CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > problém se stahováním
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Koudy1+1
Newbie

Registrován: 13.03.2007
Příspěvků: 1

Unhappy problém se stahováním Příspěvek č. 1 

Ahoj lidičky mám docela závažnej problém.Kdykoliv když chci něco stáhnou tak se mi to nikdy nedostahuje stáhne se mi vždy jen trocha.Jsem připojený přes wifi dnes jsem netstumblerem změřil kvalitu signálu.. je dobrý až na to, že nekdy na chvíli úplně spadne to možná zapříčíní konec stahování opravdu nevím jestli to je tím protože je ten výpadek opravdu jen chvilkový.Mužete mi někdo poradit co stím budu vám velice vděčný.. předem všem děkuji za odpověď.Net bez stahování je fakt nanic:-|:

Old Post 13.03.2007 v 19:20
Koudy1+1 je offline   Click Here to See the Profile for Koudy1+1   Find more posts by Koudy1+1   Click here to Send Koudy1+1 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
6host
Senior Member

Registrován: 13.03.2006
Příspěvků: 889

Příspěvek č. 2 

WTF??? a proc tohle nepises spravcovi site na kterou ses pripojenej?

Old Post 13.03.2007 v 21:11
6host je offline   Click Here to See the Profile for 6host   Find more posts by 6host   Click here to Send 6host a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samuel-Azagon
Member

Registrován: 24.04.2004
Příspěvků: 490

Příspěvek č. 3 

Zkus pouzit nejakej downloader na netu je jich mraky !

__________________

Old Post 14.03.2007 v 13:37
Samuel-Azagon je offline   Click Here to See the Profile for Samuel-Azagon   Find more posts by Samuel-Azagon   Click here to Send Samuel-Azagon a Private Message   Click Here to Email Samuel-Azagon   Visit Samuel-Azagon's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stybla
Senior Member

Registrován: 06.04.2005
Příspěvků: 1845

Příspěvek č. 4 

a co s tim ma spolecneho czfree.net? proc nenapises svemu providerovi / spravci AP?

__________________

Old Post 09.04.2007 v 22:36
stybla je offline   Click Here to See the Profile for stybla   Find more posts by stybla   Click here to Send stybla a Private Message   Click Here to Email stybla     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz