CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > ADSL+WIFI-AP asus 520g
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
soltysP
Newbie

Registrován: 04.06.2007
Příspěvků: 2

Angry ADSL+WIFI-AP asus 520g Příspěvek č. 1 

Ahojki, chci se zepatat chytrých lidí

Mám internet přes ADSL můj modem je ZyXEL 660R a chci si podoma rozvést wifi, proto jsem si koupil APčko ASUS 520g, ale nepodařilo se mi to rozjed. Mám to zapojené takto: Z modemu jde kabel do APčka, z AP přes kabel do PC a přes wifi do notebooku(takto bych si to aspoň představoval). Měl jsem půjčené AP, oveslink a rozjel jsem to bezproblémů, proto jsem si ho taky koupi, rozjel jsem to, ale nebyl kompatibilní s notebookem a blbla mi rychlost, proto jsem si koupil ten asus, pry je lepší, ale ani zaboha se mi to neposařilo rozjed. Kamarád mi řekl že to může být tím že mám volací IP adresu na modemu a AP stejnou(192.168.1.1), proto jsem si na modemu změnil jeho volací IP adresu(192.168.100.1). S notebookem se to spojí, na icq mi svítí žlutá květinka, ip adresa je přidělena, ale internet nejde. Ani na stolním PC.
Nevím si s tím už rady. Byl bych rád za jakoukoli pomoc. Předem díky

Old Post 04.06.2007 v 20:34
soltysP je offline   Click Here to See the Profile for soltysP   Find more posts by soltysP   Click here to Send soltysP a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadeK_B
Senior Member

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 742

Příspěvek č. 2 

Volaci IP adresa ? To slysim poprve.
Kdyz uz tak ji zmen na .1.100 a nastuduj neco o IP

Old Post 04.06.2007 v 22:01
RadeK_B je offline   Click Here to See the Profile for RadeK_B   Find more posts by RadeK_B   Click here to Send RadeK_B a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soltysP
Newbie

Registrován: 04.06.2007
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Naposledy upravil soltysP 04.06.2007 v 22:24

Old Post 04.06.2007 v 22:14
soltysP je offline   Click Here to See the Profile for soltysP   Find more posts by soltysP   Click here to Send soltysP a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 4 

Old Post 05.06.2007 v 03:28
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:18.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz