CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 4 > Praha 12 - Modřany, Komořany a okolí
« 567891011121314151617 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
festr
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 24

Příspěvek č. 161 

Old Post 18.09.2003 v 15:17
festr je offline   Click Here to See the Profile for festr   Find more posts by festr   Click here to Send festr a Private Message   Click Here to Email festr   Visit festr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krepa
Newbie

Registrován: 23.09.2003
Příspěvků: 2

Novy node v Modranech Příspěvek č. 162 

Old Post 24.09.2003 v 22:51
krepa je offline   Click Here to See the Profile for krepa   Find more posts by krepa   Click here to Send krepa a Private Message   Click Here to Email krepa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guli
BSD Guru

Registrován: 15.05.2002
Příspěvků: 93

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 163 

__________________

Guli / Praha12.net Core Administrator ASN64527
mapper(oblast Prahy 12),
AP Platan owner
ICQ: 14215363

Naposledy upravil guli 25.09.2003 v 07:15

Old Post 25.09.2003 v 07:08
guli je offline   Click Here to See the Profile for guli   Find more posts by guli   Click here to Send guli a Private Message   Click Here to Email guli   Visit guli's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krepa
Newbie

Registrován: 23.09.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 164 

Old Post 25.09.2003 v 09:48
krepa je offline   Click Here to See the Profile for krepa   Find more posts by krepa   Click here to Send krepa a Private Message   Click Here to Email krepa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delfin
Newbie

Registrován: 12.08.2003
Příspěvků: 1

Nový zájemce o připojení Příspěvek č. 165 

Zdravím vespolek,
brácha bydlí v Urbánkový ul. nahoře v Modřanech tam co je na mapě plánovaný "Robbik" a chtěl by se taky připojit.Můžete někdo sdělit který AP tam dosáhne?Vůči Bluehillz se mi zdá trochu za horizontem,ale nevím zda nepřipravujete něco blíž.

Díky za informaci
(prosím poslat na milan.dorfler@ pragometal.com)

Old Post 25.09.2003 v 14:38
delfin je offline   Click Here to See the Profile for delfin   Find more posts by delfin   Click here to Send delfin a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

urbankova a okoli Příspěvek č. 166 

v Urbankove by mnelo bezet nove Ap - behem tydne se objevi v mape.

__________________

Old Post 28.09.2003 v 12:23
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nax
Newbie

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 75

AP Nax Příspěvek č. 167 

Zdravim ve spolek. Zhruba pred tydnem jsem rozbehal u sebe na balkone AP s essid nax.CZfree.Net a konektivitou na Bluehillz. Je to v sestem patre, takze jinam nez par panelaku pred sebou (sektorovka je smer jih) a kousek lesa nepokriju. Problem je, ze primo na nasem vchode je BSTcko eurotelu, takze na strechu nic umistit nemohu. Nicmene co se pokryti severu tyce (od Dumu az po OBI), pomaham s realizaci nodu Awe. Ten ma velice dobrou pozici, protoze bydli primo pod strechou.

S jeho vybudovanim by se v Modranech podstatnym zpusobem zvysila stabilita cele site, nebod by tu vzniklo kolecko
nax<->awe<->zviratko<->map01<->map02<->bluehillz<->nax

Jen doufam ze vychazim z korektnich informaci. Podle nich zbyva uz jen postavit ten nod awe.

Vyhledove by bylo take mozne postavit preze mne alternativni cestu na eHAMNET01, konkretne vidim na nod SHF, ktery to ma uz zase kousek na nod eHAMNET.

Nicmene SHF se uz delsi dobu (oz pocatku praznin) neozval.

__________________

/nax

Old Post 05.10.2003 v 13:31
nax je offline   Click Here to See the Profile for nax   Find more posts by nax   Click here to Send nax a Private Message     Visit nax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vigo
Newbie

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 3

Question Chci se pridat :o) Příspěvek č. 168 

Zdravim vsechny, Chtel bych se pripojit na freenet.
Bydlim v Modranech Hasova 3092 z okna koukam primo na hotel DUM a na skolu Angelovku i Mrackovku.

Old Post 09.10.2003 v 19:22
Vigo je offline   Click Here to See the Profile for Vigo   Find more posts by Vigo   Click here to Send Vigo a Private Message   Click Here to Email Vigo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mahes
Newbie

Registrován: 10.01.2003
Příspěvků: 22

Uz mas NOD? Příspěvek č. 169 

Nakreslils svoji polohu do mapy? Jestli jo tak jak se jmenuje tvuj NOD?

__________________

Obcas myslim, tedy obcas jsem.

Old Post 09.10.2003 v 19:42
mahes je offline   Click Here to See the Profile for mahes   Find more posts by mahes   Click here to Send mahes a Private Message   Click Here to Email mahes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vigo
Newbie

Registrován: 09.10.2003
Příspěvků: 3

Cool Uz tam jsem Příspěvek č. 170 

Vcera uz uz jsem to zadal do mapy, muj NOD je Vigo.
Ale zjistil jsem ze v mem okoli zatim neni zadne AP na
ktere bych se zameril Nax je na druhou stranu:p(
Behem tydne to poradne vyzkousim jestli neco nechytnu.
Nejdriv vsak musim nakoupit nakou kartu a antenu(asi plechovku)

Old Post 10.10.2003 v 07:21
Vigo je offline   Click Here to See the Profile for Vigo   Find more posts by Vigo   Click here to Send Vigo a Private Message   Click Here to Email Vigo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stare
Newbie

Registrován: 04.07.2003
Příspěvků: 4

nový node: stare Příspěvek č. 171 

Právě jsem se zakreslil, node stare. Podle fotek z nax jsme ve stejném baráku, ale já jsem
ve třetím patře. Nesejdeme se nějak, z blízkého okolí?

Díky

stare

Old Post 29.10.2003 v 12:49
stare je offline   Click Here to See the Profile for stare   Find more posts by stare   Click here to Send stare a Private Message     Visit stare's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

nax Příspěvek č. 172 

stare: domluv se primo s naxem, pripadne s awem koho jak chytnes a ke komu se pripojis

__________________

Old Post 29.10.2003 v 14:56
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ooman007
Newbie

Registrován: 18.03.2003
Příspěvků: 2

Jaká jsou pravidla pripojeni? Příspěvek č. 173 

Neni mi jasny, jak probiha to pripojeni. Je to tak, ze si mohu vzit potrebny hardware a proste se pripojit (pokud to jde?) Jsem temer na stejnem nodu jako: Modrany-Rodopska-vvmm (ulici pod antenou Full AP: NAX) NEjaky login neni treba?

A jde se pripojit pres jineho ucastnika, ktery ma jen aktivni NOD?

Diky vsem.

ooman007

Old Post 21.11.2003 v 17:09
ooman007 je offline   Click Here to See the Profile for ooman007   Find more posts by ooman007   Click here to Send ooman007 a Private Message   Click Here to Email ooman007     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: Jaká jsou pravidla pripojeni? Příspěvek č. 174 

ooman007: zkontaktuj node Awe - dokoncuje se tam Apcko smerem na tebe - domluv se primo s nim on ti rekne vse potrebne.

__________________

Old Post 21.11.2003 v 18:01
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awe_cz
Junior Member

Registrován: 17.01.2002
Příspěvků: 122

Příspěvek č. 175 

takze konecne jsem si nasel trosku casu a dodelal node awe-modrany, takze, mam dva linky do czf, jeden pres nax-bhz-map->, druhej pres zviratko-map-> a na sever jsem namiril 180deg sektorovku, essid awe.modrany.cz, v monitoru je uvedena mac adresa

__________________

mailto: awe@awe.cz

Old Post 21.12.2003 v 20:35
awe_cz je offline   Click Here to See the Profile for awe_cz   Find more posts by awe_cz   Click here to Send awe_cz a Private Message   Click Here to Email awe_cz   Visit awe_cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mahes
Newbie

Registrován: 10.01.2003
Příspěvků: 22

Sraz Příspěvek č. 176 

Dalsi sraz clenu, priznivcu a pratel CZF z Prahy 12 a (i z vzdalenejsiho) okoli se porada v patek 5.3.2004 od 19:00 ve Sportbaru v Baruncine ulici, vedle potravin U Karkulky.

__________________

Obcas myslim, tedy obcas jsem.

Old Post 01.03.2004 v 08:25
mahes je offline   Click Here to See the Profile for mahes   Find more posts by mahes   Click here to Send mahes a Private Message   Click Here to Email mahes     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314151617 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz