CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Trička CZFree.Net
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 17 

Zatim nijak ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 09.07.2003 v 11:53
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hansen
Newbie

Registrován: 04.06.2003
Příspěvků: 40

Příspěvek č. 18 

gwartass : A jak vypadají ostravský trička? Já bych jedno bral.. (nebo nažehlovačku - myslím, že BW bohatě stačí)

Old Post 09.07.2003 v 12:21
Hansen je offline   Click Here to See the Profile for Hansen   Find more posts by Hansen   Click here to Send Hansen a Private Message   Click Here to Email Hansen   Visit Hansen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 19 

kdoby to byl řekl...

__________________

Memento moris...

Old Post 09.07.2003 v 12:32
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 20 

To je proc rikam "nijak" - jeste se nevi, jake logo se tam da ;-D

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 09.07.2003 v 12:51
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 21 

to chcete mít jednotné logo???!!!

__________________

Memento moris...

Old Post 09.07.2003 v 12:52
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cbedison
Newbie

Registrován: 03.10.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 22 

__________________

Edison Radotín
Admin of RAP-05 and RAP-04 Node

Old Post 09.07.2003 v 13:25
cbedison je offline   Click Here to See the Profile for cbedison   Find more posts by cbedison   Click here to Send cbedison a Private Message   Click Here to Email cbedison   Visit cbedison's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Smile Jen můj názor... Příspěvek č. 23 

Náhodou sem zabrousil na tenhle thread, když sem si nechal vypsat dnešní příspěvky. Se zájmem sem se kouknul na návrhy loga a pak si přečet zděšení kolegy tauryii že chceme mít jednotná loga.
IMHO by stačilo, kdyby byl jednotný prvek ve všech logách a zbytek nech? si "městské" komunity dotvoří samy.I když je mi jasný, že i na tom jednotném prvku to stejně bude jenom dobrovolná dohoda.Koukal jsem na návrhy Stay d a nejvíc mi zaujalo č.5 ač bych navrhnul drobnou úpravu:šedivé .NET bych vypustil (je to tam vlastně dvakrát - ještě dole v kompl. URL adrese). A tuhle kompl. URL adresu bych roztáhnul na celou šířku velkého nápisu a to pod tím nápisem.Písma jsou OK. A ten můj návrh jednotnýho prvku by se v tomdle případě týkal tý kompl. adresy. Ještě praktická připomínka: v případě barevné varianty se ještě možná rýsuje nebezpečí pouštění při praní!
Ale je to jen můj názor :-), tak mi za to moc nebijte
PS. Já bych si ho koupil.

__________________

Never say never!

Old Post 09.07.2003 v 13:26
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Příspěvek č. 24 

Zděšení? Ne, mě je totiž už teď jasný, že se na jednom motivu neshodnem... Ano, jeden prvek by mohl být stejný a například URL adresa.


Jo a už se někomu povedlo aby nažehlená barva pouštěla při praní???

__________________

Memento moris...

Old Post 09.07.2003 v 13:32
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cbedison
Old Post 09.07.2003 13:37
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 25 
tauryii
Old Post 09.07.2003 15:01
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 26 
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Wink No, to sem si na... do vlastního hnízda... Příspěvek č. 27 

Nemám žádný nažehlený obrázky, tak sem to nevěděl...:(
Eště že vás mám kucí - zas sem o něco chytřejší

__________________

Never say never!

Old Post 09.07.2003 v 16:02
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Trička Příspěvek č. 28 

Já ty trička v Ostravě zařizoval - momentálně je ještě nemáme, protože to usnulo na mrtvém bodě - profesionální výroba (sítotiskem v asi 4 nebo 5 barvách) by vyšla 160kč/tričko (včetně kvalitního trička), ale musí se jich vzít aspoň 30 (protože podstatnou část ceny tvoří výroba matrice pro sítotisk) - což jsme tady bohužel nenasbírali.

Je u nás v prodeji nažehlovací papír RAYFILM - pro inkoustovky - takže jsem se jako prozatimní řešení rozhodl natisknout to na tyhle papíry - logo udělám formátu A6 a každý si ho nažehlí kde bude chtít (třeba na ponožky :-) ).
Tuhle nažehlovačku budu prodávat za cca 25 korun.

Problém je v tom, že to asi moc nevydrží, ale za ty peníze se to dá překousnout.

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 09.07.2003 v 21:14
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 29 

__________________

Old Post 09.07.2003 v 21:17
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tauryii
Junior Member

Registrován: 07.05.2003
Příspěvků: 146

Re: Trička Příspěvek č. 30 

__________________

Memento moris...

Old Post 10.07.2003 v 06:57
tauryii je offline   Click Here to See the Profile for tauryii   Find more posts by tauryii   Click here to Send tauryii a Private Message   Click Here to Email tauryii     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Libor Pětroš
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 60

Zcela formální připomínka Příspěvek č. 31 

Slůvko Czech se zkratkou zapíše správně jako Cz. Určitě ne jako CZ (pokud nejde o nálepku na auto).

CzFree i vypadá líp než CZFree.

__________________

Pluralitas non est ponenda sine neccesitate

Old Post 10.07.2003 v 15:29
Libor Pětroš je offline   Click Here to See the Profile for Libor Pětroš   Find more posts by Libor Pětroš   Click here to Send Libor Pětroš a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Trička Příspěvek č. 32 

No v Praze by asi 30 triček nebyl prblém - ale tady jsem mel na nasich webovych strankach PREDBEZNOU OBEDNAVKU a nasbiralo se pouze 18 - a ja nemam kapital na to abych kupoval tricka do zasoby - mozna bych taky nekolik dalsich let nechodil v nicem jinem :-))

Pokud jde o název czfree, tak myslím ze je daleko peknejsi CZFree nez CzFree - alespon graficky a o to tady predevsim jde. Odjakziva se prece vsude psalo CZFree ne?

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 10.07.2003 v 17:06
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz