CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > ISM 5.8 a 24Ghz ?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

ISM 5.8 a 24Ghz ? Příspěvek č. 1 

Old Post 24.01.2003 v 15:26
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 2 

Tehoz se da dosahnout i s Z-COM XI626, porotoze umi regulaci vykonu, takze tu velikou antenu lze legalne pouzit. Muze se tu nekdo rozepsat o technologiich, cenach a rychlostech v dalsich ISM pasmech, nez jen 2.4GHz?

Coze?? Co to je, 660nm na 71km???? To je nejaka halucinace? Jakou rychlost to zvlada? A to ma jen jednu 50mW LEDku? To neni mozny...

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 24.01.2003 v 15:59
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Příspěvek č. 3 

Old Post 24.01.2003 v 16:12
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-=RYS=-
Senior Member

Registrován: 24.01.2003
Příspěvků: 2424

Příspěvek č. 4 

Old Post 24.01.2003 v 16:21
-=RYS=- je offline   Click Here to See the Profile for -=RYS=-   Find more posts by -=RYS=-   Click here to Send -=RYS=- a Private Message     Visit -=RYS=-'s homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldapo
Senior Member

Registrován: 20.12.2002
Příspěvků: 1018

Příspěvek č. 5 

Tož mě z btv.cz dosel prospektik s cenikem ze do měsíce hodí na trh svoje 24GHz pojítko.Moc jsem to nesledoval po technické stránce to má pořád jen 17Mb/s (asi to upekly na stávající části elektroniky) a dosah spíš jak sami uvádějí pro zarušená místa na 5 a 10.5GHz čili jen 2-5km dle antén.Cena od 150tis+DPH .No kdyby nahodili za tu cenu 50-200Mb/s pojítko tak by se výhledově dalo uvažovat pro moje potřeby...ale takhle to ocení spíš synci z města... .

Old Post 22.03.2006 v 10:52
Aldapo je offline   Click Here to See the Profile for Aldapo   Find more posts by Aldapo   Click here to Send Aldapo a Private Message   Click Here to Email Aldapo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stab
Newbie

Registrován: 14.06.2005
Příspěvků: 20

Příspěvek č. 6 

zeby som sa konecne dockal? ale ta vzdialenost je mala (potrebujeme min. 8km)
aldapo: 100Mbit pojitka vyraba elva-1.com (40&60GHz)

Old Post 12.05.2006 v 09:26
stab je offline   Click Here to See the Profile for stab   Find more posts by stab   Click here to Send stab a Private Message   Click Here to Email stab     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 7 

Re: -=RYS=-

Zdravím, není náhodou to možné řešení 22MBit na 40km i s 256b šifrováním? a postavená na T.I. ???
Ještě než jsem tady otom čet tak mě kámoš říkal že na Slovensku na tom dělali 10GHz

Chci se tě zeptat co by mě asi ČTU řeklo na 2antény 1RX 1TX + upravené zařízení na 2,4 když nejsem radioamater ???

Pokud by bylo nějaké řešení s konvertorem tak dej vědět

PS nebohl by mě někdo udělat PSV na 2,4GHz za slušnou cenu ???

LT.CLOUD

Old Post 12.05.2006 v 12:06
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 8 

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 12.05.2006 v 18:30
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

Příspěvek č. 9 

Old Post 12.05.2006 v 22:19
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LT.CLOUD
Member

Registrován: 14.10.2005
Příspěvků: 449

2 antény Příspěvek č. 10 

Má někdo skušenost se 2 anténama (1RX 1TX)
na breezenet SA10 AP10, linksys WRT54G, Atheros CM9 ,... ???
Hlavně na Atheros CM9 případně jaký systém (Microtik) ???

Old Post 12.05.2006 v 22:24
LT.CLOUD je offline   Click Here to See the Profile for LT.CLOUD   Find more posts by LT.CLOUD   Click here to Send LT.CLOUD a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p.salek
Moderator

Registrován: 08.09.2002
Příspěvků: 641

Team Member: MOD

Příspěvek č. 11 

Zkousel jsem:

mikrotik, CM9, 2xpanel 19dB.

funguje bez problemu, timpadem jakakoliv jina antena musi fungovat taky.

jako lepsi reseni na dlouhy spoje mi prijde:

co nejziskovejsi antena co se da poridit, kvalitni pigtaily, ne standartni smecka, do tx vetve pasivni utlumovy clanek, smerovou vazbou sloucit dohromady(nebo wilkinsonovo slucovac, levnejsi,sehnatelny, ale utlum min 3dB, melo by dle slov odbornika fungovat, ale nezkousel jsem to), co nejkratsi svod, idealne hned u anteny.

ten svod je opravdu v amaterskych podminkach nejkrizovejsi cast, pri testech mi vyslo ze 1m kabel z RF240, vyrobce plastron, urceno na 5G, tovarne osazeny konektory, ma oproti primymu pripojeni pigtailu s rsma pres redukci rsma-nmale do anteny cca o 4-5dB vetsi utlum.

Old Post 12.05.2006 v 23:40
p.salek je offline   Click Here to See the Profile for p.salek   Find more posts by p.salek   Click here to Send p.salek a Private Message   Click Here to Email p.salek     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mnaga
Senior Member

Registrován: 19.03.2003
Příspěvků: 1214

Příspěvek č. 12 

Smerova odbocnice na 2,4 se necha sehnat u skeptika. Ve smeru RX to ma cca 1dB na TX tlumi o 22dB. Zkousel jsem to s tim linksysem WRT54G ale kvuli drahym pigtajlum se nakonec vyplatily dve anteny TX - ASU14, RX sito 24dBi (Linksys umi zregulovat na 1mW niz ne). Kdyz ma vysilaci sirsi lalok, tak o vas vsichni kolem trasy uslysi a maji snahu preladit jinam.

__________________

http://laser.webpark.cz

Old Post 13.05.2006 v 08:06
mnaga je offline   Click Here to See the Profile for mnaga   Find more posts by mnaga   Click here to Send mnaga a Private Message   Click Here to Email mnaga   Visit mnaga's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz