CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > zdarma 486 procaky a stare disky
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rattkin
Newbie

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 2

zdarma 486 procaky a stare disky Příspěvek č. 1 

zdar,
mam tady nejake stare veci, co by se mozna daly pouzit na router. 3x procesor 486DX2-80, pro dva i vetracek, a pak disky, mozna by se hodily na swapovani - 3x40MB, 4x85MB, 2x105MB. u tech disku nerucim stoprocentne za to ze urcite fungujou, a nemam cas to zkouset (mozna kdyz se nekdo ozve tak se donutim:-)). takze kdyby mel nekdo o neco z toho zajem, necht mi napise na niko zavinac srnet tecka cz a muze si to u mne vyzvednout, bydlim v Praze. samozrejme zadarmo, chtel jsem to zahodit, ale napadlo me ze by to tu treba nekdo uzivil.

Old Post 29.04.2003 v 10:03
rattkin je offline   Click Here to See the Profile for rattkin   Find more posts by rattkin   Click here to Send rattkin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rattkin
Newbie

Registrován: 29.04.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 2 

tak uz je to rozebrano...

Old Post 30.04.2003 v 09:59
rattkin je offline   Click Here to See the Profile for rattkin   Find more posts by rattkin   Click here to Send rattkin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz