CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Konektivita
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Cena a technicke moznosti Příspěvek č. 17 

No my tady v Liberci mame garantovane 2Mbity na dve mista a 1MBit VPN za cca 12000.
Kdyz tak koukam na ty vase ceny jsem rad ze jsem tady

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 15.04.2003 v 20:51
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nickac
Newbie

Registrován: 29.01.2003
Příspěvků: 37

Příspěvek č. 18 

Cena atd....
Nejsem ještě kovaný v technických detailech. Buduju však node pro slušný okruh lidí, a rozhodl jsem se nespoléhat na CzFree v otázce konektivity. Nic proti CzFree, ale myslím, že igate by mělo být více, je-li možnost. V budoucnu bych rád poskytnul momentální přebytek konektivity do CzFree a naopak. Až příjde čas, bude se to řešit.
Ale k ceně. I když z toho nechceme žít, je nutno nejen navracet peníze na investice, ale i vytvořit rezervy na placení přípojení. Já mám platit cca 10000/měs, někdo do toho jít musí. Co když se zrovna pár klientů odpojí? Navíc, milí sosající, práce na node je taky dost, i když to děláme z fandovství. A občas se nějaká investice taky nepovede, že. A až se budou měnit karty třeba za 811g tak to zase bude něco stát. Prostě řekl bych: Je mi jedno, zda ten kdo mě připojuje na tom něco má, hlavně, jestli já za své peníze dostanu to, co mi za to stojí. Zdraví Nickáč

Old Post 15.04.2003 v 23:14
nickac je offline   Click Here to See the Profile for nickac   Find more posts by nickac   Click here to Send nickac a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palatinus
Junior Member

Registrován: 10.03.2003
Příspěvků: 109

Příspěvek č. 19 

Old Post 16.04.2003 v 02:06
palatinus je offline   Click Here to See the Profile for palatinus   Find more posts by palatinus   Click here to Send palatinus a Private Message   Click Here to Email palatinus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 20 

Naposledy upravil Deu 16.04.2003 v 04:43

Old Post 16.04.2003 v 04:31
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Re: ??? Příspěvek č. 21 

Old Post 16.04.2003 v 16:35
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 22 

Old Post 16.04.2003 v 16:46
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oook
Senior Member

Registrován: 28.06.2002
Příspěvků: 2325

Příspěvek č. 23 

Old Post 16.04.2003 v 17:01
oook je offline   Click Here to See the Profile for oook   Find more posts by oook   Click here to Send oook a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24 

__________________

Old Post 17.04.2003 v 17:05
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 25 

__________________

Old Post 17.04.2003 v 17:16
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chozze
Newbie

Registrován: 29.05.2002
Příspěvků: 25

alles gutte Příspěvek č. 26 

Tak teď už nevim ani co napsat, když jsem to všechno přečet, vypadá to že všechny další nové alternativní gw skončili v nedohlednu. Sám jsem se chtěl na něco podívat ale když vidim jaký k tomu jedete technický znalosti (jak vlastně jinak) tak pro týpka jako já fakt nemá cenu se o něco pokoušet. Začínám být tim
netem přes free trochu unavenej, bud to nejde mě a když už to de mě tak to zase nejde jinde a tak pořád dokola, takže za poslední měsíc to vidim tak poměr tejden - super, tejden - skoro nepoužitelný. No nic asi jsem trochu odbočil, když jsem do toho šel nečekal jsem žádnej velkej support, ale že mi to z celkový doby co to mám půjde normálně tak půlku tak to ne. Měl jsem trpělivost ale teď začínám být celkem zpruzelej, mám totiž vizi, že se bude neustále něco dolaďovat, takže to stejně nikdy nebude stabilní (změna na optický pojítka, přijdou nový standarty wi-fi). Ehm ehm takže nějak celkově bych uvítal gate u mě za barákem v parku, á už to mám zavolám omnet a dám vědět (sněd jsem optimistickou pilulku)

__________________

Chozze

Old Post 17.04.2003 v 19:33
Chozze je offline   Click Here to See the Profile for Chozze   Find more posts by Chozze   Click here to Send Chozze a Private Message   Click Here to Email Chozze     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ultra
Junior Member

Registrován: 05.11.2002
Příspěvků: 155

Příspěvek č. 27 

Old Post 17.04.2003 v 22:47
Ultra je offline   Click Here to See the Profile for Ultra   Find more posts by Ultra   Click here to Send Ultra a Private Message   Click Here to Email Ultra   Visit Ultra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palatinus
Junior Member

Registrován: 10.03.2003
Příspěvků: 109

Příspěvek č. 28 

Old Post 17.04.2003 v 23:04
palatinus je offline   Click Here to See the Profile for palatinus   Find more posts by palatinus   Click here to Send palatinus a Private Message   Click Here to Email palatinus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bleader
Newbie

Registrován: 14.07.2002
Příspěvků: 53

Thread closed Příspěvek č. 29 

Protože se dle mého soukromého názoru tento thread dostal úplně někam jinam než původně měl, a myslím si, že to co se zde momentálně řeší je vysoce nekonstruktivní způsob jednostranné komunikace, uzavírám ho...

__________________

Venca Henzl alias bleader
---
koordinátor AS 10.35.
eHAMnet leader

Old Post 17.04.2003 v 23:45
Bleader je offline   Click Here to See the Profile for Bleader   Find more posts by Bleader   Click here to Send Bleader a Private Message   Click Here to Email Bleader   Visit Bleader's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz