CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Asus WL-500G - nastavení WiFi
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
CoSpi
Newbie

Registrován: 09.05.2004
Příspěvků: 17

Asus WL-500G - nastavení WiFi Příspěvek č. 1 

Zdravím, mám problém s připojením se do sítě přes WiFi. Internet mám přivedený přes LAN, který je poskytovaný na MAC adresu. Pokud se připojuji k routeru přes LAN tak bez problému přiděluje IP a všechno funguje jak má, ale pokud se snažím připojit se přes WiFi, tak mi přidělí úplně jiný rozsah než jaký přiděluje do LAN (př. 169.254.141.41) a po chvilce to ohlásí chybu, že adaptér nezískal platnou adresu IP.
Poraďte někdo pls jak mám vše nastavit tak aby to fungovalo.

Old Post 16.07.2006 v 21:15
CoSpi je offline   Click Here to See the Profile for CoSpi   Find more posts by CoSpi   Click here to Send CoSpi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoSpi
Newbie

Registrován: 09.05.2004
Příspěvků: 17

Dodatek Příspěvek č. 2 

Ještě jsem zjistil, že pokud mám nastavený WEP klíč tak to nejde, pokud to dám bez něj, tak je vše v pořádku. Nastavení okolo WEP je ale hodně a netuším co kde nastavit aby to bylo tak jak má.

Old Post 17.07.2006 v 06:27
CoSpi je offline   Click Here to See the Profile for CoSpi   Find more posts by CoSpi   Click here to Send CoSpi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Příspěvek č. 3 

Adresu 169.254.141.41 si vycucaji widle z prstu(nebo z jineho podobneho mista :-)
Je to mozna i nejaky standard :-)

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 17.07.2006 v 11:53
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sigi
Junior Member

Registrován: 12.10.2002
Příspěvků: 132

Příspěvek č. 4 

Evidentne mas tudiz spatne nastaveni WEP a tudiz neprobehne spravne spojeni. Proto si Wokna vycucaji adresu z prstu. Zkus si s tim pohrat a urcite to bude v poradku.

__________________

Old Post 17.07.2006 v 18:16
sigi je offline   Click Here to See the Profile for sigi   Find more posts by sigi   Click here to Send sigi a Private Message   Click Here to Email sigi   Visit sigi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danny


Registrován: 12.05.2002
Příspěvků: 5247

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 5 

Old Post 17.07.2006 v 19:10
danny je pryč   Click Here to See the Profile for danny   Find more posts by danny         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:38.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz