CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Software > jak routovani ve winech ?
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 17 

to ktera je zapsana v route tabulce zavisi na tom kterou z nich nainstaluju prvni, kdyz to udelam obracene, tak je tam samozrejme ta druha a ta ktera se predtim jevila jako funkcni najednou nefunguje...

BTW uz jsem to zkousel, to bylo prvni co me napadlo

Old Post 15.05.2003 v 15:10
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LiBiK
Newbie

Registrován: 06.03.2003
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 18 

Jake mas sitovky ? Ono je nekdy takrka nemozne nainstalovat soucasne 2 sitovky od jednoho vyrobce, tak radeji zkus tu druhou od jine firmy, uz mi to parkrat pomohlo. ja jsem mel jednu 3COM druhou Planet a takove problemy jsem nemel.Nakonec jsem stejne dal winXP a tam byl i automaticky nastaveny IP fowarding takze to zacalo routovat uplne samo bez jakehokoliv nastaveni. Sitim zdar.

Old Post 15.05.2003 v 22:49
LiBiK je offline   Click Here to See the Profile for LiBiK   Find more posts by LiBiK   Click here to Send LiBiK a Private Message   Click Here to Email LiBiK     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 19 

Jedna ta sitovka je 3COM a ta druha je WiFi Proxim.
Podarilo se mi hranim s pridavanim a ubiranim protokolu presvedcit a nastavit obe karty do route table.

Zapnul jsem routovani v registrech, ale nechodi to. Cili musim stejne nastavit route table, ale protoze win98 nema v prikazu route moznost zadat parametr zarizeni IF x. Tak jsem ho prekopiroval z W2K a chodi to krasne.

Dalsi problem mam jak nastavit route table tak aby prichozi pakety z jedny karty smeroval na tu druhou a obracene.
Nepodarilo se mi na to prijit.

Kdybych mel silnejsi stroj, tak bych presel na W2K, ale pentium 200 na to nestaci, proto je tohle jen prechodne reseni nez se naucim s Linuxem.

Old Post 16.05.2003 v 09:12
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 20 

tak jsem to rozchodil, dekuji vsem za rady ;o)

problem byl v route table, ty dva radky co radil pigeon na zacatku tohohle threadu totiz v route table byly, a tak me nenapadlo ze mrkvosofti jsou tak blbi a je potreba je tam zadat jeste jednou aby to zacalo routovat. hold win98 asi nejsou spravna volba, ale ted musim rict ze to beha nadherne a dokonce i spolehlive.

jo a abych nezapomnel rejpnout do linuxaru ;o)
bezi to uz od patku do dneska (to jest pondelka, cili uz cca 3 dny) bez jedineho restartu a jedineho vytuhnuti WiFi ;o)

Old Post 19.05.2003 v 10:12
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pihhan
Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 493

Příspěvek č. 21 

Old Post 19.05.2003 v 15:16
pihhan je offline   Click Here to See the Profile for pihhan   Find more posts by pihhan   Click here to Send pihhan a Private Message   Click Here to Email pihhan   Visit pihhan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 22 

Old Post 19.05.2003 v 16:05
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 23 

Já mam udělaný router na P166 64MB s w2k server a 3ma sí?ovkama,.. Software je wingate. Těm interním mikrosoftím věcem jsem nějak nepřišel na kloub,... Takže jsou vypnutý,..

1 wifi na který je NAT a je do lokální sítě providera.
2 realtek do mojí lokální sítě
3 proxim symphony je do lokální sítě kámoše,...
routuje to všecko se všim..

Old Post 20.05.2003 v 18:16
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 24 

Pro začátek to stačí,.. Jestli se někdy náhodou naučim linux, tak ho tam dám.

Old Post 20.05.2003 v 18:25
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

w2k Příspěvek č. 25 

Old Post 21.05.2003 v 10:35
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paulie
Newbie

Registrován: 06.12.2002
Příspěvků: 97

Routovanie a emulacia AP na WIndows Příspěvek č. 26 

Zda sa mi ze nejaky software by to mal vediet - AP na Windows... ale len som o tom cital a neskusal som to ...
volalo so to Boingo alebo Bongo alebo tak nejak...

hm... ak to aj funguje, moc by som od toho necakal...




Tak ma napada, neda sa to obist nastavenim ad-hoc
a nejakym routovacim softwarom ? Winroute ?
To by malo preposielat data aj tym pocitacom, ktore na seba fyzicky nevidia...


Paulie

Old Post 21.05.2003 v 19:34
paulie je offline   Click Here to See the Profile for paulie   Find more posts by paulie   Click here to Send paulie a Private Message   Click Here to Email paulie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highlander
Senior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 898

Příspěvek č. 27 

To by ta karta musela umět roaming,...
Nevim jestli to tahle umí, ale například stará proxim symphony to umněla,..
Je to na úrovni fyzický vrstvy,...

Old Post 21.05.2003 v 20:00
highlander je offline   Click Here to See the Profile for highlander   Find more posts by highlander   Click here to Send highlander a Private Message   Click Here to Email highlander     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

Příspěvek č. 28 

Nevim jestli by to slo resit na urovni softwaru, protoze v ten moment by musel byt paket ktery prisel na jeden interfejs znova odeslan tim samym interfejsem a to z podstaty routovani nejde...

Old Post 22.05.2003 v 12:40
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
capy
Newbie

Registrován: 09.07.2002
Příspěvků: 93

W2K a routovani Příspěvek č. 29 

Mam otazecky:
Nekde nahore ve foru nekdo psal ze pro zajisteni routovani ve windows je potreba udelat nejakou zmenu v registru. Pod win98 jsem to nasel, ale pod Win2000 ne. Muzete prosim poradit kde to najdu???

Jedna se mi o to, ze jsem rozchodil router na W2K, ale routuje se mi pouze prikaz PING. Jakykoliv jiny paket neprobehne... Proc?? Je to tema registrama?? A kde to najdu.

Dale by me zajimalo jestli lze zprovoznit router IPX. A pokud ano, tak jak?

A jeste neco. Je mozne abych v okolnich pocitacim mohl videt i PC za routerem??? Pokud ano, tak jak?? ;o)

Dekuji vsem za odpovedi...
Capy

__________________

S úsměvem jde všechno lépe. ;o)

Old Post 02.06.2003 v 11:33
capy je offline   Click Here to See the Profile for capy   Find more posts by capy   Click here to Send capy a Private Message   Click Here to Email capy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Příspěvek č. 30 

Old Post 29.12.2004 v 21:48
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz