CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Kbely
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
step
Newbie

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 5

Question Příspěvek č. 1 

Hledám možnost připojení k síti na adrese Praha - Kbely, ulice Rokytnická.
Děkuji.

__________________

Hledám touto cestou možnost připojení do sítě na adrese Praha 9 - Kbely, ulice Rokytnická.
Děkuji.

Old Post 03.08.2002 v 14:11
step je offline   Click Here to See the Profile for step   Find more posts by step   Click here to Send step a Private Message   Click Here to Email step     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pingoo
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 3

Taky jsem ze Kbel... Příspěvek č. 2 

Ahoj,
taky bych se pripojil, zatim ale musim zjistit, co by to vsechno obnaselo. O teto moznosti jsem se dozvedel dnes. Jsem z Lustenicky.

Old Post 26.08.2002 v 15:51
pingoo je offline   Click Here to See the Profile for pingoo   Find more posts by pingoo   Click here to Send pingoo a Private Message   Click Here to Email pingoo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Question Novákovo nám. Příspěvek č. 3 

__________________

Fredy Crueger

Old Post 21.09.2002 v 12:50
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RADEK HAJDA
Newbie

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 15

Příspěvek č. 4 

__________________

Radek Hajda
radek.hajda@seznam.cz

Old Post 19.10.2002 v 20:57
RADEK HAJDA je offline   Click Here to See the Profile for RADEK HAJDA   Find more posts by RADEK HAJDA   Click here to Send RADEK HAJDA a Private Message   Click Here to Email RADEK HAJDA     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Unhappy Connection Příspěvek č. 5 

Zkousel jsem zjistovat v okoli po znamych, ale tady bohuzel moc moznosti na pripojeni nikdo nema. Tady hrozi tak maximalne neco bezdratovyho a na to bohuzel nemam.

__________________

Fredy Crueger

Old Post 21.10.2002 v 11:31
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
step
Newbie

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 5

Thumbs down Příspěvek č. 6 

__________________

Hledám touto cestou možnost připojení do sítě na adrese Praha 9 - Kbely, ulice Rokytnická.
Děkuji.

Old Post 22.10.2002 v 20:47
step je offline   Click Here to See the Profile for step   Find more posts by step   Click here to Send step a Private Message   Click Here to Email step     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pingoo
Newbie

Registrován: 26.08.2002
Příspěvků: 3

Angry Bída... Příspěvek č. 7 

Jo, je to bída. Leda vedet o nekom, ke komu by dosahlo treba to opticke pojitko. Propojit Satalice, Kbely a treba pres nekoho v Letnanech, to taky neni tak daleko, ale nevim, jestli to na takovou dalku zvladne. Asi to je dal, nez kilak :-(((.

Old Post 22.10.2002 v 21:05
pingoo je offline   Click Here to See the Profile for pingoo   Find more posts by pingoo   Click here to Send pingoo a Private Message   Click Here to Email pingoo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Question Příspěvek č. 8 

Stepe, ty bys ses nemoh pripojit na node -Lucass- Mas to o pul kilometru bliz nez ja ?

__________________

Fredy Crueger

Old Post 24.10.2002 v 22:58
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
step
Newbie

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 5

Lightbulb Příspěvek č. 9 

Zeptám se ...

Old Post 25.10.2002 v 21:16
step je offline   Click Here to See the Profile for step   Find more posts by step   Click here to Send step a Private Message   Click Here to Email step     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Red face Příspěvek č. 10 

Tak nejak nam to tu vazne. Bod -Lucass- se prejmenoval na -Popelka- a uz je plne funkcni, tak by to chtelo se na nej pripojit a udelat tu ve Kbelich AP, at se to konecne pohne taky.

__________________

Fredy Crueger

Old Post 08.11.2002 v 20:12
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
step
Newbie

Registrován: 03.08.2002
Příspěvků: 5

Arrow Příspěvek č. 11 

Tak jsem se ptal a tady je odpoved

:(
spojeni do Kbel sem uz z nekym resil a bohuzel sme dosli k nazoru ze za stavajici situace je to nemozne
Zkouseli ste Letnani, neni tam od vas nah. videt ?
Lukass

Old Post 10.11.2002 v 16:41
step je offline   Click Here to See the Profile for step   Find more posts by step   Click here to Send step a Private Message   Click Here to Email step     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Question Krynn Příspěvek č. 12 

Jeste jsem zkoumal mapu a jedina dalsi moznost je spojit bod Aerovka s funcknim bodem Krynn a pak se pripojit na Aerovku. Samotnej Krynn je asi moc daleko.

I kdyz ja presne nevim jak je to vlastne s tema vzdalenostma. Jaka je minimalni pouzitelna vzdalenost ?

__________________

Fredy Crueger

Old Post 10.11.2002 v 17:35
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simlike
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 37

Aerovka Příspěvek č. 13 

Ahoj

tak jen co se dozvím jakým způsobem dostat signál do Aerovky tak to poběží. Doma mi to už fachá tak teď budu mít nato čas takže pokud už víte o tom něco víc tak mě kontaktujte, a? můžu Aerovku co nejdříve rozjet. Problém je, že na Krynna asi z Aerovky přímo nevidím tak až se mi ozve budu chytřejší.

__________________

sim

Old Post 17.12.2002 v 23:33
simlike je offline   Click Here to See the Profile for simlike   Find more posts by simlike   Click here to Send simlike a Private Message   Click Here to Email simlike     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simlike
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 37

Signál Příspěvek č. 14 

Ahoj tak signál do Aerovky asi od R-Mana uvidíme až se ozve, ale vypadá to slibně co jsem se koukal na ty panoramata tak na Aerovku vidí supr. Chce to dohodnout testování, realizaci a popřípadě finanční stránku. Na ten spoj budou potřeba 3 wifi karty k tomu příslušnej počet antén a komp a samozřejmě to čím budeta připojený doma. O 2 wifi karty, 2 antény a komp bych se asi mohl postarat. Tak co tomu říkáte???

__________________

sim

Old Post 19.12.2002 v 08:20
simlike je offline   Click Here to See the Profile for simlike   Find more posts by simlike   Click here to Send simlike a Private Message   Click Here to Email simlike     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Newbie

Registrován: 21.09.2002
Příspěvků: 17

Re: Signál Příspěvek č. 15 

__________________

Fredy Crueger

Old Post 21.12.2002 v 13:27
Fredy je offline   Click Here to See the Profile for Fredy   Find more posts by Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Click Here to Email Fredy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simlike
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 37

Připojení Příspěvek č. 16 

Ahoj

tak jsem mluvil s r-manem připojení na něj by asi nebyl problém jak jsem říkal chce to kartu a anténu k němu. Inet tam zatím nechodí, ale je v jednání. Takže děláme průzkum kdo je kolik ochotnej palatit měsíčně. Napište mi to PMkem nebo když mě zastihnete na ICQ 173458091.

David

__________________

sim

Old Post 27.12.2002 v 13:35
simlike je offline   Click Here to See the Profile for simlike   Find more posts by simlike   Click here to Send simlike a Private Message   Click Here to Email simlike     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:50.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz