CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Žabovřesky - Minská na kopci
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

AP Kameníčkova Příspěvek č. 17 

Stavím AP na Kameníčkově 24 a připojení na Chládkovu by se mi hodilo. Mám sice rozjednaných i více jiných připojení, ale čím se nás propojí tím líp. Navíc ode mě k tobě je to kousek a měl bych mít i přímou viditelnost.

Old Post 25.08.2003 v 06:23
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Pro Kohouta: Příspěvek č. 18 

Old Post 25.08.2003 v 07:59
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

Příspěvek č. 19 

Old Post 25.08.2003 v 08:11
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 20 

Mozna jsem mel vic zduraznit, ze moje poznamka se NEVZTAHUJE
NASIT VZABINACH, ale vyhradne na Kohoutuv umysl postavit dalsi
uzel na Jana Uhra 1. Tam nebude ze Zabin o nic lepsi spojeni
nez na Jiraskovu, ty body jsou tak sotva 100m od sebe.

Zajimalo mne jen, zda Kohout vi, ze v miste kde chce stavet
uzel uz jeden uzel je.

Zmatik

Old Post 25.08.2003 v 08:39
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

Příspěvek č. 21 

Kohout je bohužel nekontaktní. Ideální by bylo, aby se ke mě připojil jako klient, protože moje poloha je ideální pro AP.

Old Post 25.08.2003 v 09:20
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kohout
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 22 

Vtip je v tom, že na Chladkové mám pevný internet (Tele2, UPC) již asi rok a na Jana Uhra bydlím. Kdyby tomu bylo naopak, nikdy bych na Chladkové nebyl. Samozřejně budu rád náklady minimalizovat.
Cílem je dostat spolehlivé připojení na Jana Uhra 1, což je spíš Veveří a nikoliv Jiráskova na kterou nevidím.

Old Post 25.08.2003 v 11:20
kohout je offline   Click Here to See the Profile for kohout   Find more posts by kohout   Click here to Send kohout a Private Message   Click Here to Email kohout     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dinsdale
Newbie

Registrován: 26.08.2003
Příspěvků: 2

Thumbs up Propojovací bod na Hvězdárenské? Příspěvek č. 23 

Zdravím,
dnes jsem se zaregistroval a vidím, že je tu celkem dost provoz! Bydlím na kopci na Hvězdárenské 1 (modrý družstevní dům nad Kounicovýma kolejema) a ze střechy je vidět velká část dolních Žabovřesk (Stránského, Haasova, Štursova...), na druhou stranu ještě nevím, musím tam vylézt, ale možná bych viděl ke kostelu na náměstí Míru. Gympl na Žižkově ul. je asi stíněný domem, uvidím. Výhled nafotím, dám na web.
Kohoutovi by to mohlo pomoci, vidí mě i Thraktor (těsně vpravo vedle střechy Kouniček).
Nejsem bohužel zvláš? zběhlý v sítích, ale pokud by byl zájem, jsem ochoten - pokud to půjde a bude to mít význam - tady udělat něco jako převaděč, možná bych pořídil ADSL pro AP.
Prosím, pokud by byl někdo té dobroty o rady a pomoc, nadšení nechybí :-)

Díky!

__________________

Dinsdale

Old Post 26.08.2003 v 18:29
Dinsdale je offline   Click Here to See the Profile for Dinsdale   Find more posts by Dinsdale     Click Here to Email Dinsdale   Visit Dinsdale's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 24 

Dinsdale: Vyborne, to by mohlo byt opravdu skvele misto pro propojovani
site. Jen to nadseni by melo vydrzet, veci nejdou tak rychle, jak bychom
si vsichni prali. Jsem zvedav na fotky. Myslis, ze bys videl na ten dum
na Uvoze u skoly, co je lekarna? Tam se chysta AP.

Kohout: Na roh Jiraskovy a Jana Uhra bys videt mohl, aleson ze strechy,
pokud mas okna do Veveri. Krome toho pri te male vzdalenosti by to
mohlo jit i bez prime viditelnosti, to je potreba vyzkouset. Nejlepsi by
bylo, kdybys prisel ve ctvrtek na schuzku (4.9. v 18:00 v restaursaci
Pegas na Jiraskove) a tam se rovnou s Petrem Svestkou domluvil.
Nevim, jak je na tom s internetem, ale tahat to az z Chladkovy
by urcite zabralo spoustu casu a namahy. Tak rozvinutou sit zatim nemame.

Zmatik

Old Post 02.09.2003 v 07:43
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldanimal
Junior Member

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 143

Re: Propojovací bod na Hvězdárenské? Příspěvek č. 25 

Old Post 02.09.2003 v 12:00
oldanimal je offline   Click Here to See the Profile for oldanimal   Find more posts by oldanimal   Click here to Send oldanimal a Private Message     Visit oldanimal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 26 

Old Post 03.09.2003 v 09:13
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dinsdale
Newbie

Registrován: 26.08.2003
Příspěvků: 2

Hvězdárenská: Příspěvek č. 27 

Zmatik: Nadšení zatím drží :-) Ty fotky budou asi až po víkendu, je nějak moc práce a když přijdu domů, je tma... Ale nejsem si jistý, jestli na Úvoz uvidím, jednak si myslím, že je to moc pod kopcem a navíc ve výhledu mám dům na Lužické, který je o pár metrů vyšší. Jedině že by se dal stožár, což zas asi bude problém s nájemníkama. Uvidíme.

Oldanimal: Díky, na kostel bych viděl snad mohl. Termín nevadí, stejně nemám zatím nic nachystanýho. Už se mě ozval Radek z Březinovy, tak abych si snad švihnul...

Bohunice jsou naprosto mimo, stíní celý hřeben Barvičovy. Ale vidím Kohoutovice - paneláky na Voříškově.

__________________

Dinsdale

Old Post 03.09.2003 v 09:31
Dinsdale je offline   Click Here to See the Profile for Dinsdale   Find more posts by Dinsdale     Click Here to Email Dinsdale   Visit Dinsdale's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kohout
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 5

Zmatik: Příspěvek č. 28 

Na roh Jiraskove a J.Uhra bych ze strechy nepatrne videl. Vtip je v tom, ze mezi rohem J.Uhra a Jiraskovou 40 (Petr Svestka) je dlouha a vysoka budova, pres kterou neprojde nic. Jinak jsem vzdy mel na mysli pohled ze strechy. Mam ho na fotkach asi po 45°, snad to jeste dnes naskenuji. Okna mam hlavne na Barvicovu. Zitra budem delat experimenty na Minske.

Old Post 03.09.2003 v 10:43
kohout je offline   Click Here to See the Profile for kohout   Find more posts by kohout   Click here to Send kohout a Private Message   Click Here to Email kohout     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Příspěvek č. 29 

Kohout: chtelo by to nejspis vylezt na strechu s notebookem a smerovou
antenou a zjistit, co se da chytit. Jinak to jsou jen spekulace.
Hlavne jsem se chtel ujistit, ze o tom nodu Petra Svestky vis.

Zmatik

Old Post 03.09.2003 v 11:40
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz