CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 5 > Slivenec
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
arkan
Newbie

Registrován: 21.03.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 33 

No jo, fakt jsem se uklep a jsou tam dva body. To je tim debilnim soucasnym pripojenim. Nez se to pohne, tak clovek zapomene, jestli to vubec odklep... Ta vzdálenost ke Gabikovi by se mohla zmensit umístěnim hubu u souseda, ktery do toho pujde asi taky. Jeste ho musim "dorazit". Dokonce ma asi i vyssi strechu, ale to uz doladime "pres plot".

Old Post 22.03.2003 v 06:55
arkan je offline   Click Here to See the Profile for arkan   Find more posts by arkan   Click here to Send arkan a Private Message   Click Here to Email arkan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 34 

Čím míň pripojenejch plechovek tím líp. Jestli se ty a Gabík připojíte LANkou na souseda, tak jak to bude se spojem na ohradu? Vidí tam a je ochoten mít na střeše monstrum?

Old Post 22.03.2003 v 11:32
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arkan
Newbie

Registrován: 21.03.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 35 

Jeste jsem s nim o tom nemluvil, ale vyskove je na tom lip, jak ja a vzdusnou carou ma hreben tak 15m ode mne smerem na Gabika. Myslim, ze nebude proti, umistit to u nich na strese. Uvidim, po vikendu s nim dam rec a premerime vsechny ty vzdálenosti, ale vyhled by mel mit prakticky stejny jako ja.

Old Post 22.03.2003 v 11:40
arkan je offline   Click Here to See the Profile for arkan   Find more posts by arkan   Click here to Send arkan a Private Message   Click Here to Email arkan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Stav Příspěvek č. 36 

Tak přišel čas zase jednou shrnout situaci tady u nás.
1. Jakmile se objeví Prochy(zmizel :( ), budeme moci začít stavět AP. Karta bude(možná už je), anténa je, kabel je, konektory by měli být. Takže je to teoreticky otázka několika dnů, ale známe to.... .
2. Jakej tam bude OS? Budu mít k dispozici Mandrake Linux 9.0(prej nic moc, právě stahuju) a nejspíš i FreeBSD(umí s tím někdo?). Jestli někdo má něco lepšího, a? se vyjádří.
3. 2Arkan: Tak mě napadlo, jsi ten člověk, o kterém tady někdo psal, že se právě přistěhoval nebo tu bude ještě někdo?
4. Nějaké novinky?

Honza

Old Post 26.03.2003 v 17:05
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arkan
Newbie

Registrován: 21.03.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 37 

Ne, to nejsem já! Bude tu jeste nekdo novej. Já jsem ten, co se o to zajímá už asi rok, ale furt jsem neměl čas, protože jsem stavěl, tak jsem to všechno hodil na bedra Gabíkovi.

Old Post 27.03.2003 v 08:17
arkan je offline   Click Here to See the Profile for arkan   Find more posts by arkan   Click here to Send arkan a Private Message   Click Here to Email arkan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 38 

Tak se Prochy objevil a to znamená, že se na to o víkendu vrhnem. Hurá.
2Ctirad: Budeš mít čas? Asi se budu muset stavit pro tu anténu a nejspíš bysme taky ocenili nějaký know-how.

Old Post 27.03.2003 v 18:43
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stay d
Mafián
zastupce cloudu 10.40


Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 1428

Team Member: MOD

User is Mapper

NODE hidden Příspěvek č. 39 

Kdo chce smazat bod ?

Mohu ho nechat schovat.

PMko nebo ICQ je vám k dispozici.

Old Post 31.03.2003 v 02:41
Stay d je offline   Click Here to See the Profile for Stay d   Find more posts by Stay d   Click here to Send Stay d a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Slima - AP na testovací provoz Příspěvek č. 40 

Dneska jsme konečně spustili Slimu(Prochy) na testovací provoz bez větších problémů. To znamená, že nás můžete zkusit proměřit. Ještě čekáme na kartu od Alphawave než bude, abychom se někam píchli.
Taky jsme chodili s notebookem a proměřovali body. Takže Bazzy 2/5, Koisatko 2/5, Já 2/5 měřeno na XPéčkách.
Kdokoliv, kdo na to vidí, prosím, proměřit.

Old Post 02.04.2003 v 21:32
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hroh
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 11

Kdo je na severu Slivence? Příspěvek č. 41 

Ahoj Slivenaci,
kdo jste na severnim konci Slivence? U toho jednoho AP Slivenec1 je jen adresa a ne owner, ale ted uz tam nepobezim, a zitra s pomlazkou to taky nebude ono

Old Post 20.04.2003 v 22:29
Hroh je offline   Click Here to See the Profile for Hroh   Find more posts by Hroh   Click here to Send Hroh a Private Message   Click Here to Email Hroh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 42 

Slivenec1 není ap, možná časem bude, jestli budou klienti, a bydlí tam Ctirad. Podívej se, jestli nevidíš na bod Slima, to je/bude ap, jako že jestli nejsi v ďolíku, tak tam vidíš.

Dneska jsme na ap rozchodili freebsd 5.0, ale zatím nám to jenom může vysílat, pingat a nic víc. Prozatím je u mě, takže nic nevysílá, možná v pondělí. Stejně musím poděkovat gulimu za pomoc, protože bez jeho rad by jsme neudělali nic.

2Gabin: Pošli mi prosím tě tvoje icq, jestli máš, a hoď sem nějaký info ohledně ty víš čeho.

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 20.04.2003 v 23:09
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hroh
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 43 

Je to špatný, směrem na Slivenec jsem v dolíku :(

Old Post 20.04.2003 v 23:30
Hroh je offline   Click Here to See the Profile for Hroh   Find more posts by Hroh   Click here to Send Hroh a Private Message   Click Here to Email Hroh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Příspěvek č. 44 

Aha, víš co, jestli někdy tenhle týden(dnes,zítra,...) půjdem něco změřit(skoro určitě), mohli bychom se u tebe podívat. Ty skoro určitě budeš moci chytit bez větších problémů networa nebo b00 z Ohrady a tam se napojit.

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 20.04.2003 v 23:56
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hroh
Newbie

Registrován: 20.04.2003
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 45 

Tak jsem dnes vylezl na strechu, a na Ohradu vidím, jenom v jednom místě mi nějakej šmejd postavil billboard hnedle tady u silnice. Při mý smůle to bude zrovna v ose... A Networ i B00 by měly být pro mne v zákrytu, takže asi nic moc, a interference?

Ve zbytku mám sousední baráky nebo stromy. Ale to jde řešit.

Old Post 22.04.2003 v 19:47
Hroh je offline   Click Here to See the Profile for Hroh   Find more posts by Hroh   Click here to Send Hroh a Private Message   Click Here to Email Hroh     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Norick
Junior Member

Registrován: 25.08.2002
Příspěvků: 119

Thumbs up Pokrok Příspěvek č. 46 

Dneska jsme měřili s prochym, spoj já-on s 24dB sítem a konečně jsme něco chytli.
Signál nebyl sice moc silný, ale protože to bylo od něj ke mně, tak by to později mělo jet opačným směrem lépe. Takže už brzo budeme spojený do Modřan, což sice zatím moc užitku mít nebude, protože mi ten spoj přes den neustále padá z neznámých příčin, ale to se snad brzy vyřeší.

__________________

We all shall be connected to backbone net someday. Shall we be satisfied then?
ICQ:332178427

Old Post 12.06.2003 v 21:52
Norick je offline   Click Here to See the Profile for Norick   Find more posts by Norick   Click here to Send Norick a Private Message   Click Here to Email Norick     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frankus
Newbie

Registrován: 05.01.2003
Příspěvků: 1

Slivenec Příspěvek č. 47 

Old Post 12.10.2003 v 09:48
Frankus je offline   Click Here to See the Profile for Frankus   Find more posts by Frankus   Click here to Send Frankus a Private Message   Click Here to Email Frankus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: Slivenec Příspěvek č. 48 

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 12.10.2003 v 10:37
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz