CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Bridgovani na jadre 2.4.20
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Bridgovani na jadre 2.4.20 Příspěvek č. 1 

Nemate nekdo zkusenosti s bridgovani na jadre 2.4.20 (zrejme i strasi jadra - myslim ze se to menuje bridge008 pro net4)
Je pro to treba brctl (na rozdil od 2.2.x z RH6.2 s brcfg kde byl mam za to bridge 007)
To brcfg sice nepodporovalo wlan, ale na rozdil od brctl fungovalo.
Zkousel jsem ruzna nastaveni, ale kdyz uz to bridgovalo tak nejak podezrele, a i podle nastaveni z prikladu v brctl utilite se na ten stroj nedalo dostat (ssh, telnet) (i kdyz podle prikladu by melo).
Ale ted proc to vlastne chci:
Vetsinu site mam routovanou, ale pres jeden router (wlan-proxim) se pripojuje jen jeden clovek a zda se mi zbytecne to routovat (nehlede na to ze vetsina sitovych her se pres router nedostane - nebo mne vyvedte z omylu)

Dik Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 08.01.2003 v 08:53
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 2 

ja to rozjel jen jednou...vetsi problem jsem mel, ze mi ten modul vytrvale hlasil unresolved symbols, potom jsem ho tusim nejak opravil vickem, ale uz je to davno

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 10.01.2003 v 22:41
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Bridgovani na jadre 2.4.20 Příspěvek č. 3 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 11.01.2003 v 01:52
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 4 

nejaka konkretni konfigurace - neni mi to uplne jasny jak muze paket projit routerem pouze na zaklade znalosti arp sdresy?

Dik Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 12.01.2003 v 19:42
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 12.01.2003 v 23:01
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Areis
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 11

It doesn't work with my WaveLan card! Příspěvek č. 6 

Old Post 18.01.2003 v 21:37
Areis je offline   Click Here to See the Profile for Areis   Find more posts by Areis   Click here to Send Areis a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Coolest Movies Of 2021 Příspěvek č. 7 

Old Post 10.05.2021 v 15:01
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Coolest Movies Of 2021 Příspěvek č. 8 

Old Post 10.05.2021 v 16:20
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz