CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Slivenec
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 49 

Pokud si chytnul ssid Slivenec.Net, pak kolegu můžeš připojit. Ale pozor - AP Slima často padá(což se možna vyřeši během pár dnu, ale to si říkáme dlouho). Jinak, jak si domluví inet, to je jeho vec.
Většina cen za normálni 64kbit/s je 500Kč. Ve Slivenci IGw není. Může jet přes Modřany nebo přes Mototechnu. Jestli to nespěchá, at počká měsíc či dva, pak se uvidí víc. Ještě tu musíme upgradnout pár linků na p2p.

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 12.10.2003 v 11:09
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cesik
Newbie

Registrován: 29.10.2003
Příspěvků: 1

slivenec (hledám bod) Příspěvek č. 50 

Zdravím Vás jsem ze Slivence - Ulice V Lipkách 709 a chěl bych se k Vám připokit. O CzFree toho zatim moc nevim. Díky lukin

Old Post 29.10.2003 v 17:36
cesik je offline   Click Here to See the Profile for cesik   Find more posts by cesik   Click here to Send cesik a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkee
Junior Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 119

Talking Re: slivenec (hledám bod) Příspěvek č. 51 

__________________

Old Post 30.10.2003 v 15:35
Majkee je offline   Click Here to See the Profile for Majkee   Find more posts by Majkee   Click here to Send Majkee a Private Message     Visit Majkee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 52 

Hmm, vzhledem k tomu, jak je naše ulice číslovaná, tak kde přesně si? Možná tě znám alespon od vidění. Jestli se chceš připojit není to problém. Reálná možnost je slima ap, případně, kdyby to bylo ideální, tak ethernet ke mně. Jestli to myslíš vážně, tak mě určitě kontaktuj. Jestli máš peníze na vybavení, nebo už snad něco máš(což asi ne, jak z příspěvku vidím), tak můžeš jet třeba příští tejden.
Jinak já bydlím V Lipkách 682 červenej barák dole, nahoře má 2 krásný velký síta, určitě poznáš a zanes svůj bod do mapy.
a abych aktualizoval můj minulej příspěvek Slima AP už tolik nepadá, resp. samotný ap nespadlo hodně dlouho. Jinak internet nemáme tedka moc slavnej(protože se přechází na pořádný shaping a furt se něco testuje), ale pořád lepší než FreeGATE.

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Naposledy upravil Norick 30.10.2003 v 16:47

Old Post 30.10.2003 v 16:34
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-D@ve-
Newbie

Registrován: 25.10.2004
Příspěvků: 8

Question Slivenec Příspěvek č. 53 

Zdravim. Mám chtěl bych se připojit. Mám výbornej výhled na střechy Barrandova. Přemejšlím že bych udělal Full AP.
Poraďte?

Old Post 25.10.2004 v 17:46
-D@ve- je pryč   Click Here to See the Profile for -D@ve-   Find more posts by -D@ve-   Click here to Send -D@ve- a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 54 

tak nejprve navštivte mapu a umístěte bod pro sebe.

Old Post 25.10.2004 v 18:57
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 55 

full ap mame ve slivenci dost, ono to akorat neni zase tolik na mape
ale jestli vidis vyborne na barrandov, byl bys vybornej tranzitni bod mezi slivencem a barrandovem

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 28.10.2004 v 20:31
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 56 

__________________

Old Post 29.10.2004 v 13:23
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

Příspěvek č. 57 

__________________

Old Post 31.10.2004 v 02:54
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-D@ve-
Newbie

Registrován: 25.10.2004
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 58 

Cuz. Mám výhled na Barrandov(konkrétně na B2)
Byl bych dobrej tranzitni bod dale do Slivence. Každopádně se mnou počítejte ve všem....

Old Post 01.11.2004 v 11:17
-D@ve- je pryč   Click Here to See the Profile for -D@ve-   Find more posts by -D@ve-   Click here to Send -D@ve- a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Optikááá !!! Příspěvek č. 59 

Old Post 18.11.2004 v 09:40
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ctirad
Senior Member

Registrován: 27.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 60 

Old Post 18.11.2004 v 09:46
Ctirad je offline   Click Here to See the Profile for Ctirad   Find more posts by Ctirad   Click here to Send Ctirad a Private Message   Click Here to Email Ctirad     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-D@ve-
Newbie

Registrován: 25.10.2004
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 61 

Dobrá fotka. Výbornej výhled. V druhý ulici jsem já a mám přímej výhled na Barrandov2...

Old Post 18.11.2004 v 17:20
-D@ve- je pryč   Click Here to See the Profile for -D@ve-   Find more posts by -D@ve-   Click here to Send -D@ve- a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomasssss
Newbie

Registrován: 28.11.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 62 

ahoj, chtěl bych se taky připojit, bydlím v ulici k cikánce, mám z domu výhled na modřany. můžete mi někdo poradit?

Old Post 28.11.2004 v 18:37
tomasssss je offline   Click Here to See the Profile for tomasssss   Find more posts by tomasssss   Click here to Send tomasssss a Private Message   Click Here to Email tomasssss     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-D@ve-
Newbie

Registrován: 25.10.2004
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 63 

Tak si nejdřív udělej bod na mapě. A potom se s někým domluv z okolí a proberte to..................

Old Post 29.11.2004 v 10:08
-D@ve- je pryč   Click Here to See the Profile for -D@ve-   Find more posts by -D@ve-   Click here to Send -D@ve- a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ravensun
Newbie

Registrován: 07.11.2003
Příspěvků: 60

Moznost pripojeni? Příspěvek č. 64 

Dobry den. Vidi nekdo na me? NOde: ravensun-slivenec . (vedlejsi cervena hlinikova strecha restaurace u rozcesti s myslim 6ti stresnimi okny a 2 stresnimi okny nad temi 6ti ) Ulikce K Lochkovu 377. Chci se pripojit do site CZF ale hlavne do site internet. Problem je myslim ten, ze mi vyhled na AP body Slima a mozna i Norick vadi nejake baraky. Ale to se uvidi, az si stoupnu na strechu.

Old Post 14.02.2005 v 15:08
ravensun je offline   Click Here to See the Profile for ravensun   Find more posts by ravensun   Click here to Send ravensun a Private Message   Click Here to Email ravensun     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz