CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > AP Barrandov_2
12345678910 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 49 

Old Post 13.01.2003 v 21:17
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Příspěvek č. 50 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 13.01.2003 v 21:23
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 51 

Old Post 13.01.2003 v 21:38
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Příspěvek č. 52 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 13.01.2003 v 21:40
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 53 

Old Post 13.01.2003 v 21:40
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Příspěvek č. 54 

Old Post 13.01.2003 v 21:43
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
macros
Network Operator
zastupce cloudu 10.13


Registrován: 16.07.2002
Příspěvků: 397

Příspěvek č. 55 

__________________

All your base are belong to us.

Old Post 13.01.2003 v 21:48
macros je offline   Click Here to See the Profile for macros   Find more posts by macros   Click here to Send macros a Private Message     Visit macros's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 56 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 14.01.2003 v 12:54
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 57 

Ehm, ponevadz je tenhle thread hlavne pro ty, kteri jeste nejsou pripojeni, byla od tebe trochu bezohlednost dat sem takovej "p*asacky" velkej vobrazek.

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Old Post 14.01.2003 v 14:04
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuciuS
Newbie

Registrován: 04.08.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 58 

Řekl bych že zprovoznění AP je výhodnější na 810 nebo na 811 (pokud proleze signál). 946 se mi zdá zbytečně nízko. 811 může mít kolísavý spojení s Barrandov_1 pokud začne např. hustě sněžet, nemá přímou viditelnost. A ta mapka je teda big, chudáci modemáři :-) 164KB je... asi 40s při 56k a rozhodně ne přes Telekom :-)

To je můj názor, až se vyleze na střechu 811-ky tak se zjisti že je vidět - nebo jste s tim fo?ákem šplhali po stožáru?? :-D

Old Post 14.01.2003 v 14:09
LuciuS je offline   Click Here to See the Profile for LuciuS   Find more posts by LuciuS   Click here to Send LuciuS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honyzahy
Newbie

Registrován: 03.11.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 59 

Hi all,

Mile jste mne svou komunikací překvapili že to technicky nebude problém....

zítra jdu pro klíče od 944 - 946 a

1/ potřebuju někoho kdo dokáže sehnat techniku na to proměření nebo jí má
2/ někoho kdo to umí proměřit nebo někoho sežene kdo to proměří
3/ někoho s digitálem aby jsme tam udělali fotky. Já jsem ho musel nechat v práci když jsem odcházel. Fo?ák za 50K a oni ho normálně po mně chtěli vrátit...


4/ Je pravda že je tento panelák nižší ale za se je v poslední řade věžáků a za ním jsou další baráky jen poloviční (Voskovcova, Werichova) takže tam by mělo být dobrý výhled do zbytku Barrandova.... patřím mezi ně....


Hony

Naposledy upravil honyzahy 14.01.2003 v 17:54

Old Post 14.01.2003 v 17:43
honyzahy je offline   Click Here to See the Profile for honyzahy   Find more posts by honyzahy   Click here to Send honyzahy a Private Message   Click Here to Email honyzahy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 60 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 14.01.2003 v 17:51
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 61 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Naposledy upravil HouseMan 14.01.2003 v 19:13

Old Post 14.01.2003 v 18:23
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 62 

Old Post 14.01.2003 v 18:53
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomasdavid
Newbie

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 31

Příspěvek č. 63 

Ja taky, pokud nikdo nema nic proti tomu. 180cm vysokej rozcuchanej kudrnatej blondak, to jsem ja
Jo a co se pozice tyce, tak bych se rad primluvil za libovolnou osmistovku, nebot z tech devitistovek vidim akorat rohy.

Tomas

Naposledy upravil tomasdavid 14.01.2003 v 19:37

Old Post 14.01.2003 v 19:21
tomasdavid je offline   Click Here to See the Profile for tomasdavid   Find more posts by tomasdavid   Click here to Send tomasdavid a Private Message   Click Here to Email tomasdavid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honyzahy
Newbie

Registrován: 03.11.2002
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 64 

1/ Potvrdim ten termin jakmile je budu mit ty klice v ruce!!! Jinak neni pro mne problem kdy, pro to jsem to nespecifikoval - to vite my nezaměstnaný...

2/ Ty klíče mi určitě nechaj přes víkend (a jestli řeknem že to bude tam tak nastálo ) takže to můžem i posunout, aby jsme měli světlo na to focení, až na víkend.... tedy jestli to přežijem ještě být další tři dny navíc u za*ranýho Tele*omu....

3/ doufám že a/ buď nepotřebujem spolupráci s BARRANDOV_1 nebo b/ bude zajištěna jako součást úkolu sehnat vybavení techniky/technika k měření

4/ asi není problém aby jsme šli všichni kteří budou mít zájem. Jen mi musíte včas vysvětlit kteří z Vás to budou technicky zajiš?ovat (instalaci AP), abych Vás omylem nehodil ze střechy... to víte čím nás bude míň tím víc přenosového pásma zůstane pro mne....

5/ kdo nemá přístup přes den na net tak a? mi dá na sebe mobil a pošlu mu SMS (jestli nechcete číslo veřejně tak jako soukr. vzkaz), aby neprošvihl zítřejší sraz, jestli bude

6/ A ještě pro úplnost doufám že všichni kteří zde svojí maličkostí přispívate do této konference a máte zájem připojit se na BARRANDOV_2 již máte zanesený svoji pozici v mapě aby jsme mohli nechat prozkoumat odborníky které to místo vlastně bude nejlepší!!!!!! aby mohlo být připojeno maximum zájemců!!!!

Hony

Naposledy upravil honyzahy 14.01.2003 v 19:47

Old Post 14.01.2003 v 19:39
honyzahy je offline   Click Here to See the Profile for honyzahy   Find more posts by honyzahy   Click here to Send honyzahy a Private Message   Click Here to Email honyzahy     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz