CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Jak se znovu připojit na Compex WP54AG
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Jak se znovu připojit na Compex WP54AG Příspěvek č. 1 

Chystal jsem přechod spoje k poskytovateli na 5GHz. Měl jsem Asuse na 2,4GHz, který má jiné ovládání. Zkoumal jsem možnosti nastavení u Compexu a přepnul jsem ho do módu Gateway. Od té doby se zvenku tváří, jako že funguje (dokonce se mi ho jednou podařilo pingovat), ale nenajde ho ta jejich utilita a ani jinak se k tomu nemůžu dostat. Zkoušel jsem firmware restoration, ale buď to je v manuálu blbě popsaný, nebo to neřeší ten problém (asi tam zůstává nějaký nastavení).
Máte někdo tip, jak na to?

A ještě jsem zapomněl, že mám jen tenhle stroj na 5GHz, takže přes vzduch se k němu nepřipojím, abych příp. něco zjistil.

__________________

Alan

Naposledy upravil agavel 12.01.2007 v 23:17

Old Post 12.01.2007 v 23:14
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 2 

a co resetovat do defaultu?

__________________

ja to nebyl

Old Post 13.01.2007 v 00:35
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 3 

Reset do defaultu? Díky za radu, ta by normálně pomohla.

Jasně, když jsem si ten Asus včera při pokusech podělal, tak jsem ho tímhle taky napravil. Tam to mám vyzkoušený. Ale u Compexu je tahle procedura trochu jiná. Mělo by to taky nastat po dlouhém podržení resetu. On diodama signalizuje, že se něco děje. Ale potom ho ani napřímo nedetekuju tou jejich utilitou. Z příkazového řádku jsem nakonec zjistil, že se nevrátil do svého základního nastavení 192.168.168.1, ale zřejmě zůstal v 10.107.77.87, do kterého jsem ho předtím nastavil. Respektive jsem ho pingal na 192 a odpovědi mi přicházely od 10.107. Z téhle nové adresy se mi ale nedaří připojit na web administraci. Telnet jsem si v době, kdy to bylo možné nepovolil. Myslím, že jsem tam ale vypnul administraci "zvenku" - mimo síť. Zkusil jsem tedy na PC nastavit stejný IP rozsah i masku, kterou jsem tam nastavoval 255.255.225.192, ale stejně mě k sobě nepustí. Má dva porty a když ho zapojím mezi PC s rozsahem mojí domácí sítě, tak přes jeho switch projdu do zbytku sítě. Další nápady?

__________________

Alan

Old Post 13.01.2007 v 08:59
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 4 

tady to je

Tlačítko Reset:

Pro restartování stiskněte jednou.

Pro reset hesla – zmáčkněte a držte tlačítko 5 sekund.
Předtím, než pustíte tlačítko, začne světélko DIAG blikat
rychlostí příbližně 5 bliknutí za sekundu.

Pro obnovení původního nastavení z výroby, zmáčkněte a
držte tlačítko po dobu delší než 10 sekund. Předtím, než
pustíte tlačítko, začne světélko DIAG blikat pomaleji,
přibližně 10 bliknutí za sekundu.

__________________

ja to nebyl

Old Post 13.01.2007 v 10:04
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

compex Příspěvek č. 5 

Jak vidim nejsem sam kdo má podobný problem ,ale ani reset do tovarního nastavení se nezdařil . Vypada to jako kdyz to bylo tam 6 mesicu tak že je to tam natrvalo.

__________________

www.wiracom.cz bezdrátová počítačová sí? v Rakovníku a okolí.

Old Post 13.01.2007 v 11:30
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Re: compex Příspěvek č. 6 

__________________

Alan

Old Post 13.01.2007 v 11:49
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 7 

__________________

Alan

Old Post 13.01.2007 v 12:06
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hapi
Junior ISP

Registrován: 25.01.2004
Příspěvků: 498

Příspěvek č. 8 

to nevim, našel sem to v návodu

__________________

ja to nebyl

Old Post 13.01.2007 v 12:28
hapi je offline   Click Here to See the Profile for hapi   Find more posts by hapi   Click here to Send hapi a Private Message   Click Here to Email hapi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Re: Jak se znovu připojit na Compex WP54AG Příspěvek č. 9 

Old Post 14.01.2007 v 01:53
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Re: Re: Jak se znovu připojit na Compex WP54AG Příspěvek č. 10 

__________________

Alan

Old Post 14.01.2007 v 12:33
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Re: Re: Re: Jak se znovu připojit na Compex WP54AG Příspěvek č. 11 

Old Post 14.01.2007 v 13:19
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Re: Re: Re: Re: Jak se znovu připojit na Compex WP54AG Příspěvek č. 12 

__________________

Alan

Naposledy upravil agavel 14.01.2007 v 15:28

Old Post 14.01.2007 v 14:59
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
standam
Senior Member

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 512

Příspěvek č. 13 

Jestli to fungovalo jak je psano, tak ti pridelil z DHCP ipecko (192.168.168.100)

Zkus nmap.

Old Post 14.01.2007 v 15:14
standam je offline   Click Here to See the Profile for standam   Find more posts by standam   Click here to Send standam a Private Message   Click Here to Email standam     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 14 

__________________

Alan

Naposledy upravil agavel 14.01.2007 v 15:55

Old Post 14.01.2007 v 15:51
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
agavel
Newbie

Registrován: 04.08.2004
Příspěvků: 25

Odpověď technické podpory Příspěvek č. 15 

__________________

Alan

Naposledy upravil agavel 16.01.2007 v 19:45

Old Post 16.01.2007 v 19:10
agavel je offline   Click Here to See the Profile for agavel   Find more posts by agavel   Click here to Send agavel a Private Message   Click Here to Email agavel   Visit agavel's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrankJScott
Senior Member

Registrován: 10.02.2020
Příspěvků: 945

Coolest Movies Online Příspěvek č. 16 

Old Post 10.05.2021 v 14:31
FrankJScott je offline   Click Here to See the Profile for FrankJScott   Find more posts by FrankJScott   Click here to Send FrankJScott a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:31.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz