CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > i4wifi (aneb i4 + inwifi) spatne zkusenosti
« 678910111213
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
superweb
Senior Member

Registrován: 29.10.2004
Příspěvků: 809

Re: i4 Příspěvek č. 177 

__________________

Old Post 17.11.2010 v 16:23
superweb je offline   Click Here to See the Profile for superweb   Find more posts by superweb   Click here to Send superweb a Private Message     Visit superweb's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 178 

__________________

Old Post 28.03.2011 v 10:45
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 179 

tohle vypadá jako žadonění o pozornost z řad ISPíků z cca stovkou zákazníků.

__________________

ja to nebyl

Old Post 28.03.2011 v 13:27
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 180 

Tak to jsem nepochopil s tím žadoněním. Já určitě ne a pokud i4wifi tak jejich boj. Šlo mne čistě jen o to říct, že vše nemusí být na první pohled hezké a krásné jak v i4wifi vypadá. Místo postu jsem zvolil zde, protože pochybuji, že pokud bych to postl na web i4wifi, že by to tam vydrželo maximálně pár minut. K.

__________________

Old Post 28.03.2011 v 21:47
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 181 

Nechci se do diskuze ci polemiky ohledne i4wifi montovat, nicmene rad bych uvedl sve zkusenosti.
S obema predchudci, ze kterych jejich spojenim vznikla firma i4wifi, jsem mel jeden az dva konflikty. Jednalo se vesmes o drobnosti, zadne drahe zbozi za desitky tisic, spis par stokorun a dva litry v jedinnem pripade.

U i4wifi jsem vsak dosud nezaregistroval nevhodne chovani z jejich strany, v poslednim pripade kdy jsem s nimi resil zavadu UBNT RS, ktere po 18h behu proste chciplo, mi nejen ze vysli vstric co se oteviraci doby tyce (telefonicky jsem se dohodl ze dojedu tesne pred zavirackou, ale diky zacpe na jizni spojce jsem se o dvacet minut zpozdil - pockali, nebyli nastvani, neurazeli se, prijemne vystupovani), ale i co se reklamace tyce - byla vyrizena prakticky okamzite, i kdyz na to dle pravidel uvedenych na webu nemam nararok (tusim ze tam meli vyrizeni reklamace do 48h, ale nevim to ted jiste).

Nechci tu firmu (i4wifi) nijak hajit, nemam tam zadnou znamost nebo vyhodu oproti ostatnim, ale pokazde kdyz jsem tam dojel, casto i bez predchoziho objednani vyrobku, byli ochotni nejen poradit (v pripade kdy pozadovane zarizeni jiz nebylo k dostani, poradili jeho nastupce). Nikdy jsem nemusel cekat vic jak pet minut, a to ani v pripade, kdy jsem zjistil zavadu na seznamu dodanych komponent (opet blbina, chybely nejaky pigtaily a bleskojistka). V takovych pripadech se za potize omluvil nejen personal pokladny (prodejce), ale i privolany technik/skladnik. Naprava pak byla otazkou chvilky (nez dodhledali potrebne komponenty ve skladu).

Chapu ze se zkusenosti mohou clovek od cloveka lisit, ale osobne si nemohu stezovat - uprimne, daleko horsi chovani zazivam denno denne v Alze, o Mironetu ani nemluve, a to ve vsech ohledech. Z meho pohledu jim (i4wifi) tak nemohu nic vytknout.

Nechci nijak zlehcovat kabelnetovy problemy, ale je krajne podezrele, ze se dovede pohadat prakticky s kazdym prodejcem/firmou, u ktere zbozi objednava.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 29.03.2011 v 15:26
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Insider
Senior Member

Registrován: 02.12.2002
Příspěvků: 1482

Příspěvek č. 182 

__________________

Old Post 29.03.2011 v 15:37
Insider je offline   Click Here to See the Profile for Insider   Find more posts by Insider   Click here to Send Insider a Private Message   Click Here to Email Insider   Visit Insider's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 183 

Tak v alze zase nemám problém já. Cokoliv kdykoliv potřebuju je skladem v případě reklamace nebo špatně vybrané věci výměna za jiné de facto na počkání. Zde je otravné čekání na reklamacích, ale to se dá brát jako nutné zlo vzhledem k tomu kolik toho prodají.

Konflikt je u mne možná v tom, že po dodavatelích chci když něco naslibují tak, aby to tak bylo nebo to fungovalo, protože to tak chtějí klienti a ti klienti platí kabelnetu a posléze i těm dodvatelům. Málo kdo si jaksi neuvědomuje, že dnes jde až v prvé řadě o peníze. Z našima stávajícíma dodavatelema problém nemám. U jednoho jsme řešili pravda, ale za PPLku oni nemůžou. Takže jsem dostal kontakt na patřičná místa a nyní vše funguje jak má. Jinak nelze si stěžovat vše je nyní v pořádku a o to jde v první řadě.
Druhá věc je cenová politika. Když se mne vyplatí koupit věc mimo Prahu a ještě zaplatit dopravné a i potom u většiny položek ušetřím není chyba evidentně u mne leda, že bych měl nastavenu u i4wifi nějakou speciální cenu
Pokud má i4wifi čas řešit žabomyší války typu mstění se poznámkou do faktur a objednávek o tom, že jsem kdesi odmítl zaplatit to co paní šulcová neobjednala a dostal jsem zboží asi po třech týdnech. Promptní sestřelení Dealerské bezdrátovéhopřipojení slevy hned poté co jsem sdělil co si o výše popsaném jednání myslím. Prostě buď děláme kšeft a nebo neděláme na podobný věci nemám čas, chuť ani náladu.
To mne připomíná proč nenakupujeme v CZC jednoho dne před vánoci jsem přijel do CZC a jediné volné místo bylo vedle vjezdu pro zásobování. Vozidlo jsem zaparkoval a znalý jízdy i s velkým Céčkovým autem jsem si zkontroloval jak stojím od vrat na každou stranu od vrat půl metru až metr volno. Po chvíli vybírání přiletěl nasraný řidič z PPLky a s řevem na celý showroom kterej, že to úd parkuje na vjezdu s tou a tou SPZ jsem se přihlásil. Pán mne sdělil ať si jdu přeparkovat a jestli si nechci dojít na oční já říkám, že nikoliv. Že si vyzvednu zboží a odjedu. Vedoucí skladu mne řekl, že mne nevydají zboží říkám tedy dobře byl jsem zde naposled. Došel jsem dolů a sdělil pánovy jestli si ze mne nedělá prdel. Stál jsem onen metr od vjezdu a k vjezdu bylo nacouvané jeho auto kdy vedle vjezdu se narval onen vedoucí skladu. Přesně na půl vrat takže tam samozřejmě šlo zacouvat, ale pěkně blbě. Tak jsem mu řekl ať si požádá vedoucího skladu o přeparkování a mimo jiné do té mezery se v pohodě ještě vejde. Na to mne sdělil, že za vedoucím chodit nebude a když by tam zacouval nebude moct jeho přítelkyně vystoupit a jít si zakouřit. Na tohle už nebylo co říct. Zavolal jsem měštáky. Ty to rozštíply nádherně. Komunikace patří TSK navíc je zde zákaz vjezdu a jedná se o manipulační plochu Pražské teplárenské. Pokutu jsme dostali všichni a měli jsme se fajn. Majitelka pro jistotu na stížnost naší majitelky do dnes neodpověděla tak proč jí dát vydělat?
Po dvou letech jsem si všiml, že CZC si konečně ono jim nepatřící parkoviště pro jejich zákazníky asi odkoupilo jelikož přibyla zde tabulka soukromý pozemek a zábrany.
Prostě nemíním utrácet peníze a dávat vydělávat komukoliv kdo si neváží toho, že zvednu svůj zadek a jedu k němu utrácet peníze. To je asi tak celý. K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 29.03.2011 v 19:30

Old Post 29.03.2011 v 19:27
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 184 

kabelnet kabelnet... když něco kabelnet napíše tak je to vždycky když má kabelnet problem s dodavateli.

Já nějak nevim co řešíš, dodavatelů je v ČR taková hromada, že si prostě vybereš. S i4wifi nemáme problem. Ano, něco prostě nemaji skladem a nejvíc mě sere že když pošlou leták na 16x poe a já si ho teda objednám tak neni. No a vlastně i sortiment maji extrémně omezený ale to je jaksi jejich blbost. Každopádně dodání, reklamace, nedodaný zboží, špatnej typ dodanýho zboží, všechno se dá bez problemu vyřešit. Máme tam sice 50 tisíc obrat za 3 měsíce což pro ně asi nejsme nějakej velkej zákazník ale všechno se dá vyřešit když se okamžitě nenapadá protistrana a rozumně se promluví kde že se stal průser.

Jinak je musim pochválit za dodávání zboží protože přes den volaji lidi na připojení a večer můžu ještě objednat tak aby to druhej den přišlo a dalo se připojovat a okamžitě se tak daji točit prachy. To u aspy nebo ipmedia tak hladce většinou nejde a hlavně tam nemáme možnost nakupovat na kredit kterej se pak uhradí což je prostě velký plus.

__________________

ja to nebyl

Old Post 29.03.2011 v 20:36
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiraCT
Junior Member

Registrován: 01.11.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 185 

Pokud mas učet u RB, tak neni nikde kredit treba. Ja tak nakupuju jak na i4wifi, tak i aspa, ipmedia, asbis a dalsi... Penize tam maji okamzite a hned expeduji.

Jinak s i4wifi zadne problemy nemam. Dodani i reklamace v pohode. Primarne teda beru na ipmedii, obcas neco na aspe, ale tam me serou (asi) skladnici.

Old Post 29.03.2011 v 20:45
MiraCT je offline   Click Here to See the Profile for MiraCT   Find more posts by MiraCT   Click here to Send MiraCT a Private Message   Click Here to Email MiraCT   Visit MiraCT's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 186 

Ahoj,
tak Aspa například nákup na fakturu není problém. Teď jsme od nich brali stožár za 15000 Kč a v pohodě. Domluva rozdělení faktury na splátky taky není problém chce to dojednat, ale domluvil jsem se. Doprava úplně v pohodě zavolám ráno nejpozději do devíti a v jedenáct to máme v Praze. Technici když jim to jede PPLkou objednají do určité hodiny den předtím a druhý den to má.
To samé i u našeho druhého dodavatele zde bereme teda více tak objednám do 16-ti hodin a druhý den mám v Praze. Fakt je, že zde jsem si musel promluvit s PPL, protože nám to i přes cedulky osobní odběr vozily na autě. Ale to je již v pořádku takže fakt pohoda.
Nedávno mne i4wifi vrátila reklamaci PPLkou krom toho, že byl zaškrtnut osobní odběr reklamace tak se ani nikdo neobtěžoval z i4wifi mne to oznámit takže jsem zařízení náhodou dostal měsíc po odeslání když nám dohledávali nějaké papíry.
Takže prostě mne to po 8 letech přestalo bavit se donekonečna dohadovat a jsem jinde a jsem spoky. A to nepočítám kolik ušetřím, protože ceny i4WiFi jsou fakt výsměchem zákazníkům. Například u Aspa to dělá tak průměrně 1500 Kč na 10 tis. Kč. Takže taky točíme a připojujeme a ještě ušetříme.
Ještě jedna věc a to je to, že dodavatelů je hromada, ale pokud chce mít člověk rozumnou cenu tak se buď musí stát dealerem nebo reselerem a nebo se bavit s dealerskejma firmama a to se pak ten počet obchodů pěkně rychle smrskne na dva tři. K.

__________________

Old Post 29.03.2011 v 20:58
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeT
Junior Member

Registrován: 10.11.2002
Příspěvků: 224

Příspěvek č. 187 

Old Post 30.03.2011 v 07:47
JeT je offline   Click Here to See the Profile for JeT   Find more posts by JeT   Click here to Send JeT a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 188 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 30.03.2011 v 16:14
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ramke
Newbie

Registrován: 30.03.2011
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 189 

Když jsem náhodou našel tento topic, musel jsem se ihned registrovat, abych také přidal pár zkušeností s i4wifi a.s. Jsem ISP a mám jak píše kabelnet kategorii D4 a výhody co se jí týkají.

Každá reklamace, kterou jsem poslal byla vyměněna, krom drahých zařízení, které jsem si poškodil ( můj technik ) jooo vztekal jsem se, ale nakonec je to stejně moje vina...

Tolikrát jsem tam poslal něco, co bylo nějak poškozeno - např 2204ku, nebo nějakej tplink a přišlo pro mě překvapení nové zařízení a to už podle mě o něčem svědčí.

Jak jsem tento topic pročítal, tak kabelnet je určitě typ zákazníka, který si firma přeje, nic mu nevoní a u všeho je nevinně.

Kde jinde dostaneš ty výhody na katalogu poskytovatelů od i4wifi? Taky nemusejí vůbec nic nabízet a můžeš se spokojit s opravou a vrácením původního použitého kusu, tady aspoň dostaneš nový. Katalog je zcela zdarma a bez poplatků, tak proč se nezviditelnit?

Občas prázdný sklad, tak koupím jinde, ale jinak co se týče hlavně reklamací je to tam naprosto férové a vždy se dá domluvit.

Old Post 30.03.2011 v 18:12
Ramke je offline   Click Here to See the Profile for Ramke   Find more posts by Ramke   Click here to Send Ramke a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 190 

presne tak.
Kabelnet je kategorie sama pro sebe.
Dosud jsem zcela nepochopil jeho schizofrenost, kdy pise jako tri osoby (coz podle informaci na webu asi skutecne jsou), a kdyz zrovna pise Karel, tak pak clovek aby si vzal vyznamovy slovnik, protoze kolikrat ty vety svou skladbou nedavaji ani smysl.

Nevim, s kabelnetem jsem nikdy konflikt ale ani obchodni styk nemel, takze mohu soudit pouze podle jeho/jejich prizpevku...

Jak rikam, i4wifi mi vzdy vysli vstric, reklamace uznali pokazde (pravda, vlastni vinou jsem nikdy nic neodpalil ani neposkodil, tedy z toho co jsem jim na reklamaci dovezl), a vzdy se mnou jednali slusne.

Par mailu mi prislo, na jeden jsem odpovedel (slusne!) zda by bylo mozne omezit cetnost mailu ktere mi posilaji, a od te doby mam klid, nic jsem blokovat nemusel. Jednou za dva tri mesice se v mboxu neco objevi, ale jsou to vsechno veci, ktere me zajimaji a jez jsem uz driv objednaval (slevy routerstation, nebo CM9, zdroju a krabic k tomu), takze si nejsem jisty zda ty reklamy zasilaji cilene, nebo tohle byla jen nahoda - v kazdem pripade jsem zatim nevidel jedinny duvod, proc si na ne stezovat.

A co se parkovani v CZC tyce a kabelnetovy epizody tam - to se Karle vazne nechas vzdycky vytocit pitomcem? Proc se tam hadat? Ano, ridic dodavky byl pitomec, a sef obchodu ci co to bylo taky, ale ostatni zamestnanci v tom byli nevinne, takze nevidim duvod tam delat scenu.

Me posledne poslali rovnez preparkovat - podal jsem tomu klukovi za kasou prachy, fakturu, a rekl jsem mu, at to vyridi, ze si dojdu preparkovat a pak se vratim pro zbytek penez a pro vydejku do skladu, ze nebudu cekat dvakrat. Vyhnul jsem se tak cekani, auto preparkoval, a byl klid. Z toho cos popsal mi to prijde, ze za kazdy duvod musis najit konflikt. I s pitomcem se da vyjednavat, kdyz jednas asertivne.

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 30.03.2011 v 18:53
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 191 

__________________

Old Post 30.03.2011 v 20:50
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 192 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 30.03.2011 v 22:10
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 678910111213  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz