CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 29303132333435363738394041 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

Re: Re: Třeboradice Příspěvek č. 545 

Diky! To je naprosto skvela informace, kterou jsi mi napsal. Mam ted pred sebou dalsi konkretni kroky, ktere musim udelat. Jinak jsi mel samozrejme pravdu. Jsem Trebo1.:-)

Old Post 06.08.2003 v 11:39
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xeus
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 9

Treboradice Příspěvek č. 546 

Ahoj Klapik. Koukám že to máme v Třebo ob ulici. Já jsem nod Xeus. Taky jsem slyšel o tom, že djdodo má něco rozjíždět na cukrovarském komíně, ale nevím nic bližšího. Snažím se ho uhnat na ICQ, ale nějak nereaguje, tak nevím. Máš nějaký plán?

Old Post 10.08.2003 v 15:25
Xeus je offline   Click Here to See the Profile for Xeus   Find more posts by Xeus   Click here to Send Xeus a Private Message   Click Here to Email Xeus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xeus
Newbie

Registrován: 15.06.2003
Příspěvků: 9

Příspěvek č. 547 

Tak už jsem ho sehnal. Zatím je prej ve stádiu vyjednávání, takže uvidíme, co z toho bude.

Old Post 11.08.2003 v 22:25
Xeus je offline   Click Here to See the Profile for Xeus   Find more posts by Xeus   Click here to Send Xeus a Private Message   Click Here to Email Xeus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Pripojeni do Internetu Příspěvek č. 548 

Old Post 12.08.2003 v 14:07
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klapik
Newbie

Registrován: 28.07.2003
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 549 

Old Post 12.08.2003 v 22:46
klapik je offline   Click Here to See the Profile for klapik   Find more posts by klapik   Click here to Send klapik a Private Message   Click Here to Email klapik   Visit klapik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Pripojeni do Internetu Příspěvek č. 550 

__________________

Old Post 13.08.2003 v 00:27
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

setkání Příspěvek č. 551 

__________________

Old Post 15.08.2003 v 10:34
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kuba.konas
Newbie

Registrován: 17.12.2002
Příspěvků: 39

Příspěvek č. 552 

Jee, to je skoda. Budu v Praze nejspis az od stredy. Tak jim to poradne otestujte i za mne.

Old Post 17.08.2003 v 21:05
kuba.konas je offline   Click Here to See the Profile for kuba.konas   Find more posts by kuba.konas   Click here to Send kuba.konas a Private Message   Click Here to Email kuba.konas     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
antonin
Newbie

Registrován: 19.11.2002
Příspěvků: 95

Off topic Příspěvek č. 553 

Old Post 23.08.2003 v 12:42
antonin je offline   Click Here to See the Profile for antonin   Find more posts by antonin   Click here to Send antonin a Private Message   Click Here to Email antonin   Visit antonin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
johanka
Big Sister

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 67

ad zivost Příspěvek č. 554 

Zdar, myslim, ze mrtvolnost fora je zpusobena prevazne tim, ze jsou prazdniny Jinak ja uz jsem zpet, bylo to akcni, GPRS signal byl akorat na posedu pul kilaku za taborem, tak jsme tam lezli s notebookama...
Vetracek na procesoru uz mam promazanej, ale zase drhne zdroj, nicmene do par dnu by router zemljanka mel byt uz zase plne funkcni.
Dnes rano nejak drhla sit - veskery traffic z jarova do inetu jel pres kozla a kobylky, coz asi neni to spravne reseni, ze? Nechtela jsem se v tom vrtat, protoze jsem nevedela, co se tu udalo.
Meli jste ten bobovej sraz? Skoda, ze jsem tu nebyla, uz nejakou dobu se tam chystame podivat

Old Post 25.08.2003 v 12:15
johanka je offline   Click Here to See the Profile for johanka   Find more posts by johanka         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frodo
Úlet

Registrován: 01.08.2002
Příspěvků: 726

Re: ad zivost Příspěvek č. 555 

Old Post 25.08.2003 v 15:35
frodo je offline   Click Here to See the Profile for frodo   Find more posts by frodo   Click here to Send frodo a Private Message   Click Here to Email frodo   Visit frodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarda v
Newbie

Registrován: 12.08.2003
Příspěvků: 5

Nový zájemce Příspěvek č. 556 

Zdravím Prosečáky.
Bydlím v Jablonecké na druhé straně co ostatní a to u polikliniky
v čisle354.Problém je v tom,že je to 1.patro
Mám zájem se k někomu připojit pokud to bude možné. Dík jarda v

Old Post 26.08.2003 v 19:18
jarda v je offline   Click Here to See the Profile for jarda v   Find more posts by jarda v   Click here to Send jarda v a Private Message   Click Here to Email jarda v     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bratrk
Junior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 141

Re: Re: ad zivost Příspěvek č. 557 

Old Post 26.08.2003 v 20:37
bratrk je offline   Click Here to See the Profile for bratrk   Find more posts by bratrk   Click here to Send bratrk a Private Message   Click Here to Email bratrk   Visit bratrk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

topologie Příspěvek č. 558 

__________________

Naposledy upravil simandl 27.08.2003 v 08:56

Old Post 26.08.2003 v 23:24
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yenik
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 84

Win 98 Příspěvek č. 559 

Ahoj lidicky,

mam tu par otazek:

1. Jedete někdo XI-626 na WIN98 ? (nebo Win98 SE)

2. Jake je cislo posledniho firmware XI-626 (a kde stahnu flashovaci SW).

diky yenik (Honza)

Old Post 30.08.2003 v 20:14
yenik je offline   Click Here to See the Profile for yenik   Find more posts by yenik   Click here to Send yenik a Private Message   Click Here to Email yenik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 560 

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 30.08.2003 v 23:31
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 29303132333435363738394041 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz