CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Čechy > Turnov
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Krteseq
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 33 

Tak jak to vidite lidi s tou schuzkou nekde v hospe ? Dneska jsem byl na Invexu, neco malo jsem tam nacerpal, mozna i dalsi moznosti konektivity.

2 jfkalfa :
AP bych si troufnul rozjet, trochu se znam s Vic (em), kterej to rozjel na Maly Skale, asi by mohl poradit. U nas je hlavni problem s konektivitou, nikdo ji nejak rozumne neposkytuje ... (rozumne = bez limitu dat a za cenu cca max. 5000 Kc mesicne)

Old Post 06.10.2003 v 20:43
Krteseq je offline   Click Here to See the Profile for Krteseq   Find more posts by Krteseq   Click here to Send Krteseq a Private Message   Click Here to Email Krteseq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawlik
Newbie

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 34 

Reknete kde a kdy do hospody prijdu

2 jfkalfa mas recht
V Jablonci stoji neomezenej net cca 400kc/mes co jsem se ptal kamose, proc u nas 4k ? To je trosku divny. Co si lidi sami neudelaj to nemaj.

Old Post 06.10.2003 v 23:31
Pawlik je offline   Click Here to See the Profile for Pawlik   Find more posts by Pawlik   Click here to Send Pawlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 35 

mame tu podoby problem . provideri nechtej prodat. neboj , to se casem podda. me bezi AP uz skoro mesic a nikdo se mi neozval.ani tak ze by pokrajel nejakou gamesu (maj asi strach ze je pokrajim ) nastesti na druhem budovanem AP mam nekolik kamardu tekze uvazuju o tom, ze zadny czfree nebude, ale bude jen nase komunitni sit. ja chapu lidi , ze chtej dat 500mesicne a mit za to ala sdilelenej 2Mbit ale nikdo nedokaze pochopit, ze konetivita stoji tolik a tolik a ze za 500 nebudou mit 2M ani omylem. chvilema je to tezky, ale casem se to podda. neboj. pokud bude AP na nejakem prihodnem miste (nejlip utebe doma) zas te to nebude stat tolik, jako me, neb jsem zridil AP u kamika na baraku 2karty a kamik jestudent co ma hodne hluboko do kapsy. ale neboj ze to budou desetitisice to je nesmysl. fakt moc moc gut antenu udelas za par slupek a nejen parkovku fakt se nebojte a situjte, mel jsem podobou haluz ale uz me to preslo este na nas nikdo nenabehl a to jsme dlouho (14dnu )) ) prekracovali CTU limit hned nekolikanasobne 1W
a narvat kanal mezi 1.kanal H a 3kanal H a 6kanal H a 9kanal H jak to delaj moerni provideri neni problem vubec zadnej reseni se menuje V as je sireni vln pri teto polarizici horsi
zatim honza

Old Post 06.10.2003 v 23:35
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EmiT
Newbie

Registrován: 06.07.2003
Příspěvků: 44

Příspěvek č. 36 

No unas je trochu problem s přírodníma podmínkama jelikož neznám žádnýho člověka s barákem na kterej by viděla většina lidí, takže to by znamenalo vybudovat několik AP - tzn. víc platit za nájem, radši si ani nechci představovat kolik by si město účtovalo za pronájem prostor na gymplu a ještě když bysme museli platit někde jinde, v tom ma ten můj návrh výhodu - AP už jsou vybudovany. Jinak 2 MB linka stoji 35 000 Kč měsíčně, takže spadněte z višně. A k ty rychlosti to zrychleni dat na 512 kb by se konalo už tak kolem 5 až 6 hodiny, jelikož voni poskytujou připojení hlavně firmám a ty v tuhle dobu končej. Hlavně nepředpokladam že přes den tam budem všichni najednou nalezly a myslim si že většinu času budem stejně na chatu nebo ICQ nebo bude Ultima(Pawliku kolik zere Ultima dat?). Ve středu jedu na Invex, tak doufam že se tam dozvim něco obohacujícího. K ty anteně bych to viděl tak že maj opravněnej strach že jim to zasekame. Zkusim se na to zeptat. Do nejaky pekny hospudky rad prijdu, reknete kdy a kam.

Old Post 07.10.2003 v 07:15
EmiT je offline   Click Here to See the Profile for EmiT   Find more posts by EmiT   Click here to Send EmiT a Private Message   Click Here to Email EmiT   Visit EmiT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 37 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 07.10.2003 v 07:33
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 38 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 07.10.2003 v 07:39
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteseq
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 39 

Takze pro vsechny turnovske - sraz bych videl nejradsi v hospode "U Marusky". Nevim, jaxeto oficialne jmenuje, je to ta hospa naproti Gymplu ... Myslim, ze je to celkem prihodny misto. V sobotu 11. rijna v cca 5 hod. odpoledne (vecer uz neco mam). Co vy na to ? Pokud se nehodi, tak navrhnete neco jinyho, pokud jo, tak koukejte prijit !

Dneska jsem nevydrzel a volal jsem do Dragonu. Kupodivu byli ochotny, prej neni problem nam dat konektivitu i pro tyhle ucely. AP muzem mit i na Gymplu (pokud se nebudem navzajem rusit s jejich zarizenima) a taky by dali slevu (cca 2 tis) z instalacniho poplatku (pokud by to bylo opravdu na Gymplu). Ceny jakztakz jdou (linka 96/144 kbit (den/noc (noc=18-6)) za 3500 Kc a jsou moznosti jit vys a domluvit se konkretne ... Bezplatne proverej moznost pripojeni (pokud by AP nebyl na Gymplu) a instalace do 14 dnu od objednani. Ja bych do toho i sel radsi nez s Proaktivem. Ale to muzem probrat v ty hospe ...

2 hwsoft - nevim, jestli se ti nejak podari dotahnout konektivitu z Lbc do Turnova za nejaky rozumny penize ... Moc tomu neverim

Old Post 08.10.2003 v 19:46
Krteseq je offline   Click Here to See the Profile for Krteseq   Find more posts by Krteseq   Click here to Send Krteseq a Private Message   Click Here to Email Krteseq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 40 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 08.10.2003 v 20:44
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 41 

Old Post 08.10.2003 v 21:45
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawlik
Newbie

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 42 

Ceny jakztakz jdou (linka 96/144 kbit (den/noc (noc=18-6)) za 3500 Kc..

Huh to je sila, to je tak pro 3 lidi a ty prachy ?! Mozna by bylo lepsi pockat na ADSL par lidi by koupilo a zbytek by se pripojil pres wifi.

Jinak v sobotu prijdu pokud se do ty doby vykuliruju

Old Post 09.10.2003 v 13:01
Pawlik je offline   Click Here to See the Profile for Pawlik   Find more posts by Pawlik   Click here to Send Pawlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteseq
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 43 

2 jfkalfa : Takovehle pristup nam moc nepomuze. Nahod konkretni realny cisla a pak se muzem bavit.

2 all : Potvdte mi prosim ucast v ty hospode, at tam nejsem sam. Tam se snad na necem dohodnem.

2 Pawlik : ADSL je na hovno, Telecom uz nenabizi neomezene pripojeni (bez limitu dat) a taky rychlost je nic moc. Je to naprosto nevhodne pro nejake dasli sireni vzduchem a pod.

2 hwsoft : Nemam predstavu, jak jde tahat konektivita. To jako ze by byly AP ktery na sebe videj a ty si to predavali od MS az do Turnova ? To by vyslo strasne draho ...

Old Post 09.10.2003 v 13:43
Krteseq je offline   Click Here to See the Profile for Krteseq   Find more posts by Krteseq   Click here to Send Krteseq a Private Message   Click Here to Email Krteseq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 44 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 09.10.2003 v 14:13
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jfkalfa
Junior Member

Registrován: 14.11.2002
Příspěvků: 297

Příspěvek č. 45 

Old Post 09.10.2003 v 20:29
jfkalfa je offline   Click Here to See the Profile for jfkalfa   Find more posts by jfkalfa   Click here to Send jfkalfa a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteseq
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 46 

Tak co, kdo zitra do ty hospody prijde ? Nerad bych, abych se tam hnal zbytecne ... Napiste to pls. sem (nebo mi poslete PM)

Old Post 10.10.2003 v 16:56
Krteseq je offline   Click Here to See the Profile for Krteseq   Find more posts by Krteseq   Click here to Send Krteseq a Private Message   Click Here to Email Krteseq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pawlik
Newbie

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 10

hm hm Příspěvek č. 47 

Plati to dneska v ty hospode ?!

Co se tyce ty konektivity do Liberce tak to asi tezko kdyby to slo tak uz jsou draty/bezdrat natahany, pokud vim vsechny lajny jedou pres Semily

Old Post 11.10.2003 v 14:35
Pawlik je offline   Click Here to See the Profile for Pawlik   Find more posts by Pawlik   Click here to Send Pawlik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krteseq
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 27

Příspěvek č. 48 

V ty hospode mel byt sraz vcera (tj. sobota). Tak jsem to psal a tak to asi nebylo pochopeno - nikdo neprisel. Dneska (tj. nedele) se mi to nehodi, takze tam nebudu). Dale jsem zkousel chytit signal z Vysinky, dal jsem dohromady satelitni parabolu (60 cm) a plechovku (coz by melo mit zisk aspon 20 dB), ale stejne ten signal nechytam. Takze pro me neprichazi do uvahy mit AP na Gymplu, protoze na nej nevidim a kdyz neni prima viditelnost, tak to proste nechodi ...

2 Emit : Ozvi se mi pls, poslal jsem ti PM ...

Old Post 12.10.2003 v 13:00
Krteseq je offline   Click Here to See the Profile for Krteseq   Find more posts by Krteseq   Click here to Send Krteseq a Private Message   Click Here to Email Krteseq     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz