CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > Net stumbler "usíná"
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Unhappy Net stumbler "usíná" Příspěvek č. 1 

Mám kartu 626 /od i4/ na W-XP.Párková antena s 25m kabelu RLA-10, bleskojistka a pigtail, ovladače jsem nainstaloval z CD přiloženého ke kartě.Mám AP ve vzdálenosti 158m a přímá viditelnost k anteně.A teď to hlavní: net stumbleru zprvu normálně scanuje ale po chvilce mi napíše: "NO APs active" nebo "Zařízení připojené k systému nefunguje".Teprve co kliknu na tlačítko RESCAN na záložce AP BROWSER v okně programu dodaného na CD u sí?. karty /Wireless LAN PCI Adapter/ tak stumbler začne milostivě opět scanovat.Ovšem po různě dlouhé chvíli se to zase opakuje.Podobná situace nastává i když nemám netstumbler spuštěný - ikonka "Wireless LAN PCI Adapteru" v systray se změní na červenou s vykřičníkem a probudit to lze stejným postupem přes tlačítko RESCAN. Během toho "zamrznutí" je počítač tak zatíženej že i ukazovátko myši se pohybuje trhaně.Máte někdo podobné zkušenosti? Nemám třeba špatný ovladače?Už jsem zkoušel i pozastavit činnost rezidentního antiviru ale nepomohlo to.

__________________

Never say never!

Old Post 27.04.2003 v 18:42
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:08.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz