CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Jakej má cca zisk plechovková antena???
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 17 

sektkal sem se prave s hodne navodama a nikde nic pod 30mm nebylo a vzheldme k tomu ze ty plechovky mam a delam tak muzu rict ze to je ok

Old Post 17.02.2003 v 14:56
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 18 

Old Post 17.02.2003 v 15:01
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 19 

howto je al enevim kde.. :(( snad to do vecera najdu

Old Post 17.02.2003 v 15:03
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20 

Naposledy upravil vlada-strizkov 17.02.2003 v 15:18

Old Post 17.02.2003 v 15:14
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 21 

jj to je presne ten link co sem ti jednou pejstoval mam takovej dojem ))

Old Post 17.02.2003 v 18:06
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arcon
Newbie

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 23

Upravena kourova roura Příspěvek č. 22 

Coz vyzkoset pridelat kus plechu na konec kourovy roury od kamen? Udajne pri prumeru cca 9 cm ma byt nejlepsi zisk pri delce roury kolem 50 cm...

__________________

Arcon; Go Wireless!

Old Post 18.02.2003 v 12:24
Arcon je offline   Click Here to See the Profile for Arcon   Find more posts by Arcon   Click here to Send Arcon a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 23 

Ještě dotaz. Chápu, že trychtýř má pozitivní vliv na zisk příjmu. Ovlivňuje ale nějak taky vyzařování? Já si to nějak nedovedu představit.

Old Post 18.02.2003 v 15:52
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24 

Úhel vyzařování se s rostoucím ziskem úměrně zmenšuje, jinak by to bylo perpetum mobile

Úhel vyzařování není totožný s úhlem otevření trychtýře.

Old Post 18.02.2003 v 16:22
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smile Inside
Member

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 338

Příspěvek č. 25 

tedka jdu akorat vyzkouset jeste jake je rozdil mezi cca 30 mm velkym zaricem a mezi 25 mm zaricem..

Old Post 18.02.2003 v 16:38
Smile Inside je offline   Click Here to See the Profile for Smile Inside   Find more posts by Smile Inside   Click here to Send Smile Inside a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 26 

Old Post 18.02.2003 v 23:32
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27 

Old Post 19.02.2003 v 11:11
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wanthalf
Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 316

Zisk parkovky me prekvapuje Příspěvek č. 28 

Ahoj,
nevim jakej ma zisk moje parkovka, ale zatim jsem se nestacil divit. Prave jsem vyzkousel spojeni s nasim novym testovacim AP a nestacil jsem se divit. Na vzdalenost 1,7km jsem chytal signal na -65dB, za zavrenym oknem to bylo -75dB. Nevim, jestli ta cisla odpovidaji skutecnosti, nicmene to jelo udajne na 11Mbps. Bohuzel jsem nemel na cem otestovat prenos, na druhe strane zjevne nebezel ani anonymni FTP - odmitlo me to. Ping byl bez problemu, dokonce i kratky floodping asi 650 paketu. Ani se mi tomu nechce verit. Jak tak pocitam podle vzorcu, vychazi mi to skutecne na zisk k tem 15dB, i kdyz nemam s cim srovnavat. Antena na druhe strane je sektorovka 10dB, takze je vylouceno, aby tamni vysilac jel nad povolenym limitem (aspon ne o vice nez nejaky ten decibelik dva), i kdyby byl momentalne treba neregulovany, protoze neco museji sezrat snury, konektory a bleskojistka.

Wanthalf

Old Post 19.02.2003 v 22:43
wanthalf je offline   Click Here to See the Profile for wanthalf   Find more posts by wanthalf   Click here to Send wanthalf a Private Message     Visit wanthalf's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada Zuzjak
Junior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 170

Příspěvek č. 29 

Old Post 16.04.2003 v 14:30
Lada Zuzjak je offline   Click Here to See the Profile for Lada Zuzjak   Find more posts by Lada Zuzjak   Click here to Send Lada Zuzjak a Private Message   Click Here to Email Lada Zuzjak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

plechovka x pánvička Příspěvek č. 30 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 18.04.2003 v 12:30
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Hnusné párky, ale výborná plechovka!!! Příspěvek č. 31 

__________________

Naposledy upravil Stay d 19.04.2003 v 01:21

Old Post 18.04.2003 v 14:27
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cvachtal
Newbie

Registrován: 22.01.2003
Příspěvků: 87

Wink Ach ty plechovky ... Příspěvek č. 32 

Přidělal jsem k párkovce trychtýř a za stejných podmínek jsem získal podle netstumbleru nula až +6 dBm podle podmínek (den-noc aj.).Teď se zabývám myšlenkou použít tu plechovku jako ozařovač paraboly (takový oválný za satelitního přijímače - neříká se jí off-set? ). Jenom si nejsem jistej dvouma věcma:
1)do ohniska dát ústí plechovky nebo zářič?
2)vlada-strizkov tady psal ...je daleko lepší když klienti AP jedou směrovými anténami ... Takže z hlediska směrovosti je lepší samotná plechovka nebo parabola?

__________________

Never say never!

Old Post 04.05.2003 v 14:35
cvachtal je offline   Click Here to See the Profile for cvachtal   Find more posts by cvachtal   Click here to Send cvachtal a Private Message   Click Here to Email cvachtal   Visit cvachtal's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz