CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > UBNT WispStation - revoluční 5 GHz klient
12345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

i4wifi Příspěvek č. 81 

Nevíte proč v i4 zdražili wispstation ze dne na den zhruba o 150kč ?? že by se tak moc prodával a oni chtěli vyrejžovat co nejvíc prašulí ?

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 20.05.2009 v 12:35
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ValXdater
Senior Member

Registrován: 14.12.2003
Příspěvků: 657

Re: i4wifi Příspěvek č. 82 

__________________

Neděkuj, poděkuj, až ti to pojede...

Old Post 20.05.2009 v 13:20
ValXdater je offline   Click Here to See the Profile for ValXdater   Find more posts by ValXdater   Click here to Send ValXdater a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidzi
Newbie

Registrován: 31.08.2009
Příspěvků: 1

WISPSTATION5 Příspěvek č. 83 

Zdravím..
Mám problém - tahle mašinka mi naskenuje síť, najde mi přístupový bod poskytovatele (ukáže SSID i MAC), ale když dám přihlásit, tak sice napíše SSID, ale neukáže MAC.. Tudíž se nepřipojí.. Zkoušel jsem to jak s původním FW, tak posledním FW "WispStation5-v3.4.build4390.bin".. Kde dělám chybu?? Poradí mi někdo?
Díky

Vyřešeno.. !!!! Tupci věděli, že je tam jen 2,4GHz pásmo, ale nikdo mi to neřekl.. 5GHz se ukazoval (zřejmě) páteřní spoj.. :-(

Naposledy upravil Aidzi 31.08.2009 v 20:04

Old Post 31.08.2009 v 08:54
Aidzi je offline   Click Here to See the Profile for Aidzi   Find more posts by Aidzi   Click here to Send Aidzi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gogoo
Member

Registrován: 27.09.2002
Příspěvků: 416

Re: Re: i4wifi Příspěvek č. 84 

__________________

Michal Klečka

Old Post 31.08.2009 v 09:38
gogoo je offline   Click Here to See the Profile for gogoo   Find more posts by gogoo   Click here to Send gogoo a Private Message     Visit gogoo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolerman1
Newbie

Registrován: 13.12.2009
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 85 

potrebujem radu 2x wisp + switch 8 port (9V/1A max 20V) napajanie 20 metrov po FTP kabli ,aky zdroj na toto mozem pouzit ?

Old Post 21.03.2010 v 22:39
coolerman1 je offline   Click Here to See the Profile for coolerman1   Find more posts by coolerman1   Click here to Send coolerman1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

pouzij Příspěvek č. 86 

No pokud je ten switch max 20V tak je možný, že můžeš použít jakejkoli zdroj do 15V, protože wispy maj napájení max 18V, takže jsi v pohodě. jinak dá se použít i jeden zdroj a po jednom UTPčku přivést napájení pro všechny... samo, že můžeš použít i napájení solo pro kazdej..

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 22.03.2010 v 06:30
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolerman1
Newbie

Registrován: 13.12.2009
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 87 

prave ze potrebujem to napajat len jednym zdrojom len aky aby mi to utiahlo cele ?

Old Post 22.03.2010 v 07:34
coolerman1 je offline   Click Here to See the Profile for coolerman1   Find more posts by coolerman1   Click here to Send coolerman1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

tenhle Příspěvek č. 88 

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 22.03.2010 v 07:53
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Příspěvek č. 89 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 22.03.2010 v 07:57
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rouchi
Junior Member

Registrován: 28.09.2005
Příspěvků: 113

taková spoteba ??? Příspěvek č. 90 

Wisp a 15W ???? to ani zdaleka, normálně bere tak okolo 4W ve špičce rozhodně nepřesáhne 10... myslim, že někde bylo uváděno max 6 nebo 7 W....
Zroj bude stařit zcela jistě...

__________________

Sice vim o sítích maalinečko, ale i tak mě to bavíí :-)

Old Post 22.03.2010 v 08:08
rouchi je offline   Click Here to See the Profile for rouchi   Find more posts by rouchi   Click here to Send rouchi a Private Message     Visit rouchi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cipis
Senior Member

Registrován: 23.01.2003
Příspěvků: 4997

Re: taková spoteba ??? Příspěvek č. 91 

__________________

předseda Sdružení Tišnet, http://www.cipis.net

Old Post 22.03.2010 v 08:18
cipis je offline   Click Here to See the Profile for cipis   Find more posts by cipis   Click here to Send cipis a Private Message   Click Here to Email cipis   Visit cipis's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Příspěvek č. 92 

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 22.03.2010 v 11:59
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wifi-novice
Newbie

Registrován: 06.06.2010
Příspěvků: 4

MAC Příspěvek č. 93 

Ahoj, mam takovy problem, pripojil jsem se na poskytovatele ve wisp modu, vsechno funguje dobre, ale poskytovatel delal upravy na vysilaci a asi zmenil MAC adresu vysilace, v ten moment mi net prestal jit, chtel bych se zeptat, jestli je to normalni nebo by mel stroj sam rozpoznat, ze na danem SSID doslo ke zmene MAC adresy a tuto opravit a normalne jet dal? Diky moc za odpoved ...

Old Post 06.06.2010 v 22:57
wifi-novice je offline   Click Here to See the Profile for wifi-novice   Find more posts by wifi-novice   Click here to Send wifi-novice a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ifiw
Junior Member

Registrován: 27.06.2007
Příspěvků: 170

Příspěvek č. 94 

jesi zmenil MAC APcka a tvoje klientska stanice se vaze i na MAC,je nutno MAC zmenit take u tebe...samo se neudela nic novou MAC bys mel videt pro proskenovani tvym klientem...

Old Post 06.06.2010 v 23:00
ifiw je offline   Click Here to See the Profile for ifiw   Find more posts by ifiw   Click here to Send ifiw a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wifi-novice
Newbie

Registrován: 06.06.2010
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 95 

Jasne to chapu, ale neslo by to udelat tak, aby se pripojeni vazalo jenom na SSID a MAC doplnilo samo .. ? Kdyz jsem dal pripojit k siti (po skenovani), tak se predvyplnila jenom kolonka SSID a kdyz jsem dal ulozit, rvalo to na me, ze musim vyplnit i MAC :( a pak po te zmene to zdechlo ...

Old Post 07.06.2010 v 20:58
wifi-novice je offline   Click Here to See the Profile for wifi-novice   Find more posts by wifi-novice   Click here to Send wifi-novice a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Defendrius
Newbie
zastupce cloudu 10.110


Registrován: 12.09.2005
Příspěvků: 82

Příspěvek č. 96 

Old Post 07.06.2010 v 21:02
Defendrius je offline   Click Here to See the Profile for Defendrius   Find more posts by Defendrius   Click here to Send Defendrius a Private Message     Visit Defendrius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz