posts by Abraxis   Click here to Send Abraxis a Private Message   Click Here to Email Abraxis   Visit Abraxis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Autacek
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 8 

Jo, dostal jsi me, nikdy jsem pro zadny spolecny zajem nevenoval nekolik hodin prace.. Budes se divit, venoval, a dokonce nekolik let, ne primo pro WiFi ale pro jiny moznosti vzajemneho slinkovani lidi, vcetne spojeni "vzduchem", i pristupu k netu. Neohromuje me tedy ani castka, kterou jsi uz do toho "vrazil", ani Tvuj straveny cas, a ani mnozstvi nasdilenych dat, protoze mi to pripada normalni.

Dovedu si predstavit ale i tu skutecnost, a to mi normalni nepripada, mit ve firme za par korun linku, od ostatnich brat penize, a jeste to zastirat uslechtilymi zajmy. To že nechas APcko otevreny, to je opravdu obet jak svina, promin, ale me to pripada asi tak podobny, jako kdyz CZNIC vybira registracni a udrzovaci poplatky za evidenci domen, a jediny co vetsinou musi, je tam jednou jedinkrat neco napsat.... tedy vlastne schvalit, co si sam napises do registracniho formulare. Jinak to probehne automaticky.

Ale to jsem odbocil. Jestil to neni tajny, muzes prosim te napsat, co platis za tu lajnu poskytovateli, a z ceho to doted financujes ?

Diky.

P.S. Chapu reakce ostatnich, ale jsem taky pro dobrou spolecnou vec, jediny co me prekvapilo byla ta cena co se chce od lidi, protoze v dobach mych dobrocinnych aktivit (viz uvedeno vyse), se proste takto financni situace neresila. Kdyby bylo jasne receno, lajna stoji tolik a tolik, cim vas bude vic, tim to bude po prepoctu na jednoho levnejsi, neni o cem diskutovat, ale takhle jsem system jak je to s tema penezma nepochopil, za coz se vsem omlouvam, akorat mi to vychazi tak, ze cim vic lidi, tim to bude fungovat hur, ale financni efekt pro zrizovatele bude paradoxne vetsi, a to se mi proste nezda fer.

Old Post 20.09.2003 v 06:25
Autacek je offline   Click Here to See the Profile for Autacek   Find more posts by Autacek   Click here to Send Autacek a Private Message   Click Here to Email Autacek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Abraxis
Newbie

Registrován: 19.12.2002
Příspěvků: 28

Příspěvek č. 9 

V soucasnosti za tu lajnu platim 9000 mesicne (je to garantovana a nelimitovana 512). Jak rikam - nikdo nikoho nenuti pouzivat moji linku - ja jsem dal k dispozici APcko a kdyz bude mit nekdo lepsi a levnejsi nabidku internetu, rad se napojim pres nej treba i ja....

Jeste bych to rekl takhle - vysledny efekt je takovy, ze dokud jsem ja s dosti vydatnou Jirkovou (NEXS) pomoci nevybudoval APcko, tak tady v Reckovich zadne CZFree nebylo a kdo nemel kabelovku, tak musel platit SPT tezke prachy.

Old Post 20.09.2003 v 13:41
Abraxis je offline   Click Here to See the Profile for Abraxis   Find more posts by Abraxis   Click here to Send Abraxis a Private Message   Click Here to Email Abraxis   Visit Abraxis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz