CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Pomoc se síťí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Conte
Newbie

Registrován: 18.02.2005
Příspěvků: 8

Unhappy Pomoc se síťí Příspěvek č. 1 

Prosím o pomoc mám doma router Ovislink pres ten se pripojuji pomocí wifi na internet z neho mi jde kabel do asusu wl-500g a zneho pokracuje kabel do pocitace a chtel bych aby mi ten asus vysílal internet po wifineabych se mohl pripojit s notebookem mohl yb mi nekdo pomocž jak nastavit ten asus? když se to pokousim nastavit tak kdyz se restartuje tak tu sit vidim ale za chvili uz zmizí dekuji vsem za pomoc

Old Post 15.06.2007 v 16:10
Conte je offline   Click Here to See the Profile for Conte   Find more posts by Conte   Click here to Send Conte a Private Message   Click Here to Email Conte   Visit Conte's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 2 

Máte pevné adresy IP ? Zkuste to, rozsahy si dejte např. na tom přijímacím wifi třeba 10.0.0.1 výstup a na Asus 192.168.1.1, počítače do rozsahu 192.168.1.x, DNS počítačů podle Asusu (stejné jako jeho adresa výstupu (192.168.1.x). Vstup Asusu na 10.0.0.x , snad je to dobré na příklad.

Old Post 15.06.2007 v 16:34
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Conte
Newbie

Registrován: 18.02.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 3 

spíš mi jde o to do jého režimu toho asuse dát

Old Post 15.06.2007 v 19:19
Conte je offline   Click Here to See the Profile for Conte   Find more posts by Conte   Click here to Send Conte a Private Message   Click Here to Email Conte   Visit Conte's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladarozan
Senior Member

Registrován: 30.01.2003
Příspěvků: 825

Příspěvek č. 4 

Dejte ho do režimu AP.

Old Post 15.06.2007 v 20:54
ladarozan je offline   Click Here to See the Profile for ladarozan   Find more posts by ladarozan       Visit ladarozan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Conte
Newbie

Registrován: 18.02.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 5 

Já už nevim jak dál na tom asusu mám nastavenej AP mód všechyn potřebný věci mám nastaveny ale po rebootu jenom vzdycky problikne ta LEDka air ale zase zhasne no proste mi nechce fungovat ta wifina jako by byla pořád vypnutá už fakt nevim jak dál

Old Post 16.06.2007 v 00:19
Conte je offline   Click Here to See the Profile for Conte   Find more posts by Conte   Click here to Send Conte a Private Message   Click Here to Email Conte   Visit Conte's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RAket
Junior Member

Registrován: 25.08.2004
Příspěvků: 222

Příspěvek č. 6 

Old Post 16.06.2007 v 07:18
RAket je offline   Click Here to See the Profile for RAket   Find more posts by RAket   Click here to Send RAket a Private Message   Click Here to Email RAket     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Conte
Newbie

Registrován: 18.02.2005
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 7 

to už jsem všechno zkoušel jestli delam nekde chybu tak mi třeba ten net nepujde ale preci aspon uvidim tu sit toho asuse a nebo se aspon rozsviti ta LEDka ne ? mám tam nějakej firmware 1.9...... a na strankach je poslední 1.8 ...... je to normální ?

Old Post 16.06.2007 v 10:38
Conte je offline   Click Here to See the Profile for Conte   Find more posts by Conte   Click here to Send Conte a Private Message   Click Here to Email Conte   Visit Conte's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Příspěvek č. 8 

pokud to zapnes do modu ap, nastavis ssid a hned vedle zadnou sit nechytnes, je ten asus zralej na reklamaci nebo na popelnici(podle stari ) muze byt samozrejme v tahu jen wlan karta jak uz nekdo psal, takze kdyz si sezenes jinou a pohrajes si s tim, muzes to mozna i opravit

__________________

Old Post 16.06.2007 v 12:21
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:49.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz