CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Sdílení torrentů mimo CZF z CZF IP rozsahu
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
fen
Junior Member

Registrován: 03.02.2003
Příspěvků: 234

Sdílení torrentů mimo CZF z CZF IP rozsahu Příspěvek č. 1 

Čus stala se mi zajímavá věc a docela rád bych, kdyby tu někdo s větší zkušeností osvětlil jak to funguje.

V rámci CZF je jeden nejmenovaný tracker, kde se sdílí legální obsah. Tracker je z inetu neviditelnej, tudíž je mohou používat pouze lidé v CZF(v interním IP rozsahu).

Stahoval jsem nějakej torrent, a nepodařilo se mi ho dotáhnout do konce. Ráno jsem si vzal notebook do práce a zde, světe div se, jsme se připojil k jednomu seedrovi a věc dost velkou rychlostí dotáhnul. (v práci nemám do CZF přístup)

Předpokládám že to je dáno funkcí DHT, neboť jak jinak by torrentí klient mohl vědět internetovou IP toho seedra. Nebo je schopen, pokud teda to PC na kterém je spuštěn seedrův klient je zároveň v CZF a na inetu, zjistit venkovní IP a pak se k ní připojit?

No v každém případě má seedr pravděpodobně nechtěně (kdo by chtěl v CZF sdílet mimo CZF ne?), zapnuto DHT, nebo nějak nastaveno, že sdílí i mimo CZF.

Máte s tímto nějakou zkušenost?

__________________

Fén
#Prosek je město, a to je tam...#
http://www.zrusmekomunisty.cz

Old Post 11.11.2008 v 10:19
fen je offline   Click Here to See the Profile for fen   Find more posts by fen   Click here to Send fen a Private Message   Click Here to Email fen     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:25.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz