CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Žabovřesky - Minská na kopci
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Smejo
Newbie

Registrován: 12.05.2003
Příspěvků: 3

Žabovřesky - Minská na kopci Příspěvek č. 1 

__________________

Smejo.

Old Post 14.05.2003 v 00:02
Smejo je offline   Click Here to See the Profile for Smejo   Find more posts by Smejo   Click here to Send Smejo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Místo připojení Příspěvek č. 2 

To je ostrava ne? nebo co to je za město?
Sorry, beru zpět, jsem howado a nevšiml jsem si že to je brno, tož sorry moraváci, půjdu do sklíkpku si rozbít hubu o demižon. :(
žabovřesky. boha jeho, jsem asi opravdu lama.:(

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 14.05.2003 v 00:44
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjure
Newbie

Registrován: 24.02.2003
Příspěvků: 6

Bod na Králově Příspěvek č. 3 

Prohlížel jsem si fotky a opravdu bys mohl vidět na bod, který se chystám vybudovat. Antény na fotce jsou u sousedů a sloužily pouze na příjem kabelovky. Dům, na které bude umístěna anténa sousedí s tímto domem a je směrem dolů po ulici. Až se mi podaří zprovoznit přípojný bod, dám vědět do konference a můžem se domluvit na propojení.

Josh

Old Post 14.05.2003 v 15:19
jjure je offline   Click Here to See the Profile for jjure   Find more posts by jjure   Click here to Send jjure a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zmatik
Junior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 131

Pripojeni na GML? Příspěvek č. 4 

Taky jsem si prohlížel fotky, ale to co bych rad vedel
jsem tam nezjistil. Jaka je sance, ze bys videl na
budovu Gymnázia Matyáše Lercha na Žižkove?
Byla by tam snad moznost velice vyhodneho pripojeni
na internet, ale zatim nevim o nikom, kdo by se tam mohl
primo napojit. Zkus prosim zjistit, jak to v tomto smeru
vypada, a dej vedet.

Zmatik

Old Post 19.05.2003 v 13:58
Zmatik je offline   Click Here to See the Profile for Zmatik   Find more posts by Zmatik   Click here to Send Zmatik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smejo
Newbie

Registrován: 12.05.2003
Příspěvků: 3

Připojení na GML Příspěvek č. 5 

Zdravím,
bohužel mám pocit, že se tato šance blíží nule. Ale nevím to úplně jistě, trochu mě to zaskočilo. Asi se budu muset znovu vydrápat na střechu

__________________

Smejo.

Old Post 23.05.2003 v 00:18
Smejo je offline   Click Here to See the Profile for Smejo   Find more posts by Smejo   Click here to Send Smejo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thrakthor
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 22

? Příspěvek č. 6 

__________________

This action couldn't be completed.

Old Post 20.06.2003 v 12:34
thrakthor je offline   Click Here to See the Profile for thrakthor   Find more posts by thrakthor   Click here to Send thrakthor a Private Message   Click Here to Email thrakthor   Visit thrakthor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radkovo
Newbie

Registrován: 24.03.2003
Příspěvků: 17

Re: ? Příspěvek č. 7 

Old Post 23.06.2003 v 10:17
radkovo je offline   Click Here to See the Profile for radkovo   Find more posts by radkovo   Click here to Send radkovo a Private Message     Visit radkovo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thrakthor
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 22

Příspěvek č. 8 

To je tim, ze je to spojeny z nekolika fotek. Ty duchy se nedaj eliminovat. Nevim jestli tam vidim, dej mi nejakej identifikacni bod, podle kteryho to poznam. Meril jsem to na infomape a je to cca 1.5 km, budu se ted pripojovat na sit Raholec, tak bych si sem moh dat rovnou APcko mohli by jsme tyhle 2 site spojit. Vyskousim tam nasmerovat sito a uvidime, jestli tu sit uvidim.

__________________

This action couldn't be completed.

Naposledy upravil thrakthor 23.06.2003 v 15:00

Old Post 23.06.2003 v 14:54
thrakthor je offline   Click Here to See the Profile for thrakthor   Find more posts by thrakthor   Click here to Send thrakthor a Private Message   Click Here to Email thrakthor   Visit thrakthor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radkovo
Newbie

Registrován: 24.03.2003
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 9 

Old Post 24.06.2003 v 09:48
radkovo je offline   Click Here to See the Profile for radkovo   Find more posts by radkovo   Click here to Send radkovo a Private Message     Visit radkovo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

Kameníčkova 24 Příspěvek č. 10 

Bydlím na Kameníčkově 24 (je to skoro na konci ulice) a z ploché střechy mám parádní panoramatický výhled na celé Brno. Až udělám fotky a dám na web, dám vám vědět. I do příspěvku na ADSL bych šel.

Old Post 24.06.2003 v 12:14
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smejo
Newbie

Registrován: 12.05.2003
Příspěvků: 3

Připojení na GML za thrakthor Příspěvek č. 11 

__________________

Smejo.

Old Post 24.06.2003 v 22:40
Smejo je offline   Click Here to See the Profile for Smejo   Find more posts by Smejo   Click here to Send Smejo a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
diablo666
Junior Member

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 106

Exclamation Aktualizace Příspěvek č. 12 

Old Post 25.06.2003 v 18:22
diablo666 je offline   Click Here to See the Profile for diablo666   Find more posts by diablo666   Click here to Send diablo666 a Private Message   Click Here to Email diablo666   Visit diablo666's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thrakthor
Newbie

Registrován: 21.02.2003
Příspěvků: 22

Příspěvek č. 13 

2Smejo : fotku ti co nejdriv poslu na mail v 1600x1200. V me ulici neni ADSL a kabelovka se zatim nechysta neco delat. Bezdrat ma drahou instalaci. Celkove v ZB to neni ale uplne nejhorsi, vetsina je pokryta ustrednou v Krpoli a tam je DSLAM. Zbytek ma vetsinou UPC. VUT ? Asi ne... kdyz jsem se naposled dival, tak chteli za 64 kbit 3000/mesic, ale mozna kdybych jim napsal, ze su z Freenetu, tak by neco slevili, nevim, napisu jim.

__________________

This action couldn't be completed.

Old Post 26.06.2003 v 21:20
thrakthor je offline   Click Here to See the Profile for thrakthor   Find more posts by thrakthor   Click here to Send thrakthor a Private Message   Click Here to Email thrakthor   Visit thrakthor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kohout
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 5

Re: Žabovřesky - Minská na kopci Příspěvek č. 14 

Jsem na rohu Chladkové a Minské, připravuji AP a mám zde
možnost připojení k internetu přes UPC (v domě). Koncem srpna
snad budu mít HW pohromadě.

Old Post 24.07.2003 v 11:48
kohout je offline   Click Here to See the Profile for kohout   Find more posts by kohout   Click here to Send kohout a Private Message   Click Here to Email kohout     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oldanimal
Junior Member

Registrován: 03.12.2002
Příspěvků: 143

Re: Žabovřesky - Minská na kopci Příspěvek č. 15 

Old Post 17.08.2003 v 18:51
oldanimal je offline   Click Here to See the Profile for oldanimal   Find more posts by oldanimal   Click here to Send oldanimal a Private Message     Visit oldanimal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kohout
Newbie

Registrován: 25.06.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 16 

Hvezdarnu a dokonce i kopuli planetaria mi zakryvaji domy na ulici Nahorni (samozrejme vcetne kostela na Nam. Miru). Na hvezdarnu vsak vidim z jineho domu kde rovnez planuji uzel a to ze strechy na Jana Uhra 1.

Old Post 19.08.2003 v 07:56
kohout je offline   Click Here to See the Profile for kohout   Find more posts by kohout   Click here to Send kohout a Private Message   Click Here to Email kohout     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz