CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Projekt - Ronja 100mbit
« 15161718192021222324252627 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dJAR
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 60

Příspěvek č. 321 

Old Post 06.11.2002 v 11:10
dJAR je offline   Click Here to See the Profile for dJAR   Find more posts by dJAR   Click here to Send dJAR a Private Message   Click Here to Email dJAR     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Cocka Příspěvek č. 322 

Old Post 06.11.2002 v 11:12
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Cocka Příspěvek č. 323 

Old Post 06.11.2002 v 21:19
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Re: Re: Re: Cocka Příspěvek č. 324 

Ja tam byl vcera a koupil 7 cocek 130mm za 100 jednu, a to jsem jeste ukecal 4 z nich za 95. Hned od macdonalda od tramvaje, za vchodem skutecne 3 metry vpravo, maji je tam vystaveny a zrejme si pro ne nekdo chodi, pac se me ptali na co to chci a ze tam chodi nejaka slecna. Tak jsem si koupil 2 za 100, a kdyz jsem videl ze mi dava misto vystaveny zabalenou z regalu a ma tam dalsich 4 tak jsem nevahal, rekl ze za 90 je koupim vsechny, ale to vite na prvni pokus to nikdy nevyjde, tak kdyz rekl ze ne tak jsem rekl95 a to mi je dal asi pochopil ze o tohle je zajem takze pocitam ze bude mit dalsi. Ale nezmrvte cenu, ze tam prilitnete a reknete kupuju vsechno, proste zeptat se jestli jich maji vic, koupit vsechno, nahodit cenu 90 (kdyz maji vystavenou cenu 100) a dohodnout se na 95 ale v klidu. Predtim jsem jeste ukecal trochu rozbitou usmudlanou po povodnich vzadu ze 130 na 100.

Odpoved: Pak mam nejakou najit, kdyz je mas vsechny Ty ;-)))). V ostatnich stancich je nemaji, zamerim se na tenhle. Taky jsem si predstavoval, ze bych je objednal za predem dohodnutou cenu, pak by mohla byt nizsi, protoze bude vedet predem, ze je proda.

Old Post 07.11.2002 v 08:35
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jbohac
Team Leader

Registrován: 16.05.2002
Příspěvků: 329

6 za 500 Příspěvek č. 325 

to my sme pred povodnema byli uspesnejsi - myslim ze u stejnyho stanku. Rekli sme ze chcem 6 cocek a ze dame 500 a po chvili vahani jsme je meli ;-)

Old Post 07.11.2002 v 10:30
jbohac je offline   Click Here to See the Profile for jbohac   Find more posts by jbohac     Click Here to Email jbohac   Visit jbohac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuty
Junior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 326 

Ta holka bude asi ta co je kupuje Slovakum z Ynetu (zdravim Tove!).

Mozna budu mit jeden par Luxeonu, melo by to mit vetsi svitivost nez HPWT-xxxx. Byla by dobra i pro 100Mb? Uvidim az to budu met v rukach, co je to zac...

Old Post 07.11.2002 v 15:47
kuty je offline   Click Here to See the Profile for kuty   Find more posts by kuty   Click here to Send kuty a Private Message   Click Here to Email kuty     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shaman
Newbie

Registrován: 06.06.2002
Příspěvků: 63

zase ty fresnelky... Příspěvek č. 327 

koukal jsem tady do nejakych starych ruskych skript o optice a zjistil jsem tam, ze formy na fresnelky se nedelaj elektroforezou ale mnohem presneji na slusnym soustruhu s presnym suportem a stavitelnym uhlem noze. Zpocatku se mi TM varianta clockova zdala nejrealistictejsi - i kdyz ty fresnelky co tam maj jsou zoufale nepresny, svetelne a tepelne nestabilni a navic mekej PMM saje vodu a postupne se kali, lepsi jsou z Meopty skleneny do meotaru, no ale jestli se to fakt da vyrezat na soustruhu, tak by precejen stalo za pokus splasit nejakej soustruh a zkusit vyrezat "neco vetsiho". At jsem patral jak jsem patral firmu ktera vyrobila tu 38 cm fresnelku co ma ten muj znamej jsem na netu nenasel, asi bych se musel rozjet do nemecka a patrat po papirnictvich Zaukoluju otce, ten je v tom honenej at nekde splasi nejakej vhodnej soustruh.

Old Post 07.11.2002 v 20:56
shaman je offline   Click Here to See the Profile for shaman   Find more posts by shaman   Click here to Send shaman a Private Message   Click Here to Email shaman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: zase ty fresnelky... Příspěvek č. 328 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.11.2002 v 21:27
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: Re: Re: Re: Cocka Příspěvek č. 329 

Old Post 07.11.2002 v 21:31
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 330 

Old Post 07.11.2002 v 21:33
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Re: zase ty fresnelky... Příspěvek č. 331 

Old Post 07.11.2002 v 21:36
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

SA5223D Příspěvek č. 332 

Tak mi prisly od krakonose tyhle boruky, je to predzesilovac kterej ma vetsi zesileni nez ten MAX. Naletoval jsem to, ale nekde to je bud liny, nebo ma muj osciloskop velkou kapacitu. Pripojil jsem to primo k tomu mediakonvertoru ML6652 a on jako ze je link, jako ze jdou pakety, ale nic neposila do pocitace (ja podezrivam ze prilis male napeti pres hysterezni smycku neprojde, ale detekce signalu jo).

Takze to chce jeste limiter k tomu.

Jo a asi jsem zase jeden odprask (ale tentokrat jsem nic nedelal, jenom to zapnul a najednou to neposila na vystupu nic). Takze nevim. Jsem killer.

Pozitivni je, ze kdyz jsem pripojil na ten mediakonvertor cerveny 5mW laser a poustel tam 100 pakety, tak se to s timhle (nez to umrelo) predzesilovacem tvarilo, ze kdyz ten paket mel projit tak blikla ledka indikace 100ky. Ale idle signal to nedokazalo detekovat, ten ma myslim nejvetsi frekvenci. Takze mozna po zesileni to bude lepsi. Ale vypada to zase o trochu nadejneji, ze by ta 100ka skutecne mohla jet.

Old Post 07.11.2002 v 21:42
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Fresnelky 1100cm^2 Příspěvek č. 333 

Kde se daj sehnat ty fresnelky 1100cm^2 za 3000 pro spatne vidici?

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 08.11.2002 v 07:48
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 334 

Ja je videl myslim v elektrocity (vedle makra v Pruhonicich)za 1500kc nebo tak nejak.aAe pochybuju,ze maji bodove ohnisko...

Old Post 08.11.2002 v 08:59
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 335 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 08.11.2002 v 15:48
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Fresnelky - co mi zjistil petr (dik) Příspěvek č. 336 

Old Post 09.11.2002 v 21:27
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 15161718192021222324252627 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz