CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Velká Ohrada
1234567
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
tvrdik
Newbie

Registrován: 23.04.2004
Příspěvků: 2

Re: Co je s b00leanem? Příspěvek č. 81 

Mam pripojene dva body na AP b00lean. Zatimco inet v bode berusin funguje bez problemu s rychlosti okolo 64kb/s, inet v bode sovin je vetsinou skoro nepouzitelny, (rychlost i pod 1kb/s, nebo neni vuberc meritelna) presto, ze mam mit od Andromedy uvolnenou rychlost 128kb/s. Predpokladam, ze mam prirazenou jinou IP adresu, nez za kterou platim Andromede. Boolean neni k sehnani. Vite nekdo jestli za APB00 nekdo supluje v dohledu na APb00? Diky za odpovedi.
tvrdik /sovin, berusin/

Old Post 24.01.2005 v 14:03
tvrdik je offline   Click Here to See the Profile for tvrdik   Find more posts by tvrdik   Click here to Send tvrdik a Private Message   Click Here to Email tvrdik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karyah
Newbie

Registrován: 12.03.2005
Příspěvků: 1

Repoyie Příspěvek č. 82 

Podarilo sa mi zaberat vas signal ,ale stale neviem ake su podmienky na pripojenie k vam.Mohol by mi niekdo pomoct?Dakujem

Old Post 12.03.2005 v 15:18
Karyah je offline   Click Here to See the Profile for Karyah   Find more posts by Karyah   Click here to Send Karyah a Private Message   Click Here to Email Karyah     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Příspěvek č. 83 

Doporucuji procist FAQ a potom forum pro prislusnou oblast (Pripojeni)

__________________

suicide lama killer

Old Post 13.03.2005 v 15:12
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BadMrFrosty
Newbie

Registrován: 19.03.2005
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 84 

First of all I`m sorry for posting in English, I do not speak Czech yet.

I am trying to connect to the access point networ.CZFree.net, I have a good signal but when I try to connect I do not get an IP address. I have added myself to the Map, could someone please tell me what I need to do next?

Many thanks!

Old Post 06.04.2005 v 19:21
BadMrFrosty je offline   Click Here to See the Profile for BadMrFrosty   Find more posts by BadMrFrosty   Click here to Send BadMrFrosty a Private Message   Click Here to Email BadMrFrosty     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Příspěvek č. 85 

__________________

suicide lama killer

Old Post 20.04.2005 v 20:57
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strycek
Newbie

Registrován: 28.06.2004
Příspěvků: 4

smtp server Příspěvek č. 86 

zdravim,
poradi mi prosim nekdo nastaveni smtp serveru. jsem pripojenej pres b00 a andromedu, a b00 je v ilegalite.
dekuju strycek

Old Post 22.05.2005 v 11:29
strycek je offline   Click Here to See the Profile for strycek   Find more posts by strycek   Click here to Send strycek a Private Message   Click Here to Email strycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Re: smtp server Příspěvek č. 87 

__________________

suicide lama killer

Old Post 24.05.2005 v 20:11
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strycek
Newbie

Registrován: 28.06.2004
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 88 

dekuju, dal jsem to nejjednodusi (smtp.iandromeda.cz) a ono to FUNGUJE. nevim co na tom b00leanovi vsichni mate. on vi proc neni k dosazeni, aspon se lidi trochu snazej.

Old Post 24.05.2005 v 20:16
strycek je offline   Click Here to See the Profile for strycek   Find more posts by strycek   Click here to Send strycek a Private Message   Click Here to Email strycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROOTen
Junior Member

Registrován: 15.09.2003
Příspěvků: 194

Příspěvek č. 89 

__________________

suicide lama killer

Old Post 27.05.2005 v 14:25
ROOTen je offline   Click Here to See the Profile for ROOTen   Find more posts by ROOTen   Click here to Send ROOTen a Private Message   Click Here to Email ROOTen   Visit ROOTen's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Příspěvek č. 90 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 28.05.2005 v 11:01
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strycek
Newbie

Registrován: 28.06.2004
Příspěvků: 4

Pripojeni pres andromedu Příspěvek č. 91 

Zdravim , hledam nestastniky pripojeny pres andromedu. Po mesici provozu uz mi internet zase nejde a tak se snazim zjistit co se deje (bohuzel longer je za stromem). Je chyba u nich nebo u me? Na b00 se pingnu, ale jinak nic. Poradi nekdo.
strycek
Nejde inet a tak pokud bude mit nekdo zavazne info, tak 723 504491. Moc dekuju

Old Post 20.06.2005 v 11:23
strycek je offline   Click Here to See the Profile for strycek   Find more posts by strycek   Click here to Send strycek a Private Message   Click Here to Email strycek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b00lean
Newbie

Registrován: 27.01.2003
Příspěvků: 73

Ukonceni provozu AP b00 Příspěvek č. 92 

Old Post 12.08.2005 v 10:28
b00lean je offline   Click Here to See the Profile for b00lean   Find more posts by b00lean   Click here to Send b00lean a Private Message   Click Here to Email b00lean     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka.kejval
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 21

Příspěvek č. 93 

milé děti,
no tak když teda b00 končí, vystrčil jsem anténu z okna já, no
nevim kolik z vás na mě vidí, ale třeba někdo jo
je to uzel kejvi-jih
kdyžtak jsem na mailu kejval sabris cz

Old Post 16.08.2005 v 10:38
jirka.kejval je offline   Click Here to See the Profile for jirka.kejval   Find more posts by jirka.kejval   Click here to Send jirka.kejval a Private Message   Click Here to Email jirka.kejval     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hrosi
Newbie

Registrován: 16.08.2005
Příspěvků: 9

Rád bych se připojil na Píškové 1948 Příspěvek č. 94 

Dobrý den přátelé,

rád bych se připojil k CZFree.net na Píškové 1948. Podle mapy je kousek ode mně uzel Coral a Niumi (v rekonstrukci), ani jednoho ale nevidím :-( Občas moje karta chytí CZFree.net.b00, B00lean ale deklaruje že to za pár dní definitivně zabalí. (Mimochodem, stránky hospody "Čertův mlýn" jsou fantastické, musím se tam vydat na jedno). Na Jirku Kejvala nevidím, jsme první patro a tak jsme trošku "utopení v kopci".

Mám AP D-link WDL.2100AP, umí to i funkci klienta (ověřeno) a hlavně by to mělo umět funkci "repeater". Zkoušel jsem to na sousedovi co má UPC Chello a Ovislink na 11 kanále. Signál mi to opakuje a tuze pěkně zesiluje, ale přidělení IP adresy DHCP serverem Ovislinku to vykomunikovat neumí. Nebo chce nějaké zvláštní nastavení, cojávím ?

Umíte mi prosím někdo poradit:

1) jak a přes koho se můžu připojit k CZFree.net ?

2) co může být příčinou že můj AP v režimu "repeater" nevykomunikuje s Ovislinkem přidělení adresy pro WiFi karty v dosahu ? Co můžu zkusit nastavit ?

Děkuju moc za radu,

Michal

Old Post 16.08.2005 v 21:28
Hrosi je offline   Click Here to See the Profile for Hrosi   Find more posts by Hrosi   Click here to Send Hrosi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirka.kejval
Newbie

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 21

Re: Rád bych se připojil na Píškové 1948 Příspěvek č. 95 

Old Post 17.09.2005 v 17:25
jirka.kejval je offline   Click Here to See the Profile for jirka.kejval   Find more posts by jirka.kejval   Click here to Send jirka.kejval a Private Message   Click Here to Email jirka.kejval     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vurmik
Newbie

Registrován: 26.10.2003
Příspěvků: 4

jaroslava foglara Příspěvek č. 96 

Zdravim lidicky
ve wifi jsem absolutni neznalec. bydlim v ulici jaroslava foglara, yvzheld z okna mam na panelaky ve smeru velka ohrada. pred casem jsem si pujcil wifi od notebookua neco jsem tam nasel, ale nikam mne to nepusitlo. muzete mi dat nejak vedet, co a jak mam udelat, abych se pripojil. diky moc.

vurmik

PS: na vsech baracich, co jsou kolem, tak je nainstalovana wifi antena, nemaji tam nejakou spolecnou sit??

Old Post 07.11.2006 v 10:43
Vurmik je offline   Click Here to See the Profile for Vurmik   Find more posts by Vurmik   Click here to Send Vurmik a Private Message   Click Here to Email Vurmik   Visit Vurmik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234567  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz