CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Praha 12 - Modřany, Komořany a okolí
« 891011121314151617181920
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dcom
Newbie

Registrován: 02.03.2004
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 209 

__________________

Networks is my life ! ;o)

Old Post 16.04.2004 v 21:13
dcom je offline   Click Here to See the Profile for dcom   Find more posts by dcom   Click here to Send dcom a Private Message   Click Here to Email dcom   Visit dcom's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 210 

jak to muze byt awe, kdyz awe nevysila na kanale 11 a nema tuhle mac adresu ? )

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 16.04.2004 v 23:11
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dcom
Newbie

Registrován: 02.03.2004
Příspěvků: 14

Příspěvek č. 211 

no asi ne, ja jsem to nekde zahlid, ale to je asi nekdo jinej no ...

... jinak pak jsem to jeste zkousel a chytnul jsem awe.modrany.net na 9tym kanalu, ale to jsem toho ASUSe musel priplacnout na wokno

__________________

Networks is my life ! ;o)

Old Post 17.04.2004 v 00:16
dcom je offline   Click Here to See the Profile for dcom   Find more posts by dcom   Click here to Send dcom a Private Message   Click Here to Email dcom   Visit dcom's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukash2
Newbie

Registrován: 20.01.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 212 

Čauky, mohl by mi někdo pomoci. Chtěl bych se přes CZFree připojit k NETu a nevím jak na to. Bydlím v Hasovce a výhled mám asi nejlepší na aweho. Co a jak mám provést, abych dal dohormady připojení. S WiFi zatím zkušenosti nemám. Jak si můžu vůbec ověřit, jestli mám nějakej signál nebo ne?
Díky všem ....trpělivým

__________________

"L"

Old Post 23.04.2004 v 07:17
lukash2 je offline   Click Here to See the Profile for lukash2   Find more posts by lukash2   Click here to Send lukash2 a Private Message   Click Here to Email lukash2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 213 

__________________

Old Post 23.04.2004 v 08:42
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukash2
Newbie

Registrován: 20.01.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 214 

Přesně to jsem udělal ještě před tím, než jsem sem psal ten příspěvek...
Node mám ... jmenuje se lukash2 a tu viditelnost jsem taky zjiš?oval... Tak davam zase vedet
Chtěl bych poradit jak na to? Co koupit? Co udělat než něco koupím apod.?
Díkes moc.

__________________

"L"

Old Post 26.04.2004 v 08:01
lukash2 je offline   Click Here to See the Profile for lukash2   Find more posts by lukash2   Click here to Send lukash2 a Private Message   Click Here to Email lukash2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 215 

__________________

Old Post 26.04.2004 v 08:30
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukash2
Newbie

Registrován: 20.01.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 216 

OK, IRC jsem sice použil asi 2x a to před cca 5ti lety...ale díky tomu, že jsi tak vtipný, tak to zkusím zas.
Pozice nováčka je opravdu záviděníhodná ach jo
Hele, ty i poskytuješ připnutí do iNETu nebo jenom do sítě CZFree?
Snad pujde to IRC...
"L"

__________________

"L"

Old Post 26.04.2004 v 08:48
lukash2 je offline   Click Here to See the Profile for lukash2   Find more posts by lukash2   Click here to Send lukash2 a Private Message   Click Here to Email lukash2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 217 

mame czf i inet

__________________

Old Post 26.04.2004 v 08:52
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
n.e.o.c.z
Senior Member

Registrován: 24.07.2002
Příspěvků: 1125

Příspěvek č. 218 

Nejsu sice nováček, ale přestěhoval jsem se do modřan, tak bych se chtěl zeptat, jestli je možné se připojit. vegetím v ulici Urbánkova, z baráku je vidět celý protější svah, tj. směrem k modřanské poliklinice.

__________________

----------------------------------------------
|Autor je možná lama a v sítích vůbec nevyzná|
----------------------------------------------

Old Post 30.04.2004 v 07:17
n.e.o.c.z je offline   Click Here to See the Profile for n.e.o.c.z   Find more posts by n.e.o.c.z   Click here to Send n.e.o.c.z a Private Message     Visit n.e.o.c.z's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 219 

no pekny , tak te tu vitame.
nekam te urcite pripojime.
jak na to koukam, tak to vidim zatim na bluehillz,
pripadne casem na nove APcko ktere planujeme u vas vzadu stavet.
kdyztak to muzem probrat na IRC (irc.i.cz, #praha12.net), nejak se ozvi.

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 30.04.2004 v 08:42
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzik42
Newbie

Registrován: 08.12.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 220 

Ahoj, mohl by mi někdo pomoci. Chtěl bych se přes CZFree připojit k NETu . Bydlím v Hodkovickach a výhled mám na budovu Microna, Orionka, dale vidim na NODE: fatalist, dramaa mozna maruska. Na zadne AP z monitoru nevidim(tresen - mpopo..) .. Neni nejaka moznost na nekoho se pripojit.. Neni nejaky pristup. bod na Microne?
Díky všem

Old Post 15.05.2004 v 12:49
honzik42 je offline   Click Here to See the Profile for honzik42   Find more posts by honzik42   Click here to Send honzik42 a Private Message   Click Here to Email honzik42     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 221 

__________________

Old Post 15.05.2004 v 16:06
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzik42
Newbie

Registrován: 08.12.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 222 

Tak tam bohuzel nevidim, mam vyhled spise smerem k Vltave..

Old Post 16.05.2004 v 11:58
honzik42 je offline   Click Here to See the Profile for honzik42   Find more posts by honzik42   Click here to Send honzik42 a Private Message   Click Here to Email honzik42     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 223 

teoreticky bys moh videt APcka v Chuchli ?
CHAP01.CZFree.Net, CHAP02.CZFree.Net, AP_Peta
zkus to zmerit

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Old Post 16.05.2004 v 12:26
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzik42
Newbie

Registrován: 08.12.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 224 

Dik za tip.. Teoreticky vidim na CHAP01.CZFree.Net, ohledne wifi jsem novacek, tudiz nemam zatim potrebne HW.. Musim si od nekoho pucit wifilan + ant. a zamerit te.. nebo tak neco..

Old Post 16.05.2004 v 14:35
honzik42 je offline   Click Here to See the Profile for honzik42   Find more posts by honzik42   Click here to Send honzik42 a Private Message   Click Here to Email honzik42     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:02.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 891011121314151617181920  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz