CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > POMOOOC! Nahle mi neco zacalo rusit signal :-(
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Exclamation POMOOOC! Nahle mi neco zacalo rusit signal :-( Příspěvek č. 1 

Uz cca 2 mesice se vpohode pripojuju ze Stresovic na node JH v Bohnicich, ale najednou mi neco od minuleho tydne zacalo desne rusit spojeni a to dost zvlastnim zpusobem. Signal mam docela dobry, ale vzdy cca po 5-ti minutach se mi signal ztrati, po chvili naskoci -jede zase fpohode asi tech 5 min a zase vypnuto/zapnuto :-/

Cim to muze byt?? Je dost zvlastni ze spojeni je good- pak se vypne- a zase good?!? Nemuze to byt nejaky radar, radioamater breezenet a jakym zpusobem to lze zjistit?

Taky se cca pred tydnem, kdy zacall moje problemy objevil nejaky dost silny signal v Dejvicich nejdriv byl bez essid ale nyni se asi pojmenoval PrahaNetwork... nevite co je to zac? Mam pocit, ze je to presne to, co tady zacina rusit :-/

Predem diky za jakekoliv rady.

__________________

=node karlos-orechovka=

Naposledy upravil [Y2k]Trinit][ 15.02.2003 v 21:30

Old Post 15.02.2003 v 21:25
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Re: POMOOOC! Nahle mi neco zacalo rusit signal :-( Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 15.02.2003 v 21:30
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 3 

najit, upozornit, kdyz neodstrani, tak na CTU a na soud...jinak to nejde

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 16.02.2003 v 00:05
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 4 

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 16.02.2003 v 11:08
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 5 

taky jsem zaznamenal nahodne vypadky v dusledku ruseni. networkpraha chytam na suchdole asi 50dB. prasata jsou to.

Old Post 16.02.2003 v 11:31
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 6 

__________________

=node karlos-orechovka=

Naposledy upravil [Y2k]Trinit][ 16.02.2003 v 12:17

Old Post 16.02.2003 v 12:11
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cijoml
Prudič

Registrován: 20.06.2002
Příspěvků: 735

Příspěvek č. 7 

rozhodne je upozornete tak, ze jim v kopii preposlete e-mail smerovany na CTU - uvidite, ze to FAKT pomuze Je to vyzkousene

__________________

I am the Linux/UNIX user only!!! It is because of Linux/UNIX is like teepee. No Windows, no Gates, Apache inside!!!

Old Post 16.02.2003 v 12:26
cijoml je offline   Click Here to See the Profile for cijoml   Find more posts by cijoml   Click here to Send cijoml a Private Message   Click Here to Email cijoml   Visit cijoml's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 8 

otazka je, kde na ne vzit ten mail? lepsi antena nepomuze, ja mam na obou stranach 24dB sita na cca 2km spoji JH-suchdol.

Old Post 16.02.2003 v 12:32
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 9 

Tak se mi dneska rano vratil signal na uroven pred tydnem, opet link quality 38... No, ale kdyz uz jsem tu 24db antenu mel, tak jsem ji na strechu dal a hle, stabilne mam link quality 60..)
Inu nerikam, ze se mi to nelibi... ) Kazdopadne lepsi antena dela divy!

Plysak

__________________

Old Post 16.02.2003 v 13:15
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 10 

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 16.02.2003 v 13:32
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Junior Member

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 216

Příspěvek č. 11 

ja uz na antene nemam moc co zlepsovat, pokud si nechci poridit plnou parabolu - nechci. nicmene porad na ne muzem poslat CTU, coz se mi teda moc nechce, ale jestli nebude jina moznost...

Old Post 16.02.2003 v 15:11
lunix je offline   Click Here to See the Profile for lunix   Find more posts by lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Click Here to Email lunix     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 12 

__________________

Old Post 16.02.2003 v 16:46
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 13 

Tak jsem konecne zpatky v Praze a hned jsem se vrhnul k NetStumbleru.....

V Dejvicich jsem objevil tyhle novy dve MAC adresy bohuzel bez ESSID : 00022d509350 a 00022d6610ae .....

hlavne ta prvni to dost pere :-/ zadnou essid jsem u toho nenasel a tak netusim o koho jde :-/ Kdyz mi net jel jeste vpohode, tak tohle na obzoru nebylo. Nevim, jestli to je ta PrahaNetwork co identifikoval phiL.

Nevite, komu patri tyhle MACs????

....jo taky tady zacal vysilat net_dejvice ... kdo to je??

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 16.02.2003 v 19:04
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phiL
Junior Member

Registrován: 21.10.2002
Příspěvků: 120

re: mac Příspěvek č. 14 

Jojo, ty mac jsou PRAHANETWORK a PRAHANETWORK1, vsiml jsem si prave tech 2 novejch zdroju signalu uz nakou dobu, pak jsem si vsiml, kdyz tam byly chvili ty PRAHANETWORK a ta jedna MAC urcite koncila AE (rozumej u obou, bez i s SSID). Takze potvrzuju, jsou to ty samy.

Old Post 16.02.2003 v 21:12
phiL je offline   Click Here to See the Profile for phiL   Find more posts by phiL   Click here to Send phiL a Private Message   Click Here to Email phiL   Visit phiL's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkArt
Senior Member

Registrován: 31.08.2002
Příspěvků: 709

kuakm Příspěvek č. 15 

Old Post 16.02.2003 v 21:35
DarkArt je offline   Click Here to See the Profile for DarkArt   Find more posts by DarkArt   Click here to Send DarkArt a Private Message   Click Here to Email DarkArt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imperator
Newbie

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 16 

__________________

imperator/ZAP-02

Naposledy upravil imperator 17.02.2003 v 07:57

Old Post 17.02.2003 v 06:59
imperator je offline   Click Here to See the Profile for imperator   Find more posts by imperator   Click here to Send imperator a Private Message   Click Here to Email imperator   Visit imperator's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz