CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Site Feedback > zlobí mi přihlášení k czfree
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Blacky
Newbie

Registrován: 19.05.2006
Příspěvků: 4

zlobí mi přihlášení k czfree Příspěvek č. 1 

Od té doby co jsem se zaregistroval, vždycky když napíšu czfree.net, se mi objeví jenom bílá obrazovka. Nejspíš to souvisí s tím, že funguje automatické přihlášení, protože jsem to zkoušel u kamaráda a tam stránky fungovaly do doby než jsem se přihlásil svým jménem. Řeším to tak že jdu rovnou na czfree.net/forum, ale když se chci podívat na hlavní stránku musím se logoutovat.

__________________

Blacky

Old Post 09.07.2006 v 17:51
Blacky je offline   Click Here to See the Profile for Blacky   Find more posts by Blacky   Click here to Send Blacky a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirkaSumperk
Old Post 14.07.2006 08:11
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by Zajsoft) Příspěvek č. 2 
Zajsoft
Pan hodný

Registrován: 04.01.2004
Příspěvků: 1017

Re: zlobí mi přihlášení k czfree Příspěvek č. 3 

__________________

Super Stupid Nesquick Rabbit
Nastal čas změn...!!!

Old Post 14.07.2006 v 09:46
Zajsoft je offline   Click Here to See the Profile for Zajsoft   Find more posts by Zajsoft   Click here to Send Zajsoft a Private Message     Visit Zajsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom-as026
Newbie

Registrován: 18.10.2006
Příspěvků: 12

Příspěvek č. 4 

Old Post 02.04.2007 v 09:34
tom-as026 je offline   Click Here to See the Profile for tom-as026   Find more posts by tom-as026   Click here to Send tom-as026 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
009hnoor
Newbie

Registrován: 14.05.2015
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 5 

chodim ale jen na forum, takze jsem to neresil a chodil primo na .../forum.
kdyz se ale ted zacala zavadet funkce "reference obchodnika", vsiml jsem si ze po prihlaseni nemam pod prispevkama ikonku pro reference (takovy to zeleny plusko). potom sem si uvedomil, ze forum po prihlaseni vypada trochu jinak a doslo mi, ze je to nastavenym stylem.

__________________

Old Post 14.05.2015 v 05:59
009hnoor je offline   Click Here to See the Profile for 009hnoor   Find more posts by 009hnoor   Click here to Send 009hnoor a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz