CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kladno > Bustehrad
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

nový pohled Příspěvek č. 81 

Naposledy upravil Jetson 01.03.2003 v 11:28

Old Post 01.03.2003 v 11:24
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 82 

burt,
sem back z hor.
koukal sem na tu fotku, a vidim to na dalekohled.
jestli sem to ztech ctverecku dobre poznal, tak bys mohl videt od 4 patra vyse.
mno kontakty na drustvo uz mam, takze na strechu to skusim zaridit. potahame dratecky.
kazdopadne bych asi zajel s dalekohledem a jeste to skouknul.

dam vedet jak dopadne ups, a mohl bych na strechu nekdy od stredy vecer jenom tak mirit na tebe jako test. a to uz musi jit ).

__________________

Old Post 01.03.2003 v 18:11
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaSt
Member
zastupce cloudu 10.102


Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 83 

Nazdar vsichni, tak kolem SILA v Bustehrade se zatim nic nedeje, protoze radi chripka. Myslel jsem ze mi slehne, kdyz jsem dorazil rano v 7:30 do Zdic, kde ma ta firma generalni stab na jednani s panem reditelem, ktery lezel doma s chripkou a ani se neobtezoval zrusit schuzku. Tomu rikam obchodni pristup k budoucimu obchodnimu partnerovi :-(
Ale nezahalel jsem a nechal jsem zaregistrovat klfree.net a pokud si nekdo troufa na vytvoreni takoveto konference, tak se mi ozvete ..... at muze VELKY BRATR poslouchat a ne skodit

Old Post 03.03.2003 v 14:19
JaSt je offline   Click Here to See the Profile for JaSt   Find more posts by JaSt   Click here to Send JaSt a Private Message   Click Here to Email JaSt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

www.klfree.net Příspěvek č. 84 

No to je skvele Strestiku!!!!!!

Ja jsem taky doma z hor, ale narozdil od Jenika jsem na tom ajk ten reditel.

Az budu OK napisu.

Old Post 04.03.2003 v 11:24
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

www.klip.cz Příspěvek č. 85 

Dneska mi dorazila 24dB anténa z klipu. Nevím, jestli je prase dodavatel, nebo přepravce (přeci jen bych podezříval spíš PPL), ale pár drátů na sítu se musí znovu nabodovat (btw nemáte někdo možnost?). Ovšem co mne překvapilo víc, byla přiložená Yagina a to celé za cenu 2403,40 včetně dopravy a DPH.

Takže jen co se mi podaří někam připojit, a dostanu se do stádia funkčnosti a nepotřeby, bude k mání Yagina. (Řekněme za dvoukilčo?).

2Strestik> momentálně hraju také na pana ředitele, ale jen co mi bude lépe, rád bych vyzkoušel proti Tobě směrovku, jestli se nám 24dB nepodaří pokořit přírodu.

Jo a taky jsem byl ujištěn, že ADSL bude pro Buštěhrad dostupné během 3 měsíců. Myslím, že to zní také zajímavě, protože při 1500,- měsíčně už se dá docela dělit.

Naposledy upravil Jetson 06.03.2003 v 07:48

Old Post 04.03.2003 v 13:32
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Beny
Junior Member

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 261

To ADSL Příspěvek č. 86 

Jsem se taky pidil po moznosti posilit linku pomoci ADSL.

Od Nextry je to dokonce bez zrizovacich polatku!!!!!!!!!!!!! A jeste tohle, da se i u Basic programu zaplatit pevna IP. To se u Telecomu neda.

Jen je jeden dost velky problem. U tarifu Basic se musite prihlasit ne nejaky servr a pak je teprv spojeni, tudiz nevim jak by se to delalo, kdyby se na modem pristupovalo, jako na branu do netu po lokalni siti. Dalo by se prihlasit a pak to zapojit do site, ale co potom, kdyby spadlo spojeni.

Taky nevim, jestli Telecom to nejak nevypina sam.

Old Post 04.03.2003 v 19:10
Beny je offline   Click Here to See the Profile for Beny   Find more posts by Beny   Click here to Send Beny a Private Message   Click Here to Email Beny   Visit Beny's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re klfree / jetson Příspěvek č. 87 

strestiku ty potvoro, tys mne predbehl :p).
ja sam sem si tu registraci rozmyslel tesne pred poslanim formulare :ú) Jeste tenkrat mne to pripadalo nepodstatny.

Mno mas domenu, co sni budes delat ?.

kde hostujes ?....
hoy

jetson: hele, takze ups bude doma tak do konce tydne, takze pak vylezu na strechu. radsi bych te lovil tou yagi nece se mne montovat ten pigratil , vis jak ho mam ve zdi.
nebo sundam antenu ale musel bych sehnat SMArw-to-Nmale/female. u toho nka je to jedno. female bych radsi, abych nemusel tahat tu dvoumetrovou redukci a lest sni na strechu.
no napadlo mne toto.
nekdy vecer se vyskrabu na strechu, nebo o veekend. chytnu antenu do ruky, AP budu napajet z UPS prednastavene na v AP modu, aby sme mohly testnou tu konektivitu ze strechy. Treba by se pak dalo uvazovat o tom stozaru.

Ale uprimne, ted momentalne sem no money, potreboval sem telefon a tak sem si objednal SE T68i. Doufam ze neprodelam )).

__________________

Naposledy upravil jenik 04.03.2003 v 19:31

Old Post 04.03.2003 v 19:28
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

2 jenik Příspěvek č. 88 

O.K. budu doufat, že se to o víkendu vydaří. Dneska už mám jen 38,3°C, tak do víkendu snad budu fit.
Pigtail, co jsem měl do foroty, jsem už prodal. Jo T68i jsem chtěl taky, ale zrovna nevyšly errortel body na firmě a potom už jsem jí zase viděl a zůstal u 7110. Až udělaj zas nějaký telefon, který bude hezký ale taky ho najdu v kapse, tak jdu do něj.:o)

S prachama jsem taky hooodně mimo. Ono nakoupit AP a anténu a ještě to retušovat před ženou je na jednu výplatu moc velké sousto. Alespoň, že konektory, kabely atd., jsem nekupoval.

Pokud bys vzal s sebou dalekohled, tak můžeš cestou z práce přibrzdit a juknout od nás k Vám. Už jsi zkoušel koukat na Buštík?

Old Post 04.03.2003 v 20:23
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 89 

kokat ?
nebylo dost svetlo

ktem mobilum ja co T800 to je narez :p) 28kkc kurva drat
dobrej palmik ).

du spat. o vekendu poresime.
caf

__________________

Old Post 04.03.2003 v 22:12
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaSt
Member
zastupce cloudu 10.102


Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 25

Re: re klfree / jetson Příspěvek č. 90 

Old Post 05.03.2003 v 08:41
JaSt je offline   Click Here to See the Profile for JaSt   Find more posts by JaSt   Click here to Send JaSt a Private Message   Click Here to Email JaSt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 91 

__________________

Old Post 05.03.2003 v 18:52
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

2 jenik Příspěvek č. 92 

Hele, možná by bylo víc než střecha, zajímavější zapůjčení té Střeštíkovo antény. Nech si to projít hlavou.

Old Post 06.03.2003 v 07:52
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jenik
Junior Member

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 296

re Příspěvek č. 93 

hele jestli ces tak ja zejtra dotahnu tu upsku domu
ty pak v sobotu otocis na mne
zacnes vysilat
prijedes sem scim chces
a tady to zmerime
aspon si prohlidnes strechu

jinak sundam klidne antenu , ale potreboval bych tu redukci revers SMA na Nko cokoliv a booka. aby sme na to mohly lookovat.

hoy

__________________

Old Post 06.03.2003 v 18:18
jenik je offline   Click Here to See the Profile for jenik   Find more posts by jenik   Click here to Send jenik a Private Message   Click Here to Email jenik   Visit jenik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

re Příspěvek č. 94 

To je vše fajn, ale já ten pigtail navíc nemám a ani nemám koho oslovit.

Takže to asi zatím necháme spát. Jediné co by se dalo zkusit, je ta 24dBi anténa od strestika od Tebe z balkónu, namířená s dalekohledem proti mě.

Old Post 06.03.2003 v 19:11
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaSt
Member
zastupce cloudu 10.102


Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 95 

Muzu poskytnout PCMCIA kartu AVAYA (Lucent technologies) a prislusny pigtail na N/female (.... kabel a antenu, ale to uz jsem jednou psal).

Old Post 07.03.2003 v 08:48
JaSt je offline   Click Here to See the Profile for JaSt   Find more posts by JaSt   Click here to Send JaSt a Private Message   Click Here to Email JaSt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaSt
Member
zastupce cloudu 10.102


Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 96 

Notebooka mam taky, ale toho pujcim jenom s obsluhou :-)

Old Post 07.03.2003 v 08:51
JaSt je offline   Click Here to See the Profile for JaSt   Find more posts by JaSt   Click here to Send JaSt a Private Message   Click Here to Email JaSt     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:47.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz