CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > AP Barrandov_2
« 4567891011121314
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 145 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Old Post 04.02.2003 v 00:43
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spooky
Newbie

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 50

Smile Antena Příspěvek č. 146 

To je super ze se povedlo neco najit. Ted prosim nekoho, kdo mi rekne jakou antenu mam pouzit pripadne nejakej dobrovolnik, co by mi ji vyrobil. Davat 2K za antenu se mi nechce a postavit si ji neumim. Potrebuji ji ASAP abych se pripojil pokudmozno "v první vlne"
Díky za vase vstricne nabidky!

Old Post 04.02.2003 v 08:17
spooky je offline   Click Here to See the Profile for spooky   Find more posts by spooky   Click here to Send spooky a Private Message   Click Here to Email spooky   Visit spooky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Re: Antena Příspěvek č. 147 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Naposledy upravil HouseMan 04.02.2003 v 18:12

Old Post 04.02.2003 v 18:08
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juno
Newbie

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 148 

nazdarek panove,

koukam, ze za ten mesic, co jsem byl uplne mimo se objevily docela novinky s AP2.

Myslim, ze umisteni je pro me docela pozitivni teda pokud nebude vysilac moc blizko u strechy (vzhlizim k nemu jako k nebesum) a me pripojeni je z vasi strany ok

jinak, je neco s cim muzu pomoct?

j.

Old Post 04.02.2003 v 20:30
juno je offline   Click Here to See the Profile for juno   Find more posts by juno   Click here to Send juno a Private Message   Click Here to Email juno     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 149 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Old Post 05.02.2003 v 09:32
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladmanj
blésmrt

Registrován: 11.04.2002
Příspěvků: 267

Příspěvek č. 150 

__________________

Jakub
Správce AP-nódu BARRANDOV_1

Old Post 05.02.2003 v 14:30
ladmanj je offline   Click Here to See the Profile for ladmanj   Find more posts by ladmanj   Click here to Send ladmanj a Private Message   Click Here to Email ladmanj   Visit ladmanj's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 151 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Old Post 05.02.2003 v 18:03
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuciuS
Newbie

Registrován: 04.08.2002
Příspěvků: 86

Příspěvek č. 152 

Old Post 05.02.2003 v 18:05
LuciuS je offline   Click Here to See the Profile for LuciuS   Find more posts by LuciuS   Click here to Send LuciuS a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyPrD
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 18

Post AP na barandove Příspěvek č. 153 

Zdravim...

nevite komu patri AP na barandove se jemenem WAP-HOEGROVA a MAC 00:30:21:BD:F8?
Mel bych vaznej zajem se k tomuto AP pripojit.

Dik kdyby jste nekdo vedel 8)

__________________

CyPrD

Old Post 05.02.2003 v 20:15
CyPrD je offline   Click Here to See the Profile for CyPrD   Find more posts by CyPrD   Click here to Send CyPrD a Private Message   Click Here to Email CyPrD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HouseMan
Newbie

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 154 

__________________

HouseMan
Barrandov_2 reconstructor

Old Post 05.02.2003 v 22:32
HouseMan je offline   Click Here to See the Profile for HouseMan   Find more posts by HouseMan   Click here to Send HouseMan a Private Message   Click Here to Email HouseMan   Visit HouseMan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juno
Newbie

Registrován: 12.11.2002
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 155 

Old Post 10.02.2003 v 19:15
juno je offline   Click Here to See the Profile for juno   Find more posts by juno   Click here to Send juno a Private Message   Click Here to Email juno     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyPrD
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 18

Post To: HouseMan - Pripojeni Příspěvek č. 156 

Zdravim,

to je skoda, jedna se mi totiz o pritelkyni, ktera bydli na rohu Hoegrovy a Brichtovy (Naproti tomu volnymu placu vedle toho baraku v hoegrove ulici)
Ja jsem z Holesovic. Bod do mapy jsem ji jeste nedaval, protoze jsem nevedel jestli pujde pripojit nebo ne. Zkousel jsem to tam s PCMCIA kartou a chytnul jsem jenom toho manika jak rikas na nejakejch 60%. Pokud vim jak jsem koukal na mapu tak kdyz pujdu po Hoegrove tak bych se mel dostat k B1. Ona ma balkon akorat narohu, takze vidi od alberta smerem k B1, ale myslim ze na B1 uz nevidi (nevim, jeste si to overim). Zkusim k ni vzit nejakej lepsi softik, abych videl ktery site jsou dostupny a jakej je signal a ne jenom tu kterou prvni chytne muj notebook.

Dik za info a urcite se jeste ozvu

__________________

CyPrD

Old Post 10.02.2003 v 19:26
CyPrD je offline   Click Here to See the Profile for CyPrD   Find more posts by CyPrD   Click here to Send CyPrD a Private Message   Click Here to Email CyPrD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CyPrD
Newbie

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 18

Post To: HouseMan - Pripojeni Příspěvek č. 157 

Koukal jsem na to, bohuzel nevidi, je to do zatacky a taky nevim jakym smerem B1 vykrejva...

Poslu ti obrazek s jeji pozici a vyhledem...

__________________

CyPrD

Old Post 10.02.2003 v 19:33
CyPrD je offline   Click Here to See the Profile for CyPrD   Find more posts by CyPrD   Click here to Send CyPrD a Private Message   Click Here to Email CyPrD     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UfOuN
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 7

Thumbs up AP2 is good work Příspěvek č. 158 

Ahoj všichni, které jsem měl možnost v téhle konferenci vidět. Tak jak už to chodí tak jsem se někde od někoho dozvěděl co se děje v underground inet komunitě ) tak jsem se šel na to kouknout. Bydlím v Picova 959 a AP2 je pro mě docela reaedy Nejsem žádný odborník v bezdrátových sí?ových přenosech ale lecos jsem pochopil jako kdysi dávno bejvalej bastlíř...... Každopádně pokud to půjde mám zájem se připojit k AP2. Samozřejmě jak to jen bude možné nafotím střechu a zanesu bod. Koukal jsem že scháníte bednu na router, pokud by stačila zbastlená z nějakého plechu tak mám kámoše co má auteservis a neviděl bych to jaoko velký problém. K tomu HW co chcete dávat do AP2 můžu nabídnout desku Biostar, umí P3 asi 1,2 GHz, integr. grafarna sound a sí?ovka, je O.K. a nemyslím si že je dobré řešení stavět to na šrotu :( mám k tomu i ATX zdroj ale není procesor a paměti. Měl bych k vám ale jeden docela podstatný dotaz: Co se stane když se spravce AP přestěhuje ?? Logickou dedukcí docházím k závěru, že se tím pádem stane celý zbytek Barr. za zeleným mostem ke Kaskádám bez signálu. Pokud je to jinak vyveďte mě z omylu. UfOuN

Naposledy upravil UfOuN 13.02.2003 v 11:09

Old Post 11.02.2003 v 08:58
UfOuN je offline   Click Here to See the Profile for UfOuN   Find more posts by UfOuN   Click here to Send UfOuN a Private Message   Click Here to Email UfOuN     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Re: AP2 is good work Příspěvek č. 159 

__________________

Old Post 13.02.2003 v 18:00
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

To Ctirad: Příspěvek č. 160 

__________________

Old Post 17.02.2003 v 23:58
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:03.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 4567891011121314  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz