CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Turnov
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

Sí? jede Příspěvek č. 65 

Tak jsme připojili prvniho člověka z Mašova. V blízké budoucnosti připojíme dalších 6 lidí, pokuď se k nim chcete připojit máte možnost. Podmínky určitě znáte, viz víše, jinak instalace by proběhne tak max. do týdne. Příští týden budeme dělat další AP v řadovkách nad Hotelovou školou. Jestli je nekdo z té oblasti a má zájem tak at se přihlásí. Pokud by se našlo pár lidiček(tak 4), tak by nebyl problém vybudovat další AP.

Pokud chcete mit rychlej neomezenej net co nejdriv, a zrovnou cirou náhodou nevidíte na Krteseqovo AP, tak mi napiste máme skoro 100% pokrytí.
Neváhejte s Krteseq toho moc nevyřešíte

Old Post 16.11.2003 v 16:40
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny007
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 66 

2Emit: Takž Krteseq je pouze jeden z připojených - AP je u mě na baráku. Nicméně od pátku jedeme naprosto spolehlivě a v pohodě - zatím jsem připojený já, Krteseq a ještě jeden človíček. Čili, kdyby měl kdoko-li zájem a má jen trochu šanci vidět na Mašov, neváhejte a ozvěte se! ... Veškeré počáteční problémy jsme vychytali, takže vše je jak má být ...

Old Post 16.11.2003 v 18:56
Johnny007 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny007   Find more posts by Johnny007   Click here to Send Johnny007 a Private Message   Click Here to Email Johnny007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

další člen připojen Příspěvek č. 67 

Tak jsme celkem 3 lidi připojený a máme celkovou rychlost 60/120. Vsichni za to celkem platime 1500 a to je pokud se nemylim tak za nizsi cenu mame vetsi rychlost, ale to jen tak na okraj.

Old Post 18.11.2003 v 18:30
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny007
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 68 

Takže od 24.11.2003 13:30 máme rychlost 96/144 kbps ;-) Jede to super ... ! Poplatky pro uživatele stále stejné ;-)

Old Post 25.11.2003 v 21:14
Johnny007 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny007   Find more posts by Johnny007   Click here to Send Johnny007 a Private Message   Click Here to Email Johnny007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 69 

To mate pekny,ale mi v patek budeme mit 80/160 kbps. Svisti nam to opravdu skvele. A cena ta vždy zůstane stejná - 500 Kč a jediné co se bude zvyšovat bude rychlost.

Old Post 25.11.2003 v 21:37
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny007
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 70 

... aneb a? žije protekce, že ;-)

Old Post 26.11.2003 v 06:36
Johnny007 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny007   Find more posts by Johnny007   Click here to Send Johnny007 a Private Message   Click Here to Email Johnny007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 71 

To: Johnny
hmm, jenomze to co rikas ma jeden hacek, tohle neni zadna protekce ale zcela seriozni nabidka, ktera je pro vsechny.
Chapu ze se ti zda tahle nabidka nerealna ve srovnani s tim co nabizi ten vas slavnej Dragon, a tak si myslis ze je to nejak specialne dojednany. Protoze tohle byste s Dragonem nikdy nevyjednali.

Old Post 26.11.2003 v 14:43
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteseq
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 72 

Potvrzuju Johnnyho slova - jede to fakt super. Nemame problem, nejspis o vikendu budem zapojovat dalsiho cloveka, tentokrat v Ohrazenicich.

Nemyslim si, ze je potreba tady na foru hadat se kdo docura dal ...

Jen mala poznamka - videl jsem oficialni cenik Proaktivu a nic takovyho v tom nebylo. Clovek co ted jede s nama, jel 14 dnu gratis (mel to domluveny na vyzkouseni) a pak se ptal co dal - ukazali mu ten papir (690 Kc za 500 MB/mesic), tak je poslal do haje a ted jede spokojene u nas ... Opakuju znova - zadnou seriozni nabidku co za kolik jsem od Proaktivu nevidel.

Howg

Old Post 26.11.2003 v 19:22
Krteseq je offline   Click Here to See the Profile for Krteseq   Find more posts by Krteseq   Click here to Send Krteseq a Private Message   Click Here to Email Krteseq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnny007
Newbie

Registrován: 25.11.2002
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 73 

HOWG

Old Post 26.11.2003 v 21:14
Johnny007 je offline   Click Here to See the Profile for Johnny007   Find more posts by Johnny007   Click here to Send Johnny007 a Private Message   Click Here to Email Johnny007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pinguin
Newbie

Registrován: 30.07.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 74 

hmmm... S tim clovekem jsem mluvil. Rekl jsem mu at se stavi. Nestavil se. Za 500kc mesicne jsem mu nabidnul pripojeni no limit dat. Ale ne za 500 kc garantovanou 64linku no limit. Komunitni pripojeni. Na webu to je.

Old Post 28.11.2003 v 20:58
pinguin je offline   Click Here to See the Profile for pinguin   Find more posts by pinguin   Click here to Send pinguin a Private Message   Click Here to Email pinguin   Visit pinguin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz