CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > A ze tu pry neni cenzura...
123
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

A ze tu pry neni cenzura... Příspěvek č. 1 

Deu
Node #1

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 245

mail se subject "."
.

Tak ted si me opravdu nastval, prudici jeden. Nejenom ze siris hromady neodborneho FUDu okolo hardware, ale navic verejne lzes a pomlouvas me, s cilem me poskodit jak to jenom jde. Kde si vzal tu drzost a proc neumis nic jineho nez skodit ? Takovejhle previt jako ty tady trpet nebudu. Mas novy titul Prudic, a jeste chvili budes pokracovat a pujdes do global ignore listu - osobni urazky a flaming jsou jasne proti pravidlum tohoto fora. Zavistivi a egoisticky lidi jako ty nasi komunite nic neprinaseji, stvou lidi proti sobe a delaji z fora akorat hromadu babskejch drbu. Nemas kousek cti v tele a vsechny tvoje prudy se ti stejne jednou vrati, ale to pochopis az vyrostes.
-------------

ODPOVED:

Deu muzes mi rict jake neodborne veci okolo HW? Tvuj thread o tom, ze tve nove karty budou umet o mnoho vic nez soucasne XI-626 a navic budou mit perfektni fw 1.4.9/1.1.0 jsem snad vyvratil a NIKDY SE NEDOCKAL VYSVETLENI V CEM JSOU TEDY LEPSI. O jinem zeleze nevim.

Muzes mi rict, kdy jsem verejne lhal a skodil? Narazis-li na nepovedenou dodavku karet - to je tvuj business - ty lidem neodpovidas na e-maily a nezvedas telefony. Vymluva, zes byl nemocny je dost uboha. Jeden vzkaz v hlasove schrance by to jiste vyresil. Nahrada pigtail za temer uz 3 mesice zpozdenou dodavku je dost MALO. Takhle se obchodnik nechova. O zaruce misto 24 mesicu 12 mesicu ani nehovorim, jelikoz to je jiz opravdu PROTIPRAVNI jednani.

Jsem previt proto, ze verejne kritizuju to, co se mi nelibi? Mas jedinou moznost - bud delat veci dle zakona a nebo me vyrazit. Myslim, ze prvni volba je lepsi.

Dekuji za titul Prudic. Moje servery v praci maji take hostname Prudic a Prudic2

Nikdy jsem te neurazil. Opakuji nikdy. Nikdy jsem na tvou adresu nevznesl jedinnou nadavku. Co je tedy proti pravidlum? Ze nahlas kritizuju to, co je ocividne spatne?

Rozhodne nemam co ti zavidet. Zas tolik jsi toho nedokazal. Naprogramoval si (a to jeste ne sam) toto forum. Za to ti nalezi cest a diky. Pomahal jsi nekolika lidem v pocatcich (i za to ti cest), ale potom se uz forum a cela masinerie rozjela zcela mimo tvou vlastni iniciativu a lide si pomahaji sami. Diky ti za to, ze jede tohle forum, ktere pomaha lidem se domlouvat. Ale vazne nemam co ti zavidet.

Posledni vetu nema smysl komentovat. Tusim jsem te prerost a o me cti nemuzes ty naprosto nic vedet. Ja te videl jednou a popravde na tvoji ferovost jsem nevsadil a proto jsme spolu obchod neuzavreli.

ALL: Prosim projevte zde take svuj nazor. Toto forum ma snad byt verejne a otevrene a BEZ CENZURY. Mozna mam nazor odlisny, ale i ten by mel mit moznost se projevit. Hlavne prosim vsechny, co zatim nedostali nove karty, aby sem pripsali svuj nazor ferovost cele akce a ty, kteri je jiz maji, aby nam sdelili v cem jsou tedy lepsi.

PS: Jsem zvedavy, za jak dlouho bude tento thred uzavren nebo i uplne smazan. Kopii nechavam pro sebe a v pripade potreby umistim diskuzi mimo tento server.

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.02.2003 v 15:15
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Příspěvek č. 2 

Chtel bych se tady CIJOMLa trochu zastat. Zpusob, kterym tady svoje nazory podava samozrejme neni zrovna idealni, ale ve spouste pripadu je jeho kritika IMHO opravnena.

Treba tech 12 mesicu zaruky - vyznelo to sice jako prudeni, ale podle mne chtel DEUa jenom upozornit, ze je to v rozporu se zakonem a ze by se mohl dostat do problemu.

Naopak, kdyz potrebuju poradit s necim slozitejsim odhledne Linuxu nebo Wi-Fi, tak nekdy napisu pres ICQ CIJOMLovi, a ten mi vzdycky ochotne a spravne poradi.

Myslim si, ze v jadru to neni spatnej clovek, ale ze jen nedokaze vyjadrovat svoje nazory formou, ktera by byla pro ostatni akceptovatelna.

Tot muj nazor, nikomu ho samozrejme nevnucuju. Kdyz mi nekdo ROZUMNE dokaze opak, rad to prijmu.

Old Post 25.02.2003 v 15:41
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 3 

__________________

Naposledy upravil Fyzik 25.02.2003 v 17:11

Old Post 25.02.2003 v 16:24
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Haha, cenzura :) Příspěvek č. 4 

Presne to jsem cekal, ze zase zacnes dokolecka prudit, tentokrate s obsahem PM-ka. Vis proc je to PM ? Protoze tady tvymi prudy nechci dokolecka zaplacavat forum, a zase dokolecka retorit o tve pravde a tisici dalsich argumentech, ktere si vymyslis jen abys prudil zase dal. Takze:

> Deu muzes mi rict jake neodborne veci okolo HW? Tvuj thread o >tom, ze tve nove karty budou umet o mnoho vic nez soucasne >XI-626 a navic budou mit perfektni fw 1.4.9/1.1.0 jsem snad vyvratil >a NIKDY SE NEDOCKAL VYSVETLENI V CEM JSOU TEDY LEPSI. O jinem >zeleze nevim.

Takze, treba budou uplne presne nastavitelne na vyzareny vykon, ktery mame zmereny, takze uzivatele dostanou konecne presny navod, jak nastavit regulaci vykonu, spocitat si vykon sve vysilaci soustavy a nastavit je tak, abychom byli v limitu s vykonem. Je to zvlaste dulezite po 1. 3. 2002, kdy se meni pravidla provozu DSSS zarizeni, budeme si moci dovolit vyzarit pouhych 10dbm vykonu. Dalsi vyhodou je PCI 2.2 3.3V technologie, co vam pri resetu karty neshodi PC, ze Na druhou stranu je problem s kompatibilitou se starsimi PC. Jsem ale proto, aby se routery stavely z lepsich pc s rychlejsim CPU, protoze na pomalejsich konfiguracich ma HostAP znacne problemy pri vice kartach.

>Muzes mi rict, kdy jsem verejne lhal a skodil? Narazis-li na >nepovedenou dodavku karet - to je tvuj business

Kdyz tvrdis, ze dodavka je podvod. To je lez jak vez, z tohohle "businessu" mam akorat nervy nadranc, kdyz to dodavateli trva tak dlouho, presto ze uz jsem mu zaplatil asi mesic predem... Hrozne vynosne, jak pro me tak pro lidi... Ale na druhou stranu se diky tomuto kroku podari dostat nove vychytavky na trh, jako treba Linux AP router, ktery bude jako bezne APcko, ale bude na nem bezet plnohodnoty routing se zebrou a ospfd, vcetne podpory az dvou wireless rozhrani 2.4/5Ghz... S hardware neobchoduji kvuli potrebe na nem vydelat, ale kvuli potrebe nejnovejsi technologie, ktera to tu muze posunout kupredu a nachazi se prave na Taiwanu. Zadny obchodnik s hw, ktery akorat umi nakoupit a prodat tuto praci za me neudela....

> - to je tvuj business - ty lidem >neodpovidas na e-maily a >nezvedas telefony. Vymluva, zes byl >nemocny je dost uboha. >Jeden vzkaz v hlasove schrance by to jiste >vyresil. Nahrada pigtail >za temer uz 3 mesice zpozdenou dodavku je >dost MALO. Takhle se >obchodnik nechova.

Me prijde nahrada pigtailu v cene kolem 300 kc docela slusna, kazdopadne to nech na tech lidech, ktery si karty objednali. Nechapu proc se vyjadrujes k necemu, s tim nemas co docineni. Sud sam sebe, nez zacnes soudit druhe.

> O zaruce misto 24 mesicu >12 mesicu ani >nehovorim, jelikoz to je >jiz opravdu PROTIPRAVNI >jednani.

S pravem na me nechod. Ujistuju te, ze vse je podle zakonu CR . Opet to neni vec, kterou bys z jakehokoliv duvodu mel hodnotit. Ale ty si rejpnes, ze jo ?

>Jsem previt proto, ze verejne kritizuju to, co se mi nelibi? Mas >jedinou moznost

Jses previt proto, ze to delas jak to delas. Verejne, urazlive a pomlouvacne, retorikou ktera prudi nejenom me, ale i ostatni. Pak se tu stale lidi jenom hadaj, hadaj a zase hadaj, a vubec nikam to nevede.

> - bud delat veci dle zakona a nebo me vyrazit. >Myslim, ze prvni >volba je lepsi.

Ty nejsi zakon. Tady na foru vladne zakon slusnosti, a ten si porusil.

>Dekuji za titul Prudic. Moje servery v praci maji take hostname >Prudic a Prudic2

Neni zac. Premyslel jsem o lepsim Avatarovi, ale za tu praci mi to nestoji. Kdyz se polepsis, treba ho dostanes zpet .

>Nikdy jsem te neurazil. Opakuji nikdy. Nikdy jsem na tvou adresu >nevznesl jedinnou nadavku. Co je tedy proti pravidlum? Ze nahlas >kritizuju to, co je ocividne spatne?

Urazil jsi me prave pred chvili, kdyz si verejne rekl, ze dodavka karet je podvod a ze jsi to vedel od prvni chvile. To povazuju za dostatecnou urazku a jako trest jsem ti odebral Avatara a zmenil nick na prudic, kterej si zaslouzis. V pravidlech fora je jasne receno, ze se nebudou tolerovat flamewary a osobni urazky. Jaka pak cenzura ? Za to, abych mazal tvoje plky me nestojis... Chci tady prijemne a kamaradske prostredi, jako je to na ostatnich nasich forech, a ne flaming a hadky mezi cleny. Tuto uroven tady s ostatnimi moderatory prosadime.

>Rozhodne nemam co ti zavidet. Zas tolik jsi toho nedokazal. >Naprogramoval si (a to jeste ne sam) toto forum. Za to ti nalezi cest >a diky. Pomahal jsi nekolika lidem v pocatcich (i za to ti cest), ale >potom se uz forum a cela masinerie rozjela zcela mimo tvou vlastni >iniciativu a lide si pomahaji sami. Diky ti za to, ze jede tohle forum, >ktere pomaha lidem se domlouvat. Ale vazne nemam co ti zavidet.

Puvod tve motivace zkoumat nebudu, kazdopadne takhle se chovaji obvykle ti, jez zavidi ego a jejich ego to nestiha...

>Posledni vetu nema smysl komentovat. Tusim jsem te prerost a o >me cti nemuzes ty naprosto nic vedet. Ja te videl jednou a popravde >na tvoji ferovost jsem nevsadil a proto jsme spolu obchod >neuzavreli.

O tve cti mluvi tva usta. Rici o nekom, ze je podvodnik jen tak z prudy, to je podle me hodne necestne jednani. Spise si me jeste nedorostl, a hlasite na me zezdola kricis. Ja te nevidel ani jednou, na tvou ferovost rozhodne sazet nebudu protoze zadna neni, a obchodovat s tebou take nemam zajem.

>ALL: Prosim projevte zde take svuj nazor. Toto forum ma snad byt >verejne a otevrene a BEZ CENZURY. Mozna mam nazor odlisny, ale i >ten by mel mit moznost se projevit.

Jaka cenzura ? Projevujes se az dostatecne nahlas, na to ze te nikdo k diskusi nezval !

>PS: Jsem zvedavy, za jak dlouho bude tento thred uzavren nebo i >uplne smazan. Kopii nechavam pro sebe a v pripade potreby >umistim diskuzi mimo tento server.

Jo, o tom jsem jiz slysel, celou diskuzi o firmware karet jsi poupravil, zmanipuloval a pak me drbal na jinem foru, aniz bych se k tomu mohl vyjadrit... Jses proste peknej zakernej svinak.

Naopak vazim si tve pomoci ostatnim clenum, kteri casto hledaji pomoc pri reseni problemu se sofware. Kdyby takhle vypadaly vsechny tve prispevky trosku s nosem dolu, nemel by jsi se mnou ani ostatnimi vubec zadny problem. Nechapu, proc neustale opovrzlivym zpusobem hodnotis ostatni cleny, hodnot nejdrive sebe.

Tak, jestli mas jeste neco co me chces rict, posli me to PMkem a vyrikame si to mezi sebou, tohle je puste tlachani, ktere tu akorat zabira misto a vytaci lidi. Forum je tu od toho, aby se tu resila CZFree.Net, nikoliv prudy clenu navzajem. Na to mohou pouzit PMka.

Old Post 25.02.2003 v 16:36
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

S Alphawavama je to slozity. Vyskytly se problemy razu spise drobnych neprijemnosti (nekompatibilni SMA konektor, zjisteni, ze PCI 2.2 = v 99% pripadu ATX board...), ale je potreba hlavne otestovat link kvality a realne chovani na konkretnich spojich, kde driv bezely Z-comy. Ja to planuju delat pomerne brzo, dnes nebo zitra, a vysledky rozhodne zverejnim v nejake prehledne podobe.

Nekompatibilni SMA konektor neni problem pro lidi, kteri pouzivaji vyhradne N konektory - ale ja jsem zacal razit jako standartni interface na konci kabelu prave reverzni SMA, v domeni, ze to umej uplne vsechny zarizeni...

Verim, ze Aplhawavy na rozdil od XI-626 nemaji problemy s PCI sbernici a nezpusobuji tim padem obcasne totalni tuhnuti compu. To vidim jako velkou vyhodu - ale nemel jsem moznost to overit.

Deu dela chybu, ze se snazi obchodne zastresit uplne vsechno - od instalaci pres nakup konektivity po dovoz HW. To je obrovske rozpeti aktivit, a muze se stat, ze se ukaze, ze aspon jednu z nich proste nezvlada. Ja zadny obchodnik nejsem, a tudiz bych se do obchodovani s HW nepoustel - nechal bych to delat lidi, kteri se na to specializuji. Snazim se delat spis ty veci ohledne outdoor Wi-Fi siti, se kterymi zatim zavedene firmy nemaji moc zkusenosti.

Jinak CIJOML me pred casem dost nastval znacnou nekooperativnosti, kdyz jsem se snazil vyjednavat o pripojeni kamarada pobliz konecne 26ky v Divoke Sarce; nastesti jsou tady jeste Dedina.Net a Petriny.Net, ktere maji daleko vstricnejsi pristup, takze verim, ze se k Postmanovi nejak proroutuju i bez CIJOMLa ;-)

__________________

Naposledy upravil xchaos 26.02.2003 v 17:04

Old Post 25.02.2003 v 16:40
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 6 

Ctirad, Mitch > Pánové, věřte nebo ne, ale je to tak. V telekomunikačním věstníku vyšlo upřesnění výkladu generální licence, které zcela jasně stanoví maximální vyzářený výkon. Upřesňuje se způsob stanovení výkonu zařízení, nebude to již EIRP, ale spektrální hustota výkonu. DSSSka pojedou na 20dbW/1Mhz, FHSS ka na 10dbW/100khz. V praxi to znamená, že legální provozní výkon DSSS zařízení bude 10dbm v jakékoliv kombinaci zařízení a antény, pro FHSS je to 20dbm. Spektrální hustota výkonu totiž udává výkon v celém spektru, které je u FHSS šíře 5Mhz vs 20Mhz u DSSS, takže DSSS může vyzářit celkově o mnoho méně. Brzy o těchto věcech postnu news na hlavní stranu, včetně toho, jak si mají členové své karty nastavit.

Xchaos > O problémech s konektory vím a průběžně je řešíme výměnou karet. Nová série karet byla objednána již s R-SMA konektory, takže můžete klidně pokračovat v ražení R-SMA jako standartu. Co se týče zastřešování obchodu, bohužel mě nic jiného nezbývá, protože potřebuju dostat pro potřeby CZFree.Net velmi specifická a vychytaná zařízení, jako například nové LinuxAP, často se specifickými úpravami od výrobce (zákaznické obvody, atd.). Nikdo z obchodníků toto neřeší a jenom posílá dále hotové kusy . Souhlasím s výtkami a do budoucna bude obchodování Alphawave v režii dalších lidí, co se budou věnovat výhradně této činnosti. Kvalita a spokojenost těch, kteří u nás nakoupí, je pro mě prvořadým činitelem.

Old Post 25.02.2003 v 19:42
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Re: Haha, cenzura :) Příspěvek č. 7 

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.02.2003 v 19:46
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 8 

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.02.2003 v 19:48
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 9 

Je stale ve Tvych podminkach, ze si nechas platit za tranzit?

Jinak zbytecne kvoutnout 1833 slov opravdu vypovida o Tve urovni a ohledu k ostanim lidem ....

__________________

Naposledy upravil Fyzik 25.02.2003 v 20:15

Old Post 25.02.2003 v 20:12
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 10 

Pri transportu dat od poskytovatele k zakaznikovi ano - po CZFree.Net byl a vzdy je traffic VOLNY

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.02.2003 v 20:20
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Příspěvek č. 11 

Hmm tak to se xchaosovi ani nedivim, ze se s tebou prestal bavit. Uvedomil sis, ze kdyby se takhle vycurane choval kazdej, tak by zadny CZF neexistovalo?

__________________

Old Post 25.02.2003 v 20:27
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woody
Member

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 448

Příspěvek č. 12 

Old Post 25.02.2003 v 20:40
woody je offline   Click Here to See the Profile for woody   Find more posts by woody   Click here to Send woody a Private Message     Visit woody's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 13 

woody to je spatne pochopeno - viz predchozi diskuze - da se najit pres hledani. Tam je vse vysvetleno a rozpitvano dopodrobna. Fyzik - vsechny gateways se kterymi jsem se bavil model uznaly a pouzivaj. Vic k tomu nemam.

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.02.2003 v 20:44
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
java
Newbie

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 87

Co k tomu říct ? Příspěvek č. 14 

Na spor DEU vs. Cijoml lze pohlížet z různých úhlů. Pokud ale uplatníme pravidlo, že člověk se má hodnotit podle činů a ne podle řečí - potažmo v našem případě jak je prospěšný CZFree, můžu pouze konstatovat, že by? jsem se osobně svým dílem zasloužil o zprovoznění Cijomlova AP před NECELÝM ROKEM, dodnes, pokud je mi známo, není k jeho AP nikdo připojen.
Sám provozuji AP v oblasti Dědina (node Dědina Router) a Ruzyně (node JAVA-II) a počet připojených členů čítá asi 15 lidí ( k AP Dědina Router je připojen i Cijoml ).
O hybné síle DEU, která spustila pozoruhodnou lavinu, snad nelze pochybovat. A myslím, že dle rčení "kdo nic nedělá - nic nezkazí" si DEU v některých případech zaslouží jistou míru tolerance.

Ne vždy se vše povede. Tuhle zkušenost má snad každý.

JAVA.

__________________

Naposledy upravil java 25.02.2003 v 20:49

Old Post 25.02.2003 v 20:46
java je offline   Click Here to See the Profile for java   Find more posts by java   Click here to Send java a Private Message   Click Here to Email java     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 15 

jojo java mi pomahal se svym notasem testovat routing u linuxu, kdyz jsem mu ukazoval, jak pres wifi a gprs na net a potom mi okonektoroval kabel k moji smerovce - dekuju

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 25.02.2003 v 20:58
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mitch
Junior Member

Registrován: 27.05.2002
Příspěvků: 113

hmmm... Příspěvek č. 16 

eeech, javo priteli... nech na hlave dokud neokusis sam...

ta relativni expozice je takova zvlastni - they can both be wrong...

mitch

__________________

There are only 10 types of people in this world:
Those who understand binary, and those who don't.

Old Post 25.02.2003 v 21:00
mitch je offline   Click Here to See the Profile for mitch   Find more posts by mitch   Click here to Send mitch a Private Message   Click Here to Email mitch     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz