CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 47484950515253545556575859 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Toz Příspěvek č. 833 

ja sa taky objavim, asi i s Pilbou...jo a Johanko vezmu ti mapu.....

Old Post 15.02.2004 v 21:19
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

jo jasně taky dorazim Příspěvek č. 834 

tak jo

zitra se s vami rad poznam

vaclav

otec ap čakovice

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 15.02.2004 v 22:06
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mage111
Newbie

Registrován: 31.10.2003
Příspěvků: 56

sraz Příspěvek č. 835 

Omlouvam se,ze jsem na sraz nedorazil,ale byl jsem minuly tyden na horach a dozvedel jsem se o nem az v pondeli vecer.
Muzete mi prosim nekdo napsat,co duleziteho se dojednalo??

Dik,Mage

__________________

Be free,if you can!

Old Post 17.02.2004 v 09:36
mage111 je offline   Click Here to See the Profile for mage111   Find more posts by mage111   Click here to Send mage111 a Private Message   Click Here to Email mage111     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

sraz Příspěvek č. 836 

__________________

Naposledy upravil simandl 18.02.2004 v 01:21

Old Post 18.02.2004 v 01:04
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptu
Newbie

Registrován: 28.02.2004
Příspěvků: 1

novacek Příspěvek č. 837 

Ahoj, rad bych se pripojil, ale jako novacek tapu. Precetl jsem tady co se dalo a v necem jasno nemam. Muzete poradit? Hardware nebude problem. Bydlim na Zandovske, nejblizsi AP je Lindik, pak Kasik a Yenik. Na zadneho z nich nevidim primo. Da se to i tak? Jak, kde a s cim mam zacit? Diky.

Old Post 28.02.2004 v 17:08
ptu je offline   Click Here to See the Profile for ptu   Find more posts by ptu   Click here to Send ptu a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gondo
Newbie

Registrován: 16.01.2004
Příspěvků: 7

Re: novacek Příspěvek č. 838 

__________________

Skydive!
--
Gondo

Naposledy upravil Gondo 28.02.2004 v 17:56

Old Post 28.02.2004 v 17:23
Gondo je offline   Click Here to See the Profile for Gondo   Find more posts by Gondo   Click here to Send Gondo a Private Message   Click Here to Email Gondo   Visit Gondo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matej84
Newbie

Registrován: 16.03.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 839 

ahoj bydlim v kostomlatsky 684/2 - přímý výhled na gymnazium českolipská a paneláky za ní a taky na parkoviště a dál směrem k OBI. chtěl bych se připojit hlavně na internet a tak zjiš?uju jestli by to šlo nebo ne předtím než budu kupovat anténu atd. ještě mam brachu v chtěšovský cca 100 m ode me. muj bod je zanesen pod jmenem maej84 na mape ale asi neni přesně protože se to do těch polí blbě trefuje za jakykoliv info díky snad se dva lidi navic na financovani wi-fi sitě budou hodit, ne?
diky matej (matej.pec@seznam.cz)

Old Post 16.03.2004 v 16:38
Matej84 je offline   Click Here to See the Profile for Matej84   Find more posts by Matej84   Click here to Send Matej84 a Private Message   Click Here to Email Matej84     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Příspěvek č. 840 

2 Matej
prosím chvilku vydrž
na nódu flick bude router (záleží to bohužel i na mě a já nestíhám) a AP takže se budete moct oba připojit
možná už teď uvidíš na yenika ale to by bylo třeba vyzkoušet

Prosím tě anténu ani kabel nekupuj. To se dá za pár korun vyrobit. Lepší bude když ty peníze použijeme na postavení toho AP u flicka.

hezký den

__________________

Old Post 16.03.2004 v 17:44
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matej84
Newbie

Registrován: 16.03.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 841 

tak jsem se uz spojil s wlkem a michalkem a zkusim se sejit nejak s flickem. uz se v tom zacinam orientovat a snad to tady na novym prosek pojede. jinak jsem cetl nejake maily ktere mi preposlal wlk a koukam ze je potreba router - mame jeden plonkovej SMC Barricade router se 4 vstupama (snad) tak jestli na neco je tak ho muzem hodit k flickovy aby se nemusel novej kupovat...snad se to tady nejak rozjede protoze jsem pripojenej pres gprs a to je bída

Old Post 17.03.2004 v 00:06
Matej84 je offline   Click Here to See the Profile for Matej84   Find more posts by Matej84   Click here to Send Matej84 a Private Message   Click Here to Email Matej84     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panelak
Newbie

Registrován: 16.03.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 842 

Ahoj, bydlim na Mazance, to je neco jako hotel-ubytovna. Sedmipatrova budova mezi bodama djdodo a orgj, jak jsem si podivala na vase mape. Svuj bod (zem. šířka 50° 7' 23" zem. délka 14° 28' 26") jsem jeste tam zatim nepridala.
Primy vyhled mam na parkoviště a nejake nizke domicky, za nima 4 velky paneláky a taky za nima je trochu videt kaufland (smerem na severovychod). Takze mam okno spis smerem k Proseku (na vychod ode mne) nez k Paze 8. Jeste vedle mam nejakku vežičku, vypada jako vodarna či co. Chtěla bych se připojit na internet, ale nevim jestli to v mem pripade jde. A jak, a kolik to tak bude stat? Co k tomu musim udelat? Muzete mne neco poradit?
Predem dikuji.

Old Post 17.03.2004 v 15:50
Panelak je offline   Click Here to See the Profile for Panelak   Find more posts by Panelak   Click here to Send Panelak a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re:panelak Příspěvek č. 843 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 17.03.2004 v 16:25
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 844 

__________________

Old Post 18.03.2004 v 02:27
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panelak
Newbie

Registrován: 16.03.2004
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 845 

Ahoj, pridala jsem bod na mapu. Pojmenovala ho Mazanka. Jsem nejbliz k Djdodo, ale bohuzel okna mam najinu stranu (spis vychod), takze ho nevidim. Vadi to? Ale ve prim viditelnosti mam Orgj, nevim jestli Kozel (to si dneska vecir podivam z okna) a Kobylky AP (thundernet). Tak nevim...
Jeste ze nemam zatim zadnej hardware. Musim si ho vybrat a koupit. Mozne zitra-pozitri budu mit cas. Jinak pristi tyden jsem pric.

Diki za vsichni pripominky a rady.

Old Post 18.03.2004 v 16:10
Panelak je offline   Click Here to See the Profile for Panelak   Find more posts by Panelak   Click here to Send Panelak a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hermesck
Newbie

Registrován: 14.11.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 846 

Old Post 18.03.2004 v 19:45
hermesck je offline   Click Here to See the Profile for hermesck   Find more posts by hermesck   Click here to Send hermesck a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Ahoj Příspěvek č. 847 

určitě děkujem za nbídku nejaké harampádí bych klidně odebral chybí mne vetráček a zdroj spíš celý case.:( Je to na link AP.

__________________

Old Post 18.03.2004 v 23:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanjasko
Newbie

Registrován: 15.12.2003
Příspěvků: 7

Wink Připojení Prosek-Jablonecká Příspěvek č. 848 

Zdravím všechny freenetáky,

je to můj první příspěvek, první nesmělé krůčky k připojení..proto omluvte případné moje laické dotazy..
Věc se má tak, že zhruba v půlce dubna se budeme stěhovat na Prosek (Jablonecká 3), tudíž už předem sháním dobré a ne moc předražené neomezené připojení.. Z letmého zkoumání dizkusních příspěvků jsem vyrozuměl, že Prosek, tudíž i Jablonecká ulice, jsou na tom v tomto ohledu dobře, a že by neměla v cestě stát snad nijaká závažná překážka..
Jelikož s prací v síti nemám moc zkušeností, a nevím "jak nato", obracím se na vás všechny, co by jste mi byli ochotni nápomoci úspěšně zvládnout tuto operaci.
Ptám se tedy :
Jaký HW a příslušenství budu potřebovat ?
Koho mám kontaktovat ohledně připojení ?
Zapoměl jsem se na něco zeptat ?

Předem moc děkuji ...

Old Post 22.03.2004 v 17:06
milanjasko je offline   Click Here to See the Profile for milanjasko   Find more posts by milanjasko   Click here to Send milanjasko a Private Message   Click Here to Email milanjasko     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 47484950515253545556575859 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz