CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > AP Barrandov_2
« 567891011121314
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Question anteny dorazily v pohode? Příspěvek č. 161 

Tak co Dušane, jak to nakonec dopadlo s tou poštou?

__________________

Old Post 19.02.2003 v 18:18
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wišňák
Newbie

Registrován: 13.09.2002
Příspěvků: 39

škatule Příspěvek č. 162 

To HouseMan : Když přivezu v sobotu plechovou škatuli, odneseš si ji?

__________________

Wišňák

Old Post 19.02.2003 v 19:26
Wišňák je offline   Click Here to See the Profile for Wišňák   Find more posts by Wišňák   Click here to Send Wišňák a Private Message   Click Here to Email Wišňák   Visit Wišňák's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Re: škatule Příspěvek č. 163 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Naposledy upravil HouseMan 20.02.2003 v 09:20

Old Post 19.02.2003 v 21:58
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zabrodsk
Newbie

Registrován: 10.12.2002
Příspěvků: 63

Re: anteny dorazily v pohode? Příspěvek č. 164 

Old Post 19.02.2003 v 22:00
zabrodsk je offline   Click Here to See the Profile for zabrodsk   Find more posts by zabrodsk   Click here to Send zabrodsk a Private Message   Click Here to Email zabrodsk   Visit zabrodsk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyPrD
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 18

Post To: HouseMan - Pripojeni Příspěvek č. 165 

Zdravim, hodil jsem do mapy bod moji pritelkyne co by se chtela taky pripojit. Node se jmenuje Honey. Na jednicku tusim ze nema primou viditelnost, kazdopadne si myslim ze by ji mela v pohode chytnout. Jediny co se mi tam zatim ale podarilo chytit je ten Wap-Hoegrova jak jsem ti uz psal a tamtudy cesta nevede....

Antenu by si kdyztak mohla v pohode strcit na balkon, ma ho smerem na ten volnej plac vedle tech "novejch" baraku.

Kdyby jsi to chtel jit nejak promerit ci potreboval nejaky dalsi info, dej mi vedet.

PS. zkousel jsem ti posilat jeji vyhled emailem, ale asi jsem na tebe nasel blbou email adresu... tak se zatim mej 8)

__________________

CyPrD

Old Post 19.02.2003 v 23:10
CyPrD je offline   Click Here to See the Profile for CyPrD   Find more posts by CyPrD   Click here to Send CyPrD a Private Message   Click Here to Email CyPrD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spooky
Newbie

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 50

Router Příspěvek č. 166 

Ahoj všem!
Po delší době jsem zase tady. S tim routerem to neni špatnej napad. Jen by me zajimalo, jestli nebudete mit problem nad tim, kdyz tam na tom PC bude (v pripade ze u nas v baraku neni nikdo kdo by znal Linux ) Win NT nebo W2K. Pokud by se sehnal dostatecne silny stroj, mohlo by na tom bezet treba FTP. Taky by to mohlo slouzit jako DNS a udělali bychom si malou doménu

Old Post 22.02.2003 v 07:47
spooky je offline   Click Here to See the Profile for spooky   Find more posts by spooky   Click here to Send spooky a Private Message   Click Here to Email spooky   Visit spooky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Re: Router Příspěvek č. 167 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 22.02.2003 v 11:44
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 168 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Old Post 22.02.2003 v 17:11
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UfOuN
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 169 

Nazdarek všichni, tak už jsem myslel že ta dizkuse tady umřela. Všechno je moc hezký ale nemá žádný konkrétní spojení na nikoho kolem AP2, srazy mě utekli tak jsem jak to tak vypadá závislej jen na tomhle foru. Koukám bednu už máte ) K tomu routru u nás v baráku jsem sám ale vyhrabal jsem 486 kdyby se ještě někdo objevil. Koukal jsem na to že na AP 2 uvidím z kuchyně a budu muset táhnout kabel tak 17 metrů do obýváku tak jsem zvědavej jestli se to zrealizuje jakej bude útlum nebo budu meset tu 486 hodit někam do kuchyně :(. Jinak zdar vaší práci a pokud by bylo potřeba s něčím pomoct tak 603706479.

Old Post 22.02.2003 v 18:04
UfOuN je offline   Click Here to See the Profile for UfOuN   Find more posts by UfOuN   Click here to Send UfOuN a Private Message   Click Here to Email UfOuN     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Thumbs up Barrandov 2 v testování ! Příspěvek č. 170 

Naposledy upravil Ctirad 23.02.2003 v 19:56

Old Post 22.02.2003 v 20:32
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Talking Ne Mě to taky jede :-) Příspěvek č. 171 

Mám radost lidičky, tak jsem si dneska změřil signál a jak prohlásil Houseman je to tak nějak standardní .

Takže budu brzo n line

Díky všem co se nějakým způsobem podíleli na AP2

__________________

Old Post 22.02.2003 v 21:18
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluetom
Newbie

Registrován: 23.02.2003
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 172 

Jaky je soucasny stav AP Barrandov 2 ? Uvazuji o pripojeni pres CZfree a ma poloha je Lamacova 21 (jeden z tech vezakopanlekau uplne ne zapada Lamacovi (nody Xenos, Ledecky nejblizsi)zatim jsem jeste nezadaval nod do mapy)... na AP1 asi neuvidim, na AP2 pokud je jeho poloha na mape aktualni, ze strechy urcite. Takze jak to vypada ?

Naposledy upravil bluetom 23.02.2003 v 16:08

Old Post 23.02.2003 v 15:59
bluetom je offline   Click Here to See the Profile for bluetom   Find more posts by bluetom   Click here to Send bluetom a Private Message   Click Here to Email bluetom     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyPrD
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 18

To: Blueman Příspěvek č. 173 

Podivej se ted uz o tri prispevky vejs 8)

__________________

CyPrD

Old Post 23.02.2003 v 19:48
CyPrD je offline   Click Here to See the Profile for CyPrD   Find more posts by CyPrD   Click here to Send CyPrD a Private Message   Click Here to Email CyPrD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 174 

Vypadá to tak, že na ostrý provoz je potřeba pořádný počítač, co ukočíruje 3 wifi karty a ještě mu zbyde dostatek výkonu na normální služby. Mám na mysli něco jako PII(celeron) na BX čipsetu s 5x PCI nebo lepší.

Old Post 23.02.2003 v 19:50
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kary
Newbie

Registrován: 14.09.2002
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 175 

Ctirad:gratuluju k zprovozneni AP2.Ja jsem nakonec nevydrzel nedostupnost signalu a zbudovali jsme lokalni sit v baraku.Ted aktualne asi 50 lidi.Myslim ze bych na AP2 stejne asi nevidel.
BTW:nebude nekdy zas hospoda.Docela bych zasel

Old Post 23.02.2003 v 21:47
kary je offline   Click Here to See the Profile for kary   Find more posts by kary   Click here to Send kary a Private Message   Click Here to Email kary     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spooky
Newbie

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 50

Re: Re: Router Příspěvek č. 176 

Old Post 24.02.2003 v 15:00
spooky je offline   Click Here to See the Profile for spooky   Find more posts by spooky   Click here to Send spooky a Private Message   Click Here to Email spooky   Visit spooky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 567891011121314  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz