CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Protein folding Team CZFree.Net
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
longer
XXX + KFC

Registrován: 11.01.2004
Příspěvků: 186

Příspěvek č. 97 

__________________

Old Post 05.09.2004 v 10:21
longer je offline   Click Here to See the Profile for longer   Find more posts by longer   Click here to Send longer a Private Message   Click Here to Email longer   Visit longer's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pradac
Newbie

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 6

Post Příspěvek č. 98 

Docela zajímavé, ale jak se tak na to dívám, tak zatím z této nabídky má klienta pro linux, což bych dal jako nutnou podmínku:

Climateprediction.net,
Folding@Home (což je dost podobný projekt jako DF),
Mersenne Prime Search a
Seti@Home.

Osobně bych byl z této nabídky pro Climateprediction.net nebo Folding@Home. Rozhodně nechci počítat nějaká prvočísla a uz vůbec né mimozemš?any . Vzhledem k tomu, že Climateprediction.net má klienta konstruovaného, pokud jsem to dobře pochytil, jako Seti klient + addon, tak tam bude pro win nějaká ta ikona v trayi... Takže zbývá Folding@Home. Asi by to chtělo nějakou anketu, nebo tak něco, ale tohle mi přijde jako adekvátní náhrada (pokud někdo nepřijde ještě s něčím lepším nebo ten jejich klient nebude mít nějaká kritická úskalí - i když horší než DF to asi nebude ).

Zdraví Bredy

Old Post 06.09.2004 v 08:59
pradac je offline   Click Here to See the Profile for pradac   Find more posts by pradac   Click here to Send pradac a Private Message   Click Here to Email pradac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
APR
Newbie

Registrován: 23.09.2003
Příspěvků: 37

heh Příspěvek č. 99 

tak konci jo? no to me teda docela pece pac jsem to na lanparty vsem nastrkal do kompu :-)))

no takze ja nevim ale slysel jsem o necem podobnym kde se pocita neco s rakovinou a tu ja nemam rad

nevite nekdo o tom neco?

Old Post 10.09.2004 v 12:33
APR je offline   Click Here to See the Profile for APR   Find more posts by APR   Click here to Send APR a Private Message   Click Here to Email APR   Visit APR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
APR
Newbie

Registrován: 23.09.2003
Příspěvků: 37

heh Příspěvek č. 100 

to je skoda

koukam ze jsme dokonce nejlepsi v RMS ze vsechno kdo pocitaj jako celej TEAM
a to 5.469
:-)

Old Post 11.09.2004 v 19:18
APR je offline   Click Here to See the Profile for APR   Find more posts by APR   Click here to Send APR a Private Message   Click Here to Email APR   Visit APR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo
Senior Member

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 704

Příspěvek č. 101 

líbí se mi klima, výzkum rakoviny, no nevím. rafší bych počasí.

SETI mi opravdu příjde zbytečný

__________________

float like a butterfly, sting like a bee

Old Post 11.09.2004 v 22:07
dodo je offline   Click Here to See the Profile for dodo   Find more posts by dodo   Click here to Send dodo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chevees
Team Leader

Registrován: 30.07.2002
Příspěvků: 1050

Team Member: MOD

Příspěvek č. 102 

__________________

Old Post 01.10.2004 v 15:17
Chevees je offline   Click Here to See the Profile for Chevees   Find more posts by Chevees   Click here to Send Chevees a Private Message     Visit Chevees's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz