CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 6 > Bubenec/Dejvice: AP Node Winel
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Re: Re: Re: Dostupnost Příspěvek č. 161 

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 20.04.2003 v 11:20
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 162 

Karlos má na arachne perfektvní spojení přes Winel, E60 relativně ucházející přes Střešovice, takže kdyby Karlos vybudoval retrnaslace E60-Winel, tak by to regionu 10.18 hodně pomohlo - hlavně by si BGP samo vybíralo, jestli chce směřovat traffic pro 10.18 přes Střešovice nebo přes Winel, což by se podle mě docela hodilo (na E60 teď už přes Promethea jede jen jeden člověk, a to ještě jen přes proxy..)

Jinak koukám, že s Winel usery jsem v začarovaném kruhu - když nedodám anténu, nikdo se nepřipojí trvale, takže vám budu muset zatím tu anténu AVH08 půjčit a počkat až se připojí platiči. Snad by to mohlo být například celé AP Babanet; věřím, že spoj aracne-winel tak zhruba megabit utáhne, takže snad budou spokojeni všichni... ale ty retranslace by to fakt chtělo, nemůže přece celá Praha 6 hvězdicovitě viset na arachne...

BTW, začínají se mi ozývat zájemci, kteří jsou poblíž Winelu, ale já znám jeho umístění jen podle mapy, takže jim aspoň poraďte jak se připojit, pokud jsou poblíž.

xCh.

__________________

Old Post 20.04.2003 v 11:25
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 163 

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 20.04.2003 v 12:10
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 164 

__________________

Old Post 20.04.2003 v 14:22
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 165 

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 20.04.2003 v 14:44
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vašut
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 3

Re: Re: Dostupnost Příspěvek č. 166 

Old Post 21.04.2003 v 11:58
Vašut je offline   Click Here to See the Profile for Vašut   Find more posts by Vašut   Click here to Send Vašut a Private Message   Click Here to Email Vašut   Visit Vašut's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 167 

tak to vypada, ze muj problem se spatnym signalem na winel je vyresen, ze mi to ale trvalo

dost divna chyba se potvrdila, paketloss mi vzdycky stoupne, kdyz v XPckach zmenim identitu (korektne se pred tim odhlasim)..paketloss stoupne vzdy k 90%...pri restartu je to vzdy OK do chvile, kdyz nekdo zmeni identitu..pote pomuze jenom restart..a jede to dobre zase do chvile, nez nekdo zmeni identitu ...zatim to resime restartem pri kazde zmene identity, ale je to celkem vopruz....

Jsem, ale rtad, ze jsem na tenhle idiotskej problem prisel

pokud nekdo vite jak to napravit (XPcka a avaya) dejte mi plllz vedet

ad covex: klidne budeme moci zase zkusit ten 4.kanal a snad se tim vyresi i tvuj problem

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 21.04.2003 v 14:18
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vašut
Newbie

Registrován: 08.01.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 168 

Old Post 21.04.2003 v 15:12
Vašut je offline   Click Here to See the Profile for Vašut   Find more posts by Vašut   Click here to Send Vašut a Private Message   Click Here to Email Vašut   Visit Vašut's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 169 

Nevim jesli jsem to tu dost zduraznil ale navrhuji zkusebne prejit na 9 kanal ktery se mi zda nejmene obsazeny. Vidi nekdo nejaky duvod proc to nezkusit?


Ad trinity: jsem uprimne rad, ze se to u tebe podarilo vyresit. Este ted umravnit ty XPcka.

Old Post 21.04.2003 v 21:11
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Winel - neni misto na disku Příspěvek č. 170 

Vsem se omlouvam, ale zrejme vinou moji, doslo misto na disku u winelu (kompiloval jsem statistiky) a ten tedy odpovida pouze na ping, ovsem neroutuje ani neprijima vzdalene pripojeni. Vzniklou situaci se pokusim vyresit zitra rano...

Old Post 21.04.2003 v 22:12
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Re: Winel - neni misto na disku Příspěvek č. 171 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 21.04.2003 v 22:20
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Příspěvek č. 172 

__________________

=node karlos-orechovka=

Naposledy upravil [Y2k]Trinit][ 22.04.2003 v 08:02

Old Post 22.04.2003 v 07:56
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Re: Re: Winel - neni misto na disku Příspěvek č. 173 

Old Post 22.04.2003 v 09:58
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[Y2k]Trinit][
Junior Member

Registrován: 30.06.2002
Příspěvků: 195

Re: Re: Re: Winel - neni misto na disku Příspěvek č. 174 

__________________

=node karlos-orechovka=

Old Post 24.04.2003 v 09:35
[Y2k]Trinit][ je offline   Click Here to See the Profile for [Y2k]Trinit][   Find more posts by [Y2k]Trinit][   Click here to Send [Y2k]Trinit][ a Private Message   Click Here to Email [Y2k]Trinit][     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
commar
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 4

Připojení... Příspěvek č. 175 

Ahoj, jsem úplně novej a docela neznalej, mám šanci na připojení u benzin. pumpy v Podbabě?
Kousek pod bodem Staon-Podbabská?

Old Post 26.04.2003 v 21:14
commar je offline   Click Here to See the Profile for commar   Find more posts by commar   Click here to Send commar a Private Message   Click Here to Email commar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Re: Připojení... Příspěvek č. 176 

Old Post 26.04.2003 v 21:42
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz