CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > připojení k routeru přes ssh
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vojta74
Newbie

Registrován: 22.09.2005
Příspěvků: 2

připojení k routeru přes ssh Příspěvek č. 1 

Ahoj, jsem naprostej zacatecnik na czfree a mam lamovskej dotaz :-) Mam linuxovej router a chci se k nemu pripojit pres ssh, ale IP toho routeru neni vubec viditelna (nejde ping, proste nic). Z toho usuzuju, ze ta IP adresa asi je neverejna a musim se tam pripojit jinak. Muzete mi nekdo vysvetlit koncepci tech adres a jak by to slo se pripojit? Diky moc.

Old Post 16.04.2006 v 07:34
vojta74 je offline   Click Here to See the Profile for vojta74   Find more posts by vojta74   Click here to Send vojta74 a Private Message     Visit vojta74's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Jestli jsi správce AP v Újezdě tak potežpánbu. Chudák lidi co se tam pripojej?

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 16.04.2006 v 20:44
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojta74
Newbie

Registrován: 22.09.2005
Příspěvků: 2

Thumbs up Příspěvek č. 3 

No, diky, to je cenna odpoved, presne tu jsem potreboval ;-(
Zase takovej blbecek nejsem, s czfree mam zkusenost presne 4 dny, za ktery jsem s pomoci dal dokupy anteny, router a vsechno bezi... Bohuzel nemam cas procitat vsechny fora (nad tim jsem sedel dneska 2 hodky a leccos jsem pochopil, takze uz tu odpoved vicemene nepotrebuju), ale mohli byste mit se mnou trochu slitovani... Nevim, proc by se ujezdsti klienti meli hrozit??? Jeste jsem nikoho nepripojil, to udelam, az se to naucim (chce to jen chvili casu).
Ale abych pravdu rek, takovy uvitani jsem moc necekal ;-)

Old Post 16.04.2006 v 20:56
vojta74 je offline   Click Here to See the Profile for vojta74   Find more posts by vojta74   Click here to Send vojta74 a Private Message     Visit vojta74's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Red
Former as MikeRoland

Registrován: 17.04.2004
Příspěvků: 584

User is Mapper

Příspěvek č. 4 

V klidu
Ono az si to prectes po roce tak pochopis, ze jsem se zhrozil zcela opravnene.
Teda hrozím se pořád :-D Na Průhonice máš PtP? Možná by se dalo uvažovat o nějaké další lince.
Možná by ses mi mohl ozvat na icq? dík

__________________

Já jsem jenom malej blázen...

-----Ursprüngliche Nachricht-----
Von: Ernst Ingmar Bergman <ingmar.bergman@coopergay.cz>
Gesendet: 16-2, 2:14

Old Post 16.04.2006 v 21:04
Red je offline   Click Here to See the Profile for Red   Find more posts by Red   Click here to Send Red a Private Message   Click Here to Email Red   Visit Red's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz