CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Cerny Most-Stare Kyje-Sadovska
« 2345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
giotto
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 6

sraz? Příspěvek č. 113 

__________________

Olda "Giotto"

Old Post 03.01.2003 v 15:07
giotto je offline   Click Here to See the Profile for giotto   Find more posts by giotto   Click here to Send giotto a Private Message   Click Here to Email giotto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukass
Newbie

Registrován: 12.08.2002
Příspěvků: 54

sraz Příspěvek č. 114 

souhlas

Old Post 04.01.2003 v 00:57
lukass je offline   Click Here to See the Profile for lukass   Find more posts by lukass   Click here to Send lukass a Private Message   Click Here to Email lukass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suenee
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 4

Thumbs up Sraz 9.1.2003 Příspěvek č. 115 

Ok, to by slo. Jen takova drobnost pro mapoveho antitalenta, jako jsem ja - kudy na chlumeckou pokud jsem ve Vodnanske? Dival jsem jsem se na mapy.cz ale z toho nechapu vubec nic, neb Chlumecka je dost dlouha. Bezproblemu trefim na zastavku metra, pokud budete mit nekdo cestu kolem, ze bych se pripojil.

Sueneé

__________________

Sueneé

Old Post 06.01.2003 v 21:46
suenee je offline   Click Here to See the Profile for suenee   Find more posts by suenee   Click here to Send suenee a Private Message   Click Here to Email suenee   Visit suenee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
giotto
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 6

Re: Sraz 9.1.2003 Příspěvek č. 116 

__________________

Olda "Giotto"

Old Post 06.01.2003 v 21:58
giotto je offline   Click Here to See the Profile for giotto   Find more posts by giotto   Click here to Send giotto a Private Message   Click Here to Email giotto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suenee
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 4

Sraz 9.1.2003 Příspěvek č. 117 

Zdravim ve spolek. Chtel bych se jen ujistit, ze ta seslost ve ctvrtek se opravdu kona, protoze jsem na posledni chvili zjistil ze mi to s cimsi koliduje!

Nicmene pokud se to bude konat, dam tomu prednost. Prosim nekoho kdo tomu veli , necht tuto akci potvrdi.

diky, preji hezký den!

__________________

Sueneé

Old Post 07.01.2003 v 23:18
suenee je offline   Click Here to See the Profile for suenee   Find more posts by suenee   Click here to Send suenee a Private Message   Click Here to Email suenee   Visit suenee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtrs
Newbie

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 118 

Docela rad bych se k vam pridal. Jsem z Kyji, Rozmberska ulice, coz je trosku dal od vas. Jediny AP bod na ktery snad vidim je ten vas. Chci se zeptat jesli me nekdo vidite. Jmeno nodu ma mt19-kyje. Diky

Old Post 08.01.2003 v 08:11
mtrs je offline   Click Here to See the Profile for mtrs   Find more posts by mtrs   Click here to Send mtrs a Private Message     Visit mtrs's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
giotto
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 6

akce zitra tj. ve čtvrtek 9.1. Příspěvek č. 119 

Akce se kona

__________________

Olda "Giotto"

Old Post 08.01.2003 v 12:37
giotto je offline   Click Here to See the Profile for giotto   Find more posts by giotto   Click here to Send giotto a Private Message   Click Here to Email giotto     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukass
Newbie

Registrován: 12.08.2002
Příspěvků: 54

session Příspěvek č. 120 

urcite dorazte .sraz plati.
mtrs : urcite doraz vem fotky vyhledu nebo aspon mapu kam orientacne vidis.
zitra cuz
Lukass

Old Post 08.01.2003 v 18:13
lukass je offline   Click Here to See the Profile for lukass   Find more posts by lukass   Click here to Send lukass a Private Message   Click Here to Email lukass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hikari
Newbie

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 3

Kyje Příspěvek č. 121 

Ahoj, uz jsem tu nekdy v lete psal, ale pak jsem musel odejet, takze to padlo. Takze znova: Bydlim v Cernicne ulici v Kyjich, kousek od Kyjskeho rybnika, bylo by mozne pripojeni? Vyhled ze serechy RD na Lehovec (panelak), CM – smerem k Rajske zahrade a pres rybnky ke kostelu... Je tu v blizkosti uz nekdo pripojeny? A jaka pouzivate pojitka? Premyslim o stavbe RONJI... Diky moc

Old Post 10.01.2003 v 15:35
Hikari je offline   Click Here to See the Profile for Hikari   Find more posts by Hikari   Click here to Send Hikari a Private Message   Click Here to Email Hikari     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza85
Newbie

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 122 

Naposledy upravil Honza85 16.03.2003 v 19:18

Old Post 19.01.2003 v 14:37
Honza85 je offline   Click Here to See the Profile for Honza85   Find more posts by Honza85   Click here to Send Honza85 a Private Message   Click Here to Email Honza85   Visit Honza85's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vpecka
Newbie

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 1

kyje jiráskova čtvrt Příspěvek č. 123 

Včera jsem se zkoušel připojit, scenoval jsem okoli jedina sit je nscom404 nedava IP. Na kyjský rybník mam dobrý vyhled. bohuzel nevidim pres kopec do hloubetina a ni Ap z cerneho mostu nic. Pomohlo by zasitovani lehovce

Old Post 06.02.2003 v 10:55
vpecka je offline   Click Here to See the Profile for vpecka   Find more posts by vpecka   Click here to Send vpecka a Private Message   Click Here to Email vpecka   Visit vpecka's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sidewind
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 1

Kyje Dvořištská Příspěvek č. 124 

__________________

Sid

Old Post 03.03.2003 v 17:58
Sidewind je offline   Click Here to See the Profile for Sidewind   Find more posts by Sidewind   Click here to Send Sidewind a Private Message   Click Here to Email Sidewind   Visit Sidewind's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foxtrot
Junior Member

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 133

Re: Kyje Dvořištská Příspěvek č. 125 

Old Post 03.03.2003 v 18:01
Foxtrot je offline   Click Here to See the Profile for Foxtrot   Find more posts by Foxtrot   Click here to Send Foxtrot a Private Message     Visit Foxtrot's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza85
Newbie

Registrován: 17.01.2003
Příspěvků: 13

tak jeste jednou... Příspěvek č. 126 

Old Post 04.03.2003 v 22:19
Honza85 je offline   Click Here to See the Profile for Honza85   Find more posts by Honza85   Click here to Send Honza85 a Private Message   Click Here to Email Honza85   Visit Honza85's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukass
Newbie

Registrován: 12.08.2002
Příspěvků: 54

hute Příspěvek č. 127 

Ahoj
takze Kyje-Hute kompletne pokryty
a cela severni strana CM.

jinak Popelka bude mit do mesice svoji vlastni GW do inetu.

takze kvalita pripojeni do netu by mela
o hodne stoupnout.
(neplati pro neplatice)

Sidewind: lidi z node Deepcastl o nich taky uvazujou....

GL
Lukass

Old Post 06.03.2003 v 15:44
lukass je offline   Click Here to See the Profile for lukass   Find more posts by lukass   Click here to Send lukass a Private Message   Click Here to Email lukass     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mmerlin
Newbie

Registrován: 16.03.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 128 

Zdarek lidi,

tak jsem byl dneska na OpenWeekendu a tam se mluvilo o CZFree.netu, tak jsem si rikal, ze az prijdu domu, tak se mrknu, jak to vypada v mem okoli. Bydlim Kpt. Stranskeho 960/37 - takovej ten Uckovej panelak - mam naprosto primou viditelnost na AP Vide@CM2 (cca 100-200 m)

Momentalne mam Mistral Speed (320 down/128 upl). Myslite, ze by se s tim dalo neco delat? ;-))

Martin

Old Post 16.03.2003 v 16:41
mmerlin je offline   Click Here to See the Profile for mmerlin   Find more posts by mmerlin   Click here to Send mmerlin a Private Message   Click Here to Email mmerlin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz