CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Problém spojení
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vollf
Newbie

Registrován: 04.02.2004
Příspěvků: 57

Problém spojení Příspěvek č. 1 

Ahoj lidi, mam takovej problém. V notebooku je integrovaná wifina Atheros AR5005G a bylo to propojený na Straightcore WRT-312 (AP). Šlapalo to asi 2 měsíce v pohodě, ale ted, i když je signál téměř 100%, to nekomunikuje. Když to pustim na DHCP tak to nenačte adresu (přes kabel normálně jo) a když jí nastavim na pevno tak se ani nedostanu do konfiguračního rozhraní. Diagnostika mi hlásí, že to přijímá pakety jak divý, ale všechny jsou vadný (CRC errors nebo tam je jeste Frame received with errors).

Problém je, že jsem to zapojoval mému známému před těma 2 měsíci a já nevim co za tu dobu s tím dělal, tak se chci zeptat čím vším by to mohlo být. Jestli vir, nebo chyba notebooku, nebo chyba nějakého nastavení. Obojí jsem to nastavil na režim "G" a v notebooku sem přeinstaloval ovladač, ale nepomohlo. Nechápu, jak by se to takhle samo mohlo podělat po takový době. Díky moc za názory...

Old Post 01.08.2007 v 08:04
vollf je offline   Click Here to See the Profile for vollf   Find more posts by vollf     Click Here to Email vollf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepulis
Junior Member

Registrován: 28.11.2003
Příspěvků: 162

Re: Problém spojení Příspěvek č. 2 

Old Post 01.08.2007 v 08:48
pepulis je offline   Click Here to See the Profile for pepulis   Find more posts by pepulis   Click here to Send pepulis a Private Message   Click Here to Email pepulis     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz