CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Co to je za konektor? (Cisco Aironet 350 Series PCMCIA "bez konektoru" AIR-PCM352)
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ioanna
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 15

Co to je za konektor? (Cisco Aironet 350 Series PCMCIA "bez konektoru" AIR-PCM352) Příspěvek č. 1 

Rozkrajel jsem nove nabytou 802.11b karetku, & obevil jsem, ze jsem ji vubec nemusel krajet (asi): Prestoze veskera Cisco dokumentace unisono tvrdi, ze AIR-PCM35x zadnej konektor nemaj, ta moje ma. Je hnedka pod krytem z mekkeho plastu, vedle diodek. Ani jsem to nemusel krajet. Nicmene tim jsem overil, ze je pripajenej na plosny spoj k jedny z antenek.

Pokousel jsem se o ASCII-art nakres, ale dopad priserne, tak prikladam obrazek. Jeden pol je plast kvadru, kruhovym pruzorem v horni stene je videt druhy pol--obdelnikovy prouzek. Hloubka kvadru je par desetin mm. Cimz se dostavame ke kotovani: je to v mm, a ponekud aproximovane (nemam poruce supleru).

Tusi nekdo, co to je, & kde se da sehnat (kdo vyrobi) protikus, & za jake penize? Koho se mam zeptat?--Googleni mi moc nepomohlo, nevim jak se zeptat.

(Obrazek je v nasledujicim prispevku--ja bych to urcite zvladl, ale uz me odsud vyhazuji...)

Naposledy upravil ioanna 10.07.2003 v 14:54

Old Post 10.07.2003 v 14:40
ioanna je offline   Click Here to See the Profile for ioanna   Find more posts by ioanna   Click here to Send ioanna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ioanna
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 15

Obrazek konektoru Příspěvek č. 2


Tady je obrazek

Old Post 10.07.2003 v 14:46
ioanna je offline Click Here to See the Profile for ioanna Click here to Send ioanna a Private Message Find more posts by ioanna Upravit/Smazat Příspěvek Odpovědět s Citací
paka
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 3 

Old Post 10.07.2003 v 23:55
paka je offline   Click Here to See the Profile for paka   Find more posts by paka   Click here to Send paka a Private Message   Click Here to Email paka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ioanna
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 4 

MMCX to myslim nebude. To "brutalni" reseni znam, a na tom obrazku je nas konektor to mezi levou antenkou, diodkami, telem karty a zbytkem carovyho kodu. Jak je videt, sedi to primo na spojich k antence. Ty stribrity dubky kolem jsou kapicky cinu, kteryma je to pripajeny.

Ja jsem to prave nechtel pajet.

Byl jsem vcera v Raslovi, GES Elektroniku, uz driv v GMku, a nikde nemaj sajna, vo co gou.

Diky za obrazek.

XPcka: Brr, ani omylem. Debian 3.0r1 "Woody", jadro 2.4.20-ioanna :-) & OpenBSD 3.2: Taky zapasim, kismet napr. funguje jenom s `gereric' packet enginou, libpcap vuubec nefacha. V BSD zase vuubec nefici dstumbler. Flesnu firmware, zkompiluje mene opecovane jadro, stahnu nejnovejsi verze, & uvidime.

Naposledy upravil ioanna 11.07.2003 v 14:36

Old Post 11.07.2003 v 14:29
ioanna je offline   Click Here to See the Profile for ioanna   Find more posts by ioanna   Click here to Send ioanna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paka
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 5 

Naposledy upravil paka 13.07.2003 v 14:14

Old Post 11.07.2003 v 15:08
paka je offline   Click Here to See the Profile for paka   Find more posts by paka   Click here to Send paka a Private Message   Click Here to Email paka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ioanna
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 6 

jiny konektory: to je PCMCIA karta AIR-LMC35x, tj. bez vnitrni anteny, jen s externima konektorama, nebo neco jinyho--jejich problem je, ze novy jsou sice levnejsi, ale alespon na ebay se pak prodavaj daleko draz, a spis vubec.

Old Post 14.07.2003 v 14:27
ioanna je offline   Click Here to See the Profile for ioanna   Find more posts by ioanna   Click here to Send ioanna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ioanna
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 15

Preflesnul by mi nekdo s woknama a PCMCIA slotem firmware? Příspěvek č. 7 

No, tak jsem flešnul firmware. A to jsem neměl dělat:

V Cisco ACU v Linuxu, s driverem airo.c kernelu 2.4.20. Nejdriv projistotu verzi 4.25.30. Fungovalo. Pak verzi 5.20.17: "Cannot reset card." A od te doby nefunguju ani v Linuxu, ani v OpenBSD. Ze ja to Cisco kupoval--takovymhle problemum jsem se prave chtel vyhnout. Takze ten novy fw, ktery zrejme (co jsem vytusil z Cisco dokumentace) komunikuje jen s windowsim drajvrem budu muset preflesnout ve woknech. Ktery nemam. Zkouset instalovat wokna, nebo i jen nejakou jejich emulaci jenom kvuli tomu se mi kvuli tomu nechci.

Dobrovolnici?

Old Post 14.07.2003 v 14:38
ioanna je offline   Click Here to See the Profile for ioanna   Find more posts by ioanna   Click here to Send ioanna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paka
Newbie

Registrován: 09.09.2002
Příspěvků: 90

Příspěvek č. 8 

Old Post 14.07.2003 v 17:25
paka je offline   Click Here to See the Profile for paka   Find more posts by paka   Click here to Send paka a Private Message   Click Here to Email paka     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ioanna
Newbie

Registrován: 17.03.2003
Příspěvků: 15

Smile Jdeme flesovat! Příspěvek č. 9 

Old Post 18.07.2003 v 13:00
ioanna je offline   Click Here to See the Profile for ioanna   Find more posts by ioanna   Click here to Send ioanna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:30.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz