CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Čakovice a okolí
123456789101112 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

AP přezletice >> směr přezletice Příspěvek č. 81 

mam možnost postavit AP na konci čakovice směr přezletice na 3patrovem domě

>> zájem??

vaclav

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 25.08.2004 v 13:37
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: AP přezletice >> směr přezletice Příspěvek č. 82 

Old Post 25.08.2004 v 16:59
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

ap spojovací Příspěvek č. 83 

no ap spojovaci jsem na monitoru našel ale neni to jaksi v přezleticích... tj. co si představuješ pod pojmem spojovací:

v.

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 25.08.2004 v 17:21
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: ap spojovací Příspěvek č. 84 

Old Post 25.08.2004 v 17:38
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

bb Příspěvek č. 85 

jesjestliže ty podpořiš stavbu v přezleticich dam na konec čakovic sektor na tebe a ty se směrově připojíš


v.

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 25.08.2004 v 17:45
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
samaell
Master Lama
zastupce cloudu 10.43


Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 226

Příspěvek č. 86 

sem pro uzavreni okruhu. pokud potrebujete neco, klidne se ozvete

__________________

V den, kdy vás očistím ode všech vašich nepravostí, osídlím města, a co je v troskách, bude vystavěno.

Old Post 25.08.2004 v 22:30
samaell je offline   Click Here to See the Profile for samaell   Find more posts by samaell   Click here to Send samaell a Private Message   Click Here to Email samaell   Visit samaell's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: bb Příspěvek č. 87 

Old Post 26.08.2004 v 17:38
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 88 

Old Post 26.08.2004 v 17:41
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

Příspěvek č. 89 

Držím palce na umís?ování 24dBi síta horizontálně. Bohužel u mne už s ničím hýbat nelze APRadonice_Vinoř se ještě měří, se stavbou počítám příští týden-bude napojeno jako klient na téže sektor, jako ty (14dBi H).Mám zde spoustu koaxů a propojek, případně nějáké mohu na míru udělat.

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Old Post 02.09.2004 v 16:43
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Přezletice Příspěvek č. 90 

AP Přezletice je plně funkční. Zatím je provozován pouze spoj k samaellovi do Vinoře.

Stay tuned.

Old Post 04.09.2004 v 09:07
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IOJ
Junior Member

Registrován: 05.11.2003
Příspěvků: 192

Re: Přezletice Příspěvek č. 91 

Dehtáry connected, Teď se zaměříme na Přezletice a Vinoř

__________________

admin oblasti Repna pola
vaslepsi.net - 724 76 68 17
Nejlepsi zesilovac je ANTENA ! Pp=Pv+Gv+Gp-Lfsl-L Lfsl=32,45+20logf(MHz) +20logR(km)

Old Post 10.09.2004 v 08:47
IOJ je offline   Click Here to See the Profile for IOJ   Find more posts by IOJ   Click here to Send IOJ a Private Message   Click Here to Email IOJ     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Molotow
Newbie

Registrován: 27.10.2004
Příspěvků: 1

otazka Příspěvek č. 92 

nazdar, jsem take z Cakovic, konkretne Krystalova, chtel jsem se zeptat, kde je v Cako pristupovy bod?
diky

Old Post 06.11.2004 v 20:56
Molotow je offline   Click Here to See the Profile for Molotow   Find more posts by Molotow   Click here to Send Molotow a Private Message   Click Here to Email Molotow     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

Re: otazka Příspěvek č. 93 

Old Post 04.12.2004 v 22:40
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mafia_Boy
Newbie

Registrován: 05.12.2004
Příspěvků: 17

Jsem tu take Příspěvek č. 94 

No APcako je uz plne "net" nam zajistuje SN a parime enemy..

Old Post 08.12.2004 v 16:58
Mafia_Boy je offline   Click Here to See the Profile for Mafia_Boy   Find more posts by Mafia_Boy   Click here to Send Mafia_Boy a Private Message   Click Here to Email Mafia_Boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

AP Cukr na komine... Příspěvek č. 95 

Hoj,nove AP "Cukr" na komine v Cakovicich je od soboty online.Je tam DHCP a testovaci inet 1024kbit.Samozrejme i no-limit CZF konektivita+OSPF

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 11.12.2004 v 22:52
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mafia_Boy
Newbie

Registrován: 05.12.2004
Příspěvků: 17

Ty kravo Příspěvek č. 96 

AP cukr to se mi libi ale ty tam dodo jedes na 5 giga ze?a vis ze to neni povolene?asi jo ale ja jen tak...

__________________

Thx to Drzhor.

Old Post 12.12.2004 v 09:53
Mafia_Boy je offline   Click Here to See the Profile for Mafia_Boy   Find more posts by Mafia_Boy   Click here to Send Mafia_Boy a Private Message   Click Here to Email Mafia_Boy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:52.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456789101112 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz