CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 3 > Žižkov
« 1718192021222324
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Coder
Newbie

Registrován: 26.08.2006
Příspěvků: 1

Unhappy ??? Příspěvek č. 353 

Zdar lidicky. Jsem uplna lama a chtel bych se k vam pripojit. Bydlim v Borivojove ul. Skoro na konci,tj. u ul. U Rajske Zahrady
A skoro u strechy :-)

Vyhled mam dobry. Vidim na Holesovive,Karlin,Troju.

Na kolik by me to vislo??

Old Post 26.08.2006 v 20:31
Coder je offline   Click Here to See the Profile for Coder   Find more posts by Coder   Click here to Send Coder a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jardahorak
Newbie

Registrován: 03.09.2003
Příspěvků: 5

Question Neznama sit Příspěvek č. 354 

Zdravim. Mam jeden dotaz. Vcera jsem vecer proscanoval wifi site v ulici Premyslovska. Nasel jsem jednu verejnou s velmi dobrym signalem. Problem je ze nevim o jakou sit jde. Je mozne nejak ze zjistitelnych parametru sit nejak blize identifikovat? Jde mi o to jestli je to opravdu verejne pristupna sit nebo to ma nekdo svoji vlastni, soukromou, jen nezabezpecenou. Nerad bych se nekomu naboural do soukromi... Diky. Jarda

Old Post 28.08.2006 v 14:43
jardahorak je offline   Click Here to See the Profile for jardahorak   Find more posts by jardahorak   Click here to Send jardahorak a Private Message   Click Here to Email jardahorak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 355 

Old Post 28.08.2006 v 14:56
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jardahorak
Newbie

Registrován: 03.09.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 356 

essid site je airlive... Mozna ji nekdo zna? Nicmene samo o sobe mi to nic nerika...

Old Post 28.08.2006 v 15:10
jardahorak je offline   Click Here to See the Profile for jardahorak   Find more posts by jardahorak   Click here to Send jardahorak a Private Message   Click Here to Email jardahorak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mikulas
Member

Registrován: 22.10.2002
Příspěvků: 393

Příspěvek č. 357 

Aha. Tak to bude s nejvetsi pravdepodobnosti soukroma sit (a nezabezpecena z neznalosti, ci lenosti), protoze airlive bylo tusim defaultni nastaveni essid u starsich Apcek od Ovislinku.

Mike

Old Post 28.08.2006 v 15:24
Mikulas je offline   Click Here to See the Profile for Mikulas   Find more posts by Mikulas   Click here to Send Mikulas a Private Message   Click Here to Email Mikulas   Visit Mikulas's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BasBob
Newbie

Registrován: 25.02.2005
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 358 

Old Post 19.09.2006 v 08:48
BasBob je offline   Click Here to See the Profile for BasBob   Find more posts by BasBob   Click here to Send BasBob a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Swiffer
Newbie

Registrován: 29.09.2006
Příspěvků: 3

wifi na zizkove Příspěvek č. 359 

Ahoj....
Chtel bych ze zeptat zda mam sanci na pripojeni k wifi czfreenet .. mam notebook s wifi a bydlim na zizkove v ulici Vlkova.... a jeste bych se chtel zeptat jake spolecnosti patri pripojeni: tanyny, dan , 8fe2ff.....
díky....

Old Post 29.09.2006 v 14:37
Swiffer je offline   Click Here to See the Profile for Swiffer   Find more posts by Swiffer   Click here to Send Swiffer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Swiffer
Newbie

Registrován: 29.09.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 360 

jeste jsem nasel babka000027 .. je v czfree??

Old Post 29.09.2006 v 15:28
Swiffer je offline   Click Here to See the Profile for Swiffer   Find more posts by Swiffer   Click here to Send Swiffer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Swiffer
Newbie

Registrován: 29.09.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 361 

hledam pripojeni .... pres wifi....... wifi mam interni.... vlkova ulice... pleas piste na icq 259007255 .....

__________________

Praha 3

Old Post 29.09.2006 v 18:14
Swiffer je offline   Click Here to See the Profile for Swiffer   Find more posts by Swiffer   Click here to Send Swiffer a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seven
Newbie

Registrován: 29.09.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 362 

Ahoj,

jsem na koleji Švehlova a internet je tam jen na dvou patrech, není tam nějaká možnost wifi připojení?

dík

Old Post 29.09.2006 v 22:19
Seven je offline   Click Here to See the Profile for Seven   Find more posts by Seven   Click here to Send Seven a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 363 

__________________

critter

Old Post 30.09.2006 v 16:39
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seven
Newbie

Registrován: 29.09.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 364 

Omlouvám se, mi to nedošlo. Slavíkova 22.

Old Post 01.10.2006 v 12:03
Seven je offline   Click Here to See the Profile for Seven   Find more posts by Seven   Click here to Send Seven a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
critter
Nic mne nenapada...

Registrován: 15.02.2003
Příspěvků: 1136

Team Member: MOD

Příspěvek č. 365 

__________________

critter

Old Post 01.10.2006 v 22:36
critter je offline   Click Here to See the Profile for critter   Find more posts by critter   Click here to Send critter a Private Message   Click Here to Email critter     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrmnk
Newbie

Registrován: 25.10.2006
Příspěvků: 5

node freedom Příspěvek č. 366 

Old Post 27.10.2006 v 07:53
mrmnk je offline   Click Here to See the Profile for mrmnk   Find more posts by mrmnk   Click here to Send mrmnk a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: node freedom Příspěvek č. 367 

__________________

:::: whois -h whois.czfree.net 64550|grep ^descr

Old Post 27.10.2006 v 08:38
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aljosa
Newbie

Registrován: 16.11.2006
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 368 

Zdravim vsechny,
kratce bydlim v Rehorove ul. a poterboval bych se do leta pripojit na net. Moc se v tom nevyznam a poterboval bych poradit, pomoc. Nasel jsem tu par signalu, ale az na jeden stoji to za prd.

Aljosa

Old Post 21.11.2006 v 10:40
aljosa je offline   Click Here to See the Profile for aljosa   Find more posts by aljosa   Click here to Send aljosa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:53.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 1718192021222324  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz